کانون

چند وکیل حقوق بشری با سفید سازی تحریم ها؛از یک سو علیه ایران پرونده سازی کرده و از سوی دیگر برای روند واکسیناسیون مردم اشک تمساح می ریزد!

سرویس سیاست مشرق- «آن‌قدر به مردم ایران فشار بیاورید تا نظام مجبور به مذاکره با آمریکایی‌ها شود» شاید با شنیدن این جمله گمان کنید که این عبارت در وصف افزایش تحریم‌ها را یکی از سرکردگان رژیم صهیونیستی یا عضوی از وزارت خارجه دولت آمریکا به‌کاربرده است، اما با یک جستجوی ساده متوجه می‌شویم گوینده این جملات یکی از اعضای ارشد کانون مدافعان حقوق بشر در ایران است!

تشکیلاتی که با همکاری چند وکیل و تعدادی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب تشکیل‌شده و نقش آن دیدبانی و رصد فعالیت‌های حقوق بشری و تهیه گزارش علیه ایران و ارسال آن به نهادهای بین‌المللی است. سردسته این شبکه شیرین عبادی دارنده مدال نوبل صلح حقوق بشر است که مدتی قبل از کشور متواری شده، اما برخی از اعضای این تشکیلات همچنان در کشور فعال بوده و به‌صورت سیستماتیک با این وکیل ضد ایرانی در ارتباط هستند.

البته شیرین عبادی  چهره‌ ای منفور میان ایرانیان محسوب می‌شود؛ او مدتی قبل از آغاز بازی‌های المپیک از چند کشور غربی خواسته بود کل ورزش ایران را تحریم کرده و اجازه حضور ورزشکاران کشورمان در این بازی‌ها را ندهد.

عبادی در توجیه این اقدام گفته بود: اعتراضات ورزشکاران به‌جایی نمی‌رسد، بنابراین از کلیه فدراسیون‌های ورزشی جهان خواهش می‌کنم تا به مدت یک سال ایران را محروم کنند و اجازه شرکت بین‌المللی در هیچ زمینه‌ای به دولت ایران ندهید. به ندای مردم ایران گوش کنید، مردم ایران مخالف دخالت سیاست در امری مانند ورزش هستند.

این اظهارنظر جنجالی از سوی وکیل آمریکایی‌ها در ایران با واکنش گسترده عمومی و بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی روبرو شد. یکی از کاربران این رسانه‌ها در واکنش به اقدام رئیس کانون مدافعان حقوق بشر نوشت: خانم عبادی شما غلط می‌کنید به‌جای من اظهارنظر می‌کنید! یکی دیگر از کاربران نیز در وصف حال عبادی او را «وکیل مدافع شیطان» خوانده بود.

آش این اظهارات آنقدر شور بود که عباس عبدی روزنامه نگار  اصلاح‌طلب، با تشبیه عبادی به «جلاد روهینگیا» که او نیز پیش از این برنده جایزه صلح نوبل بوده، نوشت: «برخی ایرانیان آن سوی آب نیز هیزم‌کش این جنایت شده‌اند. هنگامی که آنگ‌سان سوچیِ ایرانی خواهان تحریم این مردم شود از ترامپ و پمپئو چه انتظاری می‌توان داشت.»

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

تأسیس خانه شیطان در مرکز تهران

 کانون مدافعان حقوق بشر سال ۱۳۸۱ با هدایت چند سرویس امنیتی خارجی توسط شیرین عبادی تشکیل می‌شود. علاوه بر خانم عبادی چند وکیل پرحاشیه استخوان‌بندی اصلی این شبکه را تشکیل می‌دهند.

عبادی اعلام می‌کند از محل درآمدهای حاصل از جایزه نوبل هزینه‌های کانون را پرداخت کرده است؛ اما مدت زمانی بعدمشخص می‌شود که «کانون مدافعان حقوق بشر» تنها یک سازمان پوششی برای انجام اقدامات ضدانقلاب بوده و نقش این محفل حقوقی بیش از یک‌نهاد ناظر قضایی است. ژینوس سحابی ازجمله افرادی است که با این مجموعه به‌اصطلاح حقوق بشری ارتباط سازمانی دارد. سحابی از اعضای اصلی فرقه ضاله بهاییت در ایران است. سبحانی بعدها در اعترافات خود از ارتباط میان دفتر عبادی و رهبران فرقه بهاییت پرده برداشت.

 بنا به دستور بیت العدل (مرکز اداری فرقه) بهاییان در ایران نباید به‌صورت آشکار در امور سیاسی واردشده و تبلیغات اولویت فعالیت آن‌ها محسوب می‌شود. اما شیرین عبادی با انتخاب سبحانی به‌عنوان منشی دفترش او را سر پل ارتباط میان اعضای کانون؛ اعضای فرقه بهائیت و برخی روزنامه نگاران و فعالان سیاسی اصلاح طلب می‌کند.

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

ژینوس سبحانی در کارگاه آموزش روزنامه نگاری شمس الواعظین

 سبحانی پس از انتخابات سال ۸۸ در کوران فتنه روز عاشورا و در حین انجام اقدامات هتاکانه همراه با تعدادی دیگر از اعضای فرقه ضاله بهائیت بازداشت شد. او در اعترافات صریح خود به نقش سرویس امنیتی رژیم صهیونیستی (موساد) در سازمان‌دهی تجمعات و ارتباط با کانون به‌اصطلاح حقوق بشری عبادی اعتراف کرد.

فعالیت شیرین عبادی در جهت حمایت از بهاییت به حدی است که مرکز جهانی بهاییت موسوم به «بیت العدل اعظم» واقع در «سرزمین‌های تحت اشغال رژیم صهیونیستی» از ایشان تقدیر می‌کند. در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۰۷ در گزارشی که به بیت العدل ارسال می‌شود از شیرین عبادی و کانون مدافعان حقوق بشر به دلیل برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی با عنوان «حق آموزش‌وپرورش» در ۲۶ مهر ۱۳۸۶ قدردانی می‌گردد. در این گزارش از شیرین عبادی و اعضای کانون غیرقانونی مدافعان حقوق بشر در ایران با عنوان «احبای عزیز» نام‌برده می‌شود و در ادامه چنین می‌آید: «برگزاری این کنفرانس، نشانه‌ای از حسن نیت و صداقت مسئولین کانون می‌باشد. بیت العدل توصیه می‌کند که هیئت یاران در نامه‌ای خطاب به کانون مدافعان حقوق بشر از حسن نیت، صداقت و شجاعت ایشان در دفاع از حقوق جامعه بهایی تشکر کنند.»

وابستگی عبادی به رژیم صهیونیستی به حدی است که جورج سورس نیز از او تقدیر می‌کند. شیرین عبادی به دعوت «جان وستون» و «اسکات رید»، نمایندگان حزب محافظه‌کار پارلمان کانادا وارد این کشور شده و قرار می‌شود سخنرانی‌های مختلفی را علیه جمهوری اسلامی ایران در شهرهای کانادا ایراد کند. اسکات رید، نماینده پارلمان کانادا، از مادری یهودی زاده شده است و جزء سیاستمداران حامی رژیم صهیونیستی در این کشور به‌حساب می‌آید. جان وستون نیز رابط دولت کانادا با جامعهٔ ایرانیان مقیم این کشور است. دراین‌بین اسکات رید نماینده پارلمان کانادا و حامی صهیونیست‌ها، عبادی را هم‌ردیف با بهاییان، هم‌جنس‌بازان و فراریان مخالف جمهوری اسلامی قرار می‌دهد و می‌گوید: «عبادی تنها کسی است که از آن‌ها دفاع می‌کند».

یکی از افرادی که در جلسات کانون مدافعان حقوق بشر شرکت داشته و با اعضای آن ارتباط گرفته درباره این تشکیلات می‌گوید:

«کانون عبادی به همه‌چیز شبیه بود جز دفتر کار؛ در اولین روزی که به جلسه این مجموعه رفتم؛ تعدادی زن و مرد را دیدم که بدون رعایت موازین شرعی باهم در ارتباط هستند؛ مشروبات الکلی مصرف می‌کنند و حقوق بشر برایشان سوژه ای سیاسی برای ایجاد فشار بر گردن مردم ایران ذیل عنوان تحریم است. دریکی از جلسات با عنوان شورای ملی صلح از آن‌ها شنیدم که باید ایران را متهم به جنگ‌افروزی کنیم تا با فشار خارجی حکومت خلع سلاح شود!» شورای ملی صلح طرح عقیم مانده عبادی در همکاری با اعضای نهضت آزادی (منافقین) و گروهک ملی مذهبی بود؛ پروژه این گروه برجسته کردن نقش ایران به‌عنوان یک عامل خطرآفرین در جهان بود.

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

جلسه شورای ملی صلح

شیرین عبادی پس از اعلام استرداد ایران از طریق اینترپل تحت حمایت مستقیم وزارت خارجه آمریکا درآمده و فاز دوم عملیات روانی تحت پوشش حقوق بشر در ایران را آغاز می‌کند. او در اولین سخنرانی خود در هلند اسلام را زن‌ستیز خوانده و در جملاتی موهوم آن را یک بیماری مانند بیماری هموفیلی خوانده که از مادر به فرزند نسل به نسل منتقل‌شده است.

کینه‌توزی این پیرزن به ایران و اسلام به‌قدری است که در آن سخنرانی می‌گوید: اگر به این پناه‌جویان زبان و فرهنگ یاد بدهید می‌توانند شهروندانی بدون خطر برای شما باشند! سخنان عبادی مورد توجه گروه‌های نئونازی و دست راستی در اروپا قرارگرفته و یکی از نمایندگان افراطی هلندی پس از سخنرانی شیرین عبادی مسلمانان خاورمیانه را ویروسی می‌نامد که باید اروپا را از آن واکسینه کرد.

سر حلقه‌های شبکه پیرزن فتنه‌گر

پس از متواری شدن عبادی از ایران، چند همکار او سعی کردند جای خالی او را در تهران پر کنند. این افراد با ایجاد ارتباط مستقیم با عبادی دستورات ارجاع شده توسط میز ایران در وزارت خارجه آمریکا را موبه‌مو اجرا می کنند.

قاسم شعله‌سعدی، نسرین ستوده، عبدالفتاح سلطانی، امیرسالار داوودی، هدی عمید، آرش کیخسروی، شادی صدر، هوتن کیان، مصطفی دانشجو، امیر اسلامی، امید بهروزی، فرشید یدالهی، محمدعلی دادخواه، ملیحه دادخواه، امیر رییسیان، سارا صباغیان، بهاره دولو، فرخ فروزان، پیام درفشان، مصطفی نیلی، لیلا حیدری؛ مهدی محمودیان؛ محمدرضا فقیهی، محمدهادی عرفانیان کاسب، مریم افرافراز و لیلا حیدری از جمله افرادی هستند که در داخل و خارج از کشور با عنوان پوششی وکیل با شیرین عبادی همکاری کرده‌اند.

تحریک جامعه به مقابله با قوانین کشور از جمله حجاب؛ تولید گزارش‌های جعلی از وضعیت حقوق بشر در ایران و ارسال منظم آن به گزارشگر سازمان ملل و ارتباط با برخی از گروه‌های معاند و برانداز بخشی از کارنامه این گروه در سال‌های اخیر  است.

نکته قابل‌تأمل آنکه در طی سال‌های اخیر شبکه ضدانقلاب عبادی دست به یارگیری‌های جدید نیز زده است. این شبکه محفلی با اغفال برخی وکلا و دادن وعده‌هایی چون گرفتن اقامت در خارج از کشور و کسب جایزه‌های بین‌المللی برای جذب نیرو تلاش کرده است.

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

 نسرین ستوده از جمله اعضای این حلقه است که برخی اقدامات ضدامنیتی به او سپرده شده است

تحریم دارو و درخواست واکسن!

با آغاز فراگیری بیماری کرونا در جهان درحالی‌که کشورمان با تحریم‌های شدید مالی از سوی غرب روبرو بود؛ عبادی و دستیارانش با پرونده‌سازی سعی کردند مانع از فروش واکسن به ایران شوند.

عبادی با شرکت در پنل های های پوششی حقوق بشری همراه با تجزیه طلبان و گروه های معاند دولت های غربی را تشویق به تحریم مالی ایران کرده و از سوی دیگر با انتشار بیانیه برای روند واکسیناسیون اشک تمساح می ریخت.

وزیر بهداشت در واکنش به این طراحی جنایت کارانه اعلام کرد که ایران به دنبال آن است که واکسن بخرد؛ اما دولت های غربی تمامی مسیرهای مالی انتقال پول به ایران را بسته اند! سعید نمکی اعلام کرد حتی سازو کار کواکس نیز حاضر نیست به ایران واکسن بدهد.

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

اخیرا باند مدافعان حقوق بشر با تهیه یک نامه و انتشار آن در فضای مجازی سعی کردند با وارونه نمایی؛ جنایت علیه بشریت از سوی دشمنان انقلاب اسلامی را تحریف کنند.

این گروه به‌اصطلاح حقوق بشری به‌جای آنکه دولت‌های متخاصم را به خاطر محروم کردن ۸۵ میلیون ایرانی از دسترسی سریع به خدمات بهداشتی (ازجمله خط تولید واکسن) محکوم کنند. در همکاری با رسانه‌های متصل به سازمان سیا جای جلاد و شهید را عوض کرده و دست به سیاه نمایی زده‌اند.

این گروه دست‌نشانده در حالی با جمع‌آوری امضا به دنبال تحریک اذهان عمومی است که پیش‌ازاین عبادی از دولت‌های غربی خواسته است که ایران تحریم همه‌جانبه شود! برخی از امضاکنندگان این نامه ارتباط تشکیلاتی با محفل حقوق بشری عبادی دارند.

این گروه در حالی ایران را متهم به عدم واردات واکسن از دولت متخاصم آمریکا کرده است که واشنگتن تا آخر اردیبهشت ماه امسال به هیچ عنوان واکسن‌های تولیدی‌اش رو صادر نکرد. حتی به متحدینی مانند کانادا که سیصد میلیون دز پیش‌خرید کرده بود هم واکسن نداد!

از اواخر اردیبهشت آمریکایی ها تحت فشار جامعه بین المللی تنها ۲۰ میلیون دوز واکسن صادر کردند، بخش زیادی از این عدد تنها به دو کشور کانادا؛ مکزیک و نیز ترکیه به عنوان شرکای کاخ سفید صادر شد. واضح  است که حتی اگر واردات واکسن از آمریکا ممنوع نمی شد؛ باز هم آن ها حاضر نبودند حتی یک دوز واکسن به ایران بدهند.

اما کانون ضدحقوق بشری عبادی به جای آنکه به سیاست های آپارتایدی آمریکایی ها اعتراض کنند، با تشکیل یک کمپین حقوقی به سفیدسازی تحریم ها پرداخته اند. عادی کردن تحریم های دولت های غربی هم ردیف با جنایت جنگی بوده و لازم است  دستگاه قضایی و نهادهای ناظر با عوامل همکار با دولت های متخاصم برخورد های قانونی لازم را انجام دهند.

پشت پرده شبکه بین‌المللی تحریم دارو در ایران/ شناسایی خانه شیطان در تهران! +تصاویر

در همراهی شبکه جنایتکار عبادی با سرویس های امنیتی و خرابکار غرب همین بس که دو سال قبل این گروه به‌جای اعتراض به تروریسم اقتصادی و افزایش بار تحریم‌های تروریستی علیه ایران؛ خواهان ورود پزشکان بدون مرز به ایران شده‌اند. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص‌شده است که گروه متقاضی ورود به ایران هیچ‌کدام پزشک نبوده و به‌جای متخصص پنج مهندس همراه با چندتخته پتو در پوشش پزشک قصد ورود به ایران را داشته‌اند.

شبکه پیچیده و هرمی عبادی با همکاری چند شبکه رسانه‌ای فارسی زبان به‌صورت ۲۴ ساعته در حال برنامه‌ریزی علیه کشور است؛ این گروه ساخته‌وپرداخته جایزه‌های غرب است که کارکردشان ‌تولید رهبران مصنوعی و جنبش‌های دروغین، تزریقی و وارداتی است.

آخرین حکومت تربیت‌شده توسط غربی‌ها و عناصری چون عبادی و همکاران داخلی‌اش در منطقه (افغانستان) هفته قبل با ضربه‌ای کوچک از هم پاشید و غرب‌پرستان مدعی وکالت و حقوق بشر، از چرخ‌های هواپیمای آمریکا سقوط کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 140
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 28
 • IR ۰۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  55 46
  چه خبر از زندان اوین :)
  • IR ۰۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   85 12
   قراره همه براندازا برند اون تو
  • حیدر صالح IR ۰۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   70 8
   این وکلا مصداق مفسدان فی الارض هستند
  • IR ۰۷:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   47 6
   فقط داره بنفع اسراییل خودشو به اب واتش میزنه چون حقوق بگیراوناست ونوکراونا..
  • IR ۰۷:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   33 6
   امیدوارم که اونجا باشن و مثل دولت قبل بهشون پست و مقام ندن تا خرابکاری هاشونو ادامه بدن!!!!
  • IR ۰۸:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   15 3
   در تاریخ 1897 میلادی پس از آتش‌سوزی در محل اجلاس نخستین كنگره یهود در شهر بال سوئیس اسنادی به دست پلیس افتاد كه بعدها به پروتكل‌های 24گانه یهود معروف شدند.این اسناد عهدنامه‌هایی بود كه راه آینده صهیونیسم را به منظور سلطه بر جهان ترسیم می‌كردند
  • IR ۰۸:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   17 4
   این حرفها برای تو مثل یاسین خوندن در گوش خر میمونه.
  • IR ۰۸:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   29 6
   مماشات با بهائیان نجس مزدور صهیون ها برای آن که از طعنه های سازمان های صهیونی تحت پوشش حقوق بشری در امان باشیم، نه تنها این مقصود را منتج نمی شود بلکه موجب گستاخی بیشتر این فرقه ضاله شده و امنیت کشور را مورد تهدید قرار خواهد داد! چنان که تا کنون هم همین نتیجه حاصل شده است!
  • IR ۰۸:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   37 5
   اوین انشاءاللّه برای اسکان بهائیان نجس و مزدور آماده می شود! تا جانت درآید!
  • IR ۰۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   11 4
   مراقب باش پس .
  • IR ۱۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   9 1
   وطن‌فروشی و بی‌غیرتی بعضی از ایرانیان در تاریخ بشر بی‌سابقه و بی‌نظیر است! در حالی که دولت آمریکا، دسترسی مردم ایران را حتی به دارو و غذا تحریم کرده، عده‌ای در داخل کشور به جای اعتراض به جنایت آمریکا، به حکومت خودشان فحش می‌دهند! مثل این که به سپاه امام حسین علیه‌السلام در کربلا انتقاد کنند که چرا اقدامات تحریک‌آمیز انجام دادید تا آب را بر روی شما ببندند؟ خودتان مقصر تشنه ماندن زنان و کودکان هستید!! متأسفانه بعضی‌ها این‌قدر از شرافت دور شده‌اند.
  • IR ۱۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   10 3
   نسرین ستوده و پناهی بی غیرت و نرگس محمدی و اینها بی ابرو و خاعن هستن.چه لزومی داره با اینها مماسات نکنید خون این دست وطن فروسها مباحه
  • IR ۱۱:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   6 5
   بزوی جایگاهته
  • IR ۱۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   5 5
   میری ان شالله
  • امیرو IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   7 5
   جا برای تو هم هست البته اگر از بهائیت دور بشی شاید تخفیف بگیری
 • IR ۰۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  34 13
  مردم ایران را دارند با ایجاد وحشت و استرس می کشند. استرس درست می کنند تا هر کس با هر سرماخوردگی برود موش آزمایشکاهی بشود و انواع داروها را رویش آزمایش کنند و مقاله بنویسند و ارتقا و ترفیع رتبه بگیرند!
  • IR ۰۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   12 8
   دقیقا همینه
  • IR ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   18 29
   باشه. تو برو روغن بنفشه استفاده کن
  • وحید IR ۱۱:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   18 3
   تو هم برو وایتکس تزریق کن
  • IR ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   11 7
   ۹۳۹ آلبانی نشین تو هم برو .... خیلی بهت میاد ؟؟؟ اسمتو بزار اسکول تیرانا خخخخخ
 • IR ۰۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  28 3
  لعنت خدا بهشون
  • IR ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   14 3
   آمین
 • IR ۰۰:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  26 4
  مقاله عالی است. خیلی قشنگ ربط ها و خط و خطوط ها رو مشخص کرده.
 • GB ۰۰:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  25 4
  یاد یک گروه از وطن فروشان اصلاح طلبی افتادم که وقتی امریکا اولین بار بعد از 11 سپتامبر به افغانستان حمله کرد بیانیه صادر کرده بودند و از بوش درخواست کرده بودند به ایران هم حمله کند
 • IR ۰۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  17 3
  اینا دشمنان انسانیت هستند... برای پول حاضر میشن یک ملت رو زجر بدهند که فقط منویات خودشون انجام بشه... حقیقتا از حیوان هم پست ترند...
 • IR ۰۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  30 4
  از اون عکس که به پرچم امام حسین بی حرمتی کرده معلومه که معلوم الحال هستن...... خدا ازشون نگذره
 • IR ۰۰:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  21 4
  پیرزن های .... مثل پولی نژاد و عبادی آخر عمری آخرت شان را آباد تر! می کنند .
  • از عبادی و علینژاد متنفرم IR ۲۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   2 9
   چهل و چند ساله آخر عمرشه؟ چرا زن می بینید فقط در مورد سن اش حرف می زنید؟ راستی زن چهل ساله می تونه در ایران بی حجاب بشه؟ به پیرزن که حجاب واجب نیست؟
 • IR ۰۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  15 2
  بهایی های ایرانستیز در جای جای این سرزمین نفوذ کردند مشغول خرابکاری و دشمنی با ایران و ایرانیان هستند، روزگاری مزدوری و خدمت به بریتانیا انگلستان استعمار کهن رو در پرونده خویش داشتند ولی بعد از شکل گیری رژیم صهیونیستی اسرائیل تبدیل به مهره و عمله و مزدوران یهود و اسرائیل شدند، هر جا بهایی هست بی شک آنجا سازمان موساد اسرائیل هم هست .. ترحم بر این ایرانستیزان خائن و خیانتکار نکنید بهاییان ایرانستیزی در خونشان هست همچون یک ویروس بر ضد ملت ایران عمل می‌کنند ، کور باد دشمنان سرزمینم ایران زمین ..
 • IR ۰۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  13 2
  کدخداشون با آبروریزی از افغانستان رفت بالاخره نوچه هاش باید یک خواب جدید ببینن حواس ها از افغانستان پرت بشه به سمت ایران دیگه !!!
 • IR ۰۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  13 2
  اولا وزیر چدید باید تمام نفوذیها رو برکنار کنده دوما با همکاری اطلاعات سپاه تمام این مزدوران رو کنترل کند و هر کس در هر مقامی که علیه کشور جاسوسی خیانت و تبلیغ ضد نظاام و درخواست تحریم میکند بدون کوچکترین اغماضی سریعا دستگیر بازجوویی و در نهایت به قوه قضاییه تحویل داده شود تا مجازات شود.
 • IR ۰۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  12 3
  شیرین عبادی ..... است
  • IR ۱۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   8 3
   من جای نقطه چین رو پر میکنم : یک بی اخلاق تمام عیار . مشرق سانسور نکن
  • IR ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   4 1
   آقای نقطه چین پر کن، تو اومدی به کمک شیرین عبادی؟؟ نه من هم با دوستمون موافقم، این چیزایی که شما گفتی خیییییلی براش کمه، همونی که دوستمون گفت یعنی....... درسته!!!!
  • IR ۱۶:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   2 1
   شرف له شده
 • IR ۰۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  24 5
  یک مشت مفت خور بی خاصیت.
 • IR ۰۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  24 5
  فقط اعدام
 • IR ۰۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  8 1
  این مقاله که بیشتر درباره ش.ع بود!!!!
 • IR ۰۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  17 2
  این زن مهدور الدم که با سیاهه امام حسین صندلی درست کرده کیه؟ بخدا که حکمش اعدام هست به روش قبایل آفریقایی
 • IR ۰۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  12 2
  اینها نامشان به عنوان خائنین به ایران در تاریخ ثبت خواهد شد ننگ ابدی را برای خودشان خریدند خائن به وطن باید به اشد مجازات برسند .فاسدان بی هویت که هرگز نامشان را انسان نمی شود گذاشت
 • US ۰۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  12 3
  متاسفانه دولت و وزارت اطلاعات از نقش موذیانه بهایی ها بسیار غافل هستند
  • IR ۱۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   2 3
   اتفاقا نیست
 • ایساگونا IR ۰۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  5 1
  به شیرین بگید توپ پنالتی دربی منو سیاسی نکنه چون میراث گرانبهای ورزش ایرانه
 • IR ۰۱:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  7 1
  این وطن فروش ها با یدک کشیدن نام ایرانی بزرگترین و خطرناک ترین ابزار دشمنان کور برای فروپاشی ایران هستند. اینهارو باید به جرم خیانت به کشور محاکمه کرد.
 • IR ۰۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  8 2
  آمریکا تو همه کشورها کارگزارانی داره تا نقشه‌ هاش رو برای تسخیر یا نابودی کشورها و غارت اونا عملی کنند و در پوشش وکیل یا کارشناسان محیط زیست یا خبرنگار و نویسنده و .... در آن کشورها فعالیت میکنند
 • IR ۰۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  8 2
  .این بیشرفا دیگه پا ازگلیم خودشون درازتر کردند..قیافه نحسشون ادم نگاه می کنه باید کفاره بده..این بیشرفها حرف هایی میزنند که دشمنان ایران ازجمله امریکا واسراییل غاصب خوششون بیادخائن های وطن فروش بی هویت//
 • IR ۰۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  4 4
  بحث خیانت خودی ها جداست چرا کشور ما باید از دشمنانش دارو بگیره مگه ما دکتر دارو ساز نداریم
 • SE ۰۲:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  9 2
  این خبائث چقدر تهوع آورند
 • IR ۰۲:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  7 2
  حالت تهوع گرفتم
 • ابراهیم شیری AZ ۰۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  12 3
  همین بس که در نظر داشته باشیم غرب به بهانه اهدای جایزه نوبل به یک زن مزدور و فاسد بنام شیرین عبادی، بودجه فعالیت‌های جاسوسان و خرابکاران ضد ایرانی را تامین می‌کند. اگر چه رسوایی حلقه اهریمنی شیرین عبادی زبا‌ن‌زد خاص و عام است، اما متاسفانه حامیان این حقله کثیف در ارکان دولتی، بخصوص در میان مقامات عالی‌رتبه کشور هنوز آزادانه علیه کشور و ملت به توطئه و خرابکاری مشغولند.
 • IR ۰۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  8 17
  مشرق حجالت بکش
  • IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   13 7
   خودت خجالت بکش
  • IR ۰۰:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
   2 0
   نه مشرق تو کار خودت رو بکن و خجالت نکش . مگه به حرفه اینه
 • JP ۰۴:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  14 2
  کی ملت از دست این زنان عقده ای راحت میشه، معلوم نیست چه حقارتی در دوران کودکی خود یا اطرافیانشان تجربه کردن اینقدر ضد دین اند، افکار پست این ها را باید در گذشته شان جستجو کرد.
 • مهدی اسدی IR ۰۵:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  14 1
  لعن و نفرین ابدی بر کسانی که علیه نظام و مردم خودشان توطئه و خیانت می کنند .
 • IR ۰۵:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  10 0
  خوب دستگاه امنیتی کجای کار است
 • IR ۰۵:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  10 2
  اینها رو از محیط جمع آوری کنید ، محل زندگی ما نباید با حضور این انگلها کثیف بشه
 • IR ۰۶:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  13 1
  این اراذل و اوباش را از کانون وکلا بیرون کنید آبروی ما وکلا را برده اند اینها ایرانی نیستند که دلشان برای مردم بسوزد عامل استکبارند و جاسوس انگلیس یک وکیل کانون وکلا
 • IR ۰۶:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  13 1
  خدا ورداره اون زنیکه بی همه چیز رو که با مشروب کنار اسم مطهر ابا عبدالله نشسته... خدا نابود کنه از ریشه منافقین رو که هر چی این مملکت میکشه از این بی همه چیزهای بی اصل و نسب و پلیده... اینا ایرانی نیستن یه مشت بی اصل و نسب بی بوته هستند که به دنبال یه لقمه نون مثل ....دنبال هر کسی راه می افتند عزت نفس و عقل و انسانیت در وجودشون نیست و حتی سیاهی گمراهی و بدبختی توی قیافه هاشون مشخصه
 • سیامک DE ۰۶:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  9 3
  یک ضرب المثل آلمانی هست که می گوید پادشاه فقط خیانت (خیانتکار) را دوست دارد و نه شخص خود بیشعور خیانتکار را. پس بنابرین اصلأ تعجب آور نیست که چرا همیشه امریکایی ها و غربی ها نوکران خیانتکار شان همچون صدام ها و اشرف غنی ها و محمد رضا پهلوی ها را تنها گذاشتند و یا خودشان آنها را از بین بردند و می برند.
 • IR ۰۷:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  12 1
  این شیربن عبادی واقعا ادم کثیفی بامنافقین وشاهین نجفی فاسدوهتاک همنوایی میکرده وضدانقلابه وجانورخطرناکی !!واقعا فاسده......زمان خاتمی ازش تقدیر شده توسط خاتمی ملعون..
 • IR ۰۷:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  10 2
  چرا اینها کرونا نمی گیرن و نمیمیرن ؟؟؟؟ !!!!!
  • IR ۱۵:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   8 2
   اینا خودشون از کرونا بدترند! کرونا هم از اینا حالش بهم میخوره
 • IR ۰۷:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  11 1
  خدایاااااااااااااااااااا این جاسوسان را نابود کن
 • سوسان IR ۰۷:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  14 3
  حاصل انحصار در پزشکی و وکالت این میشه
 • علوی IR ۰۷:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  14 2
  بعضی از دانشگاه های ما متدین تحویل می گیرند بی دین تحویل می دهند. وطن پرست تحویل می گیرند وطن فروش تحویل می دهند. دانشگاه ها را اصلاح کنید. با پول ملت وطن فروش تربیت نکنید.
  • IR ۰۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۵
   2 0
   احسن گل گفتی مشگل دقیقا همینجاست
 • مردم IR ۰۸:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  13 1
  عجوزه ....
 • IR ۰۸:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  13 1
  اون مبل كذايي كه اسامي مطهر ائمه روش نوشته جاي نشستنه ؟؟؟؟اين به جز كار شيطان پرستا هيچ توجيهي نداره....لعنت خدا به تو
 • هادی IR ۰۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  10 1
  تو مملکت به ازای هرنفر یک نفرهم خائن داریم .
 • FR ۰۸:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  17 2
  باور نکردنی ! یعنی ساژمان جاسوسی CIA با ‌پوشش اینطور در تهران انتن و شعبه زده است !؟
  • علی IR ۰۹:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   11 2
   نه عزیزم خیلی نزدیک تر ، الان تو خونه من و شما هم چند تا شعبه دارن.بی بی سی اینترنشنال پسر سلمان. فک کردی مردم یه هویی اینقدر نا امید وشکاک وبدبین شدن
  • FR ۱۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   7 2
   تشکر به اقای علی به این میگن جنگ نرم
 • IR ۰۸:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  9 2
  بهائیت ویروس ساخته شده توسط انگلیس برای نفوذ و حفظ منافع غرب و انگلیس و یهود بین المللی در ایران و ضربه زدن به ایرانیان ساخته شد .. هر جا بهایی است قطعا آنجا سازمان های جاسوسی غربی و اسرائیل هستند
 • شرافت IR ۰۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  24 1
  لعنت به هر وطن فروش مزدور غربی.
 • IR ۰۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  10 1
  وقتی جرمشان جاسوسی و براندازی است، چرا اعدام نمی‌شوند؟ تا کی این خرفت‌های حرام لقمه در داخل کشور باید فعالیت کنند؟ جریان نفوذ تا کجا در بدنه کشور رخنه کرده؟
 • IR ۰۹:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  10 1
  بهائیان از بدو تاسیس توسط انگلیس از هیچ ضربه ای به این مملکت دریغ نکردند
 • IR ۰۹:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  6 1
  هر چند جدا ار هم نیست اما آنچه در اولویت است مبارزه و انهدام باندهای نفوذ اقتصادی و عوامل پشت پرده آن هستند.....دنبال شبکه هایی باشید که حتی تا مقام وزارت اقتصاد و مسکن و .. نفوذ کرده اند و زندگی مردم را به تنگنا کشانده اند.
 • IR ۰۹:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  11 2
  این بیشرف و همکاران مزدورش رو باید اعدام کرد . جسارت موهن تا این حد ؟
 • IR ۰۹:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  6 1
  تمام فعالیتهای مخرب دشمنان خارجی و عوامل داخلی آنها، حتی جنگ افروری صدام و سعودی و صهیونیستها و دواعش و ... و حتی تحریمهای ظالمانه از بعد از انقلاب تا کنون را اگرسرجمع کنید به اندازه رو.... به مملکت، انقلاب و مردم خسارت نزده اند! برای قضاوت، ظاهر و حرف و شعار افراد را کنار گذاشته و به اعمال و نتیجه کار آنان توجه کنید.
 • IR ۰۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  12 1
  جالبه بدونید کتابهای پدر عبادی در دانشگاههای ایران تدریس میشه یعنی ما نمیتونیم دانشگاهها رو ار لوس وجود دشمن پاکسازی کنیم و مدام جوونهایی رو از دست میدیم که در تور این جنایتکاران افتادن و به دشمن خدمت میکنن
 • IR ۰۹:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  9 1
  خدا لعنتشون کنه
 • IR ۰۹:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  19 2
  "یکی از افرادی که در جلسات کانون مدافعان حقوق بشر شرکت داشته و با اعضای آن ارتباط گرفته درباره این تشکیلات می‌گوید:" اسم این فرد چیه؟!
 • IR ۰۹:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  17 2
  این کیه با این حرکت شنیعی که روی مبل منقش به پرچم عزاداری انجام داده ؟
  • IR ۱۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   22 2
   شادی صدر
  • IR ۲۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   1 0
   یک متولد ۵۳ و دو تا خرداد ماهی!!بپرهیزید از این جماعت
 • IR ۰۹:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  19 3
  عکس اهانت اون زنیکه بی اخلاق .... به پرچمهای اهلبیت دل هر آزاده ای را آتش میزند
  • ناشناس IR ۱۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   8 17
   حرف شما درست و قبول دارم اینها واقعا ضد این مردم و مملکت هستند ولی آن ها یی که ملیون ملیون از این مردم برده و دارن به ریش همه میخندند چی به نظرم آن ها نیز از امثال شیرین عبادی ها پستتروجنایت کار هستن
 • IR ۱۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  16 2
  انشاءالله امام حسین جوابش بده که از پرچمش صندلی درست کرده خدا نابودش کنه بهائی نجس اینو باید فقط اعدام کرد
 • IR ۱۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  6 2
  جماعت بیشرف
 • IR ۱۰:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  6 2
  همه این خرابکاریها از زیر پر وبال امثال خاتمی فرصت ظهور و بروز پیدا کرد
 • IR ۱۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  5 2
  باید باصدای بلند اعلام بشه اینها هنده جگرخواره های این زمانند که سیاه می‌زایید سفید هم می‌زایید وسیاهان رو می‌زایید ومیکشت ! غرب اعلام کرد ریشه ملت ایران کنده بشه اینها خوشحال شدند و عامل روند تحریم از عاشورای ۸۸ شروع شد که همین بهاییها توهین به عاشورا رقم زدند . چندماه قبلش آمریکا حاضربود امتیاز بده اما با هدیه ۸۸ آنها تصمیمشان عوض شد . ما در برابر تمام دنیای آنها می ایستیم ما ازدزدان ماسک دریاها امیدی نداشتیم ویادمان بود خون‌های آلوده فرانسه به ایرانیها ! احمقهایی که بزاق دهنشان رافرستادند آمریکاواروپا نمی‌دانستند گرگ ها آدم نمی‌شوند ؟! آن توهین شراب خوار وهندجگرخوار بداند ما زهرمارش میکنیم .
 • IR ۱۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  8 2
  این ...کیه به پرچم امام حسین توهین کنه ... ارتداد به چی میگن این... مهدور الدمه
 • IR ۱۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  3 2
  وزیر بهداشت در واکنش به این طراحی جنایت کارانه اعلام کرد که ایران به دنبال آن است که واکسن بخرد؛ اما دولت های غربی تمامی مسیرهای مالی انتقال پول به ایران را بسته اند! سعید نمکی اعلام کرد حتی سازو کار کواکس نیز حاضر نیست به ایران واکسن بدهد
 • مهدی رضائیان IR ۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  7 2
  خوب اگه اینکارها رو نکنن که پرتشون می کنن از اون کشور بیرون . بیچاره ها از این ور رونده و از اونور موندن . واقعا اندازه حماقت رو هم تموم کردن.
 • IR ۱۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  4 2
  در میان هر قشر از جامعه نخاله هایی پیدا میشه این خانمها واقایان نخاله های کانون وکلا میباشن باید این نخاله ها ریخت ته دره وخاک شان کرد
 • IR ۱۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  2 3
  حالا مهمترین خبر در ایران است
 • هادی IR ۱۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  5 2
  خدا رحمت کند امیر کبیر را . بهاییان مفسد فی الارض هستند و انشاالله قلع قمع خواهند شد.
 • مهدی IR ۱۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  5 2
  امان از دست خائنین داخلی ، ضربه ای که این ها و امثال این غرب پرستان به کشور و ملت می زنند حتی از یک جنگ جهانی هم بر علیه ایران بدتر است . خدواند ما را از شر این افراد نجات دهد.
 • IR ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  6 2
  خدا از خائنان نگذره
 • میرزایی IR ۱۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  6 2
  دانشکده حقوق واحد تهران مرکزی با اساتیدی که در کانون وکلای مرکز مسئولیت براندازی داشته و دارند به کانون مقابله با نظام و قوه قضاییه تبدیل شده است و مغز دانشجویان توسط این اساتید وابسته به غرب دایما در حال شستشو میباشد .
 • IR ۱۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  1 1
  .......................
 • IR ۱۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  6 2
  خدا لعنت کنه دشمنان ملت شریف ایران عزیزمونو
 • IR ۱۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  9 2
  شیرین عبادی یه مزدور پدرسوخته ای هست لنگه مصی
 • امیرو IR ۱۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  7 1
  بالاخره همیشه براندازها هستند و نیروهای امنیتی هم هستند تا دست این مفسدان مفت خور رو بشکنند
 • حسين DE ۱۲:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  7 2
  اين اراذل و اوباش تمامًا با اصلاح طلبان و ليبرالهاى خائن و مزدور و وطنفروش در ارتباط تنگاتنگ هستند .
 • IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  8 1
  خاک بر سرت روی پرچم امام حسین (ع) نشستی و ..... به خدا اینا ادامه نسل بنی امیه هستند!خدایا خودت امام زمان رو برسون اللهم عجل لولیک الفرج
 • DE ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  5 2
  جالبه که مصر ۵۰ - ۴۰ هزار زندانی سیاسی داره و هرروز اعدام میکنه ولی هیچگونه تبلیغات منفی و فعالیت حقوق بشری برعلیه حکومت مصر در رسانه های غربی نمبینیم .
 • ثریا IR ۱۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  5 2
  خدا ازشون نگذره وطن فروشها
 • آریو سوئد IR ۱۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  1 5
  تجربه ۳۵ ساله من از رابطه با مردمان گوناگون از امریکای لاتین، غرب آسیا و آفریقا نشان میده که ۳ گروه جلوی پیش رفت این کشورها را گرفته اند و منافع کشورهای خودشون را به بیگانه و در راس اون به امریکا فروخته اند. این سه گروه سرمایه داران وابسته، روشنفکران و دانشگاهیان هستند. در کشور عزیز خودمون ایران هم همینطوره.
 • IR ۱۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  5 2
  نفوذیهای مامور از طرف شیطان در هریک از تشکلهای حقوقی ، هنری ، ورزشی ، آموزشی ، تحقیقاتی ، اجرایی و غیره باید به اشد مجازات محکوم شوند .
 • حامد IR ۱۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  5 2
  انشاالله همگی رو در دادگاه می بینیم.
 • IR ۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  2 0
  مشرق:تصویر4ونفردوم ارسمت چپ که "دامن سفید"پوشیده شاعره ی.معاصر"سیمین بهبهانی"ست که دویاسه سال پیش"مرد "چون عکسش وکتابش دارم..هرچی دقت کردم فکرکنم خودشه!؟
  • IR ۱۴:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   0 1
   اره همونه
  • IR ۱۶:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   2 1
   من هم با شما هم نظرم!نفر اول هم جعفر پناهي فيلمساز معاند هست فكر كنم!؟
 • آزادوار IR ۱۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  1 1
  در پاسخ به ۹:۳۹،جناب کاربر!وقتی در مقوله ای مثل طب اسلامی ایرانی اطلاعاتی ندارید لطفا بیخود تمسخر نکنید.در پروتکلهای درمانی طب اسلامی روغن بنفشه بسیار کاربرد دارد مخصوصا برای بیماریهای ناحیه سر.حالا حالاها مانده تا به رازهای این روغن شفادهنده پی ببریم.
 • IR ۱۴:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  2 1
  جهت نابودی و شکست این جانوران دو پا و توسل به قران بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ به نام خداوند رحمتگر مهربان أَلَمْ تَرَ كَيْفَ فَعَلَ رَبُّكَ بِأَصْحَابِ الْفِيلِ ﴿۱﴾ مگر نديدى پروردگارت با پيلداران چه كرد (۱) أَلَمْ يَجْعَلْ كَيْدَهُمْ فِي تَضْلِيلٍ ﴿۲﴾ آيا نيرنگشان را بر باد نداد (۲) وَأَرْسَلَ عَلَيْهِمْ طَيْرًا أَبَابِيلَ ﴿۳﴾ و بر سر آنها دسته دسته پرندگانى ا بابيل فرستاد (۳) تَرْمِيهِمْ بِحِجَارَةٍ مِنْ سِجِّيلٍ ﴿۴﴾ [كه] بر آنان سنگهايى از گل [سخت] مى‏ افكندند (۴) فَجَعَلَهُمْ كَعَصْفٍ مَأْكُولٍ ﴿۵﴾ و [سرانجام خدا] آنان را مانند كاه جويده‏ شده گردانيد (۵)
 • IR ۱۴:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  1 3
  مشرق:تصویر4 نفردوم آز:سمت چپ که لباس سفیدولیوان دستش است،خانم"سیمین بهبهانی ست" شاعرمعاصرکه چندسال پیش رحمت خدا!؟چون کتاب شعروعکسش دارم هرچه دقیق شدم می بینم خودش است.اگرخودشه آدم بدی نبودآشعارش خواندم!؟
  • IR ۲۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
   0 0
   شاعر خوبی بود ، شعرهای خوبی داشت، ولی راه رو اشتباه رفت .. شاعر و هنرمند و سلیبریتی جماعت وقتی از حیطه کاری و تخصصی خودش خارج می‌شود وارد بازی دشمنان ایران می‌شود نتیجه همین خواهد شد ..
 • IR ۱۴:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  2 2
  عبادیه پول جایزه صلح نوبل زیر دندونش حسابی مزه کرده. میخواد شانسشو امتحان کنه ببینه یه بار دیگه این جایزه رو بهش میدن یا نه!!! ولی انجمن نوبل با همین یه جایزه صلح نوبل که با سوچی جنایتکار و همین عبادی پلید ذات داده آبروی خودش رو در تاریخ برد.
 • آزادوار IR ۱۴:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  3 2
  اون زنیکه بدهیکل که روی آن مبل کذا نشسته،ان شاء الله ابا عبد الله علیه الاف التحیه والسلام بزنه کمرش.
 • IR ۱۵:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  2 2
  چرا مریض های روانی وعقلی را که همه چیزشان را از دست داده اند وتوسط شیطان غارت شده اند بعنوان وکیل معرفی می فرمایید ؟
 • IR ۱۵:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  4 2
  پیره‌زن‌شیطان‌صفت‌منافق‌‌وطنفوروش‌بیوطن نفسهای‌اخرته‌بیوجود
 • IR ۱۶:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  3 2
  کارهاشون انصافا سخته ، همیشه باید دروغ و کلک سر هم بکنند و از یک مورد ساده و کوچک یک حرکت اجتماعی بزرگ بر علیه نظام بسازند. خداییش انگلیس و آمریکا باید خوب بهشون پول بده بابت این وطن فروشی و مزدوری تمام عیار. اون بی همه چیز و بی دین هم که رو پرچم عاشورا با اون وضع نشسته و مسکرات میده پایین به وقتش بدجور جواب پس میده ، یا خودمان یا اگر نتوانستیم خدا .
 • گودرزی IR ۱۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  1 0
  لعنت الله علی القوم الظالمین .............بالاخره حق پیروز میشه ........
 • IR ۱۹:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  1 0
  در دوران محمد رضا شغل های کلیدی در دولت ب اقلیت ها و بخصوص ب بهاییان تعلق میگرفت عده ای از مسلمانان هم ب این موضوع پی برده بودند و با نزدیک شدن ب بهاییان صاحب شغل و مقام میشدند. شیرین عبادی گویا هنوز در ان دوران بسر میبرد.
 • IR ۱۹:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  2 2
  تمام بهاییانی که در ایران شناسایی می شن همه از دم باید گواهینامه های رانندگی شان به شکل دایمی باطل شود برای ابد از تمام خدمات بانکی محروم بشن و برای ابد حق خرید و فروش و هر گونه معامله ملک زمین خانه خودرو و ... را از دست بدن خدمات معمول مثل همین تزریق واکسن هم برایشان انجام نشه و از تمامی یارانه ها و خدمات دولتی به شکل دایمی محروم بشن مثلا اگر بهاییه تا امروز 40 هزار تومان پول برق می داد از فردا باید 70 هزار تومان پول برق بده اگر این اتفاقات بیفتد دونه دونه این ها مجبور می شن از ایران برن که قطعا در بهبود امنیت کشور بسیار موثره.
 • محمد IR ۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  0 0
  این ها خالد در دوزخ هستن دریغ از یه خرده بندگی خدا فقط نوکری کدخدا
 • US ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
  1 0
  همه چیز از گور همین اصلاح طلبان بلند میشه.
 • IR ۰۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
  1 0
  وکلای عقده ای آنهم از نوع حقارتش
 • کشاورزیان، دامغان IR ۰۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
  0 1
  فقط هرزگی وخیانت برازنده امثال عبادیها وستوده هاست، مانیازی به حمایت این خوارج نداریم. تا بمیریم مخالف حضورزنان درورزشگاههاییم، چون برای ناموسمون سیصدهزارجوان وپیرکشته دادیم.
 • حسن IR ۱۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
  1 0
  وکلای حقوق بشری با هسته سخت اصلاحات در ارتباطندلانه شیطان اصلی در ایران باید از بین برود
 • DE ۱۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
  5 0
  واقعا این جایزه وابستگی و وطنفروشی و جاسوسی ..صلح را اشتباهی به شیرین عبادی دادند باید این جایزه را به اصلاح طلبها میدادند چون هم تعداد نوکرهاشون بیشتره هم خیانتهاشون به ایران خصوصا خیانتهای دینی و مذهبی و تضعیف انقلاب . البته شیرین عبادی هم به نیابت از آنها گرفت چون مستقیم به اصلاحات میدادند خیلی ضایع میشد. شیرین عبادی هم مانند جایزه خانوم رفیق بهایی هاست و از خودشونه.
 • IR ۱۶:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
  2 0
  اگر واقعا دین داشته باشید و به قیامت معتقد باشید جوابگویی به تمامی این تهمت ها را به عنوان حق الناس به خداوند می‌سپارم.
 • IR ۱۷:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
  1 0
  خائنین به کشور باید محاکمه شن
 • آزیتا FR ۱۷:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۲
  1 0
  کاش نام نویسنده محترم این متن پر از توهین رو ذکر می کردید .
 • Ali DK ۱۵:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۳
  0 0
  مقاله قشنگی است. البته با خوندن نظرات و کامنتها متوجه قشنگیش شدم.
 • US ۰۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۵
  0 0
  خدا ازشون نگذره
 • IR ۰۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
  0 0
  حرمت قلم را نگه دارید.
 • بابک IR ۰۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۴
  0 0
  این مطالب کاملا کذب و بدون سند ارائه شده است

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس