نقشه راه اقتصادی سید ابراهیم رئیسی منتشر شد - کراپ‌شده

روزنامه سازندگی ارگان حزب کارگزاران در صفحه اول امروز خود نوشت که دولت آینده در سخت‌ترین شرایط با مشکلات بجا مانده از دولت روحانی روبه‌رو است.

به گزارش مشرق، روزنامه سازندگی ارگان حزب کارگزاران که در انتخابات ماه گذشته از رقیب آیت‌الله رئیسی یعنی عبدالناصر همتی حمایت می‌کرد، در سرمقاله امروز خود در گمانه‌زنی پیرامون کابینه احتمالی رئیس‌جمهور منتخب لیستی از وزیران و معاونان رئیس جمهور آینده منتشر کرده که معلوم نیست چه میزان صحت و سقم دارد، با اینحال نکته مهم در این گزارش، اعتراف روزنامه اصلاح طلب  به این مسئله است که  دولت آینده در سخت‌ترین شرایط با مشکلات بجا مانده از دولت روحانی روبه‌رو است. شرایطی که قابل مقایسه با ادوار گذشته و جابجایی دولت ها نیست.

سید ابراهیم رئیسی در بدترین شرایط ممکن رئیس‌جمهور شد و در سخت‌ترین روزها، مشغول چیدن کابینه خود است. کشور از چند سو مشکلات زیرساختی و مهمی دارد. چه در خصوص آب که به یکی از مهم‌ترین مسائل و مصائب کشور تبدیل شده است و چه در خصوص برق که عدم نوسازی صنایع و کمبود آب به خاموشی‌ها دامن زده است.

این روزنامه در ادامه به مشکلات سیاست خارجه به جا مانده از دولت روحانی اشاره کرده و می‌نویسد: آمریکا زمزمه‌های جدیدی را برای تحریم صادرات نفت ایران به چین مطرح کرده؛ سازندگی در ادامه با اشاره به ناکارآمدی مدیران فعلی و همچنین فساد در وجوه مختلف، چاره کار را در کار سخت و پرفشار دولت

جدید می‌بیند: متاسفانه ناکارآمدی مدیران و فسادهای گسترده، بنیه اقتصاد را زده است.   وضعیت اقتصادی در بحرانی‌ترین شرایط است و همین مسئله می‌تواند تبعات دیگری برای کشور داشته باشد. در این شرایط رئیس‌جمهور جدید باید کابینه‌ای بچیند تا بر ناکارآمدی غلبه کند و بتواند فساد را به کمک دستگاه قضایی از تمام بندهای خود بزداید. دنبال می‌کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • NL ۱۶:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
  4 0
  نه تنها پولی باقی نذاشتند، که زیرساخت مناسبی هم باقی نذاشتند.. اما میشه درست کرد انشااله
 • IR ۱۶:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
  3 0
  خواهیم دید که همین نامردها از ساعت اول شروع به تخریب دولت رئیسی می کنند
 • IR ۱۹:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۵
  0 0
  هرآنچه در جهت تخریب زیر ساخت های جامعه وبی اعتمادسازی از دستشان برآمد کوتاهی نکردند یکماهی است نتایجش که همانا عصبی کردن جامعه است را توسط رسانه های طرفدار انجام میدهند از مسئولین قضایی خواستار محاکمه عوامل وضع موجود(ناآرامیها)هستیم
 • IR ۱۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
  0 0
  رو... کشور را شخم زد
 • IR ۰۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۷
  0 0
  ما می توانیم
 • IR ۱۶:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۷
  0 0
  مشرق خیلی ....که نظرات مخالفین را ثبت نمیکنی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس