کد خبر 1244438
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۳
باقیمانده سود سهام عدالت تا چند روز آینده پرداخت می شود

در پایان معاملات امروز بازار سهام ارزش سبد سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با ۲.۳ درصد افزایش به ۸ میلیون و ۱۴۲ هزار تومان رسید.

به گزارش سرویس بورس مشرق، امروز هم از ابتدا شاهد روند صعودی شاخص کل بورس تهران بودیم، به طوری که توانست دوباره کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد را فتح کند. در پایان معاملات شاخص کل با رشد ۱۹ هزار و ۷۷ واحدی به محدوده یک میلیون و ۳۰۴ هزار واحد رسید.
نمادهای «فولاد»، «کگل» و «پارسان» بیشترین اثر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. «ولکار»، «ومدیر»، «شستا» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

قیمت سهام عدالت حدود ۲.۳ درصد رشد کرد، در حالی که شاخص کل بورس تهران امروز افزایش ۱.۴۸ درصدی را به ثبت رساند. از این رو، قیمت سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی امروز بیش از ۱۹۰ هزار تومان رشد کرد و به کانال ۸ میلیون تومان بازگشت.

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۸ میلیون و ۱۴۲ هزار و ۵۴۴ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۲.۳ درصد معادل ۱۹۰ هزار و ۱۱۰ تومان افزایش داشت.
با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۸۸۵ هزار و ۵۲۶ تومان رسیده است.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم در ۲۱ تیر+جدول

ارزش دارایکم چقدر شد؟

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با افزایش ۱.۰۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۳۴۲ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۶۸ هزار و ۴۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با افزایش ۰.۱۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۲۴۰ تومان معامله شد.

ارزش روز سهام عدالت و دارایکم در ۲۱ تیر+جدول

منبع:نبض بورس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس