موساد

یک شرکت الکترونیکی و خدمات سایبری که در مالکیت رئیس سابق موساد است، دامنه فعالیت خود را از خلیج فارس به بازارهای اروپایی توسعه داده است.

به گزارش مشرق، پایگاه عبری زبان نیوز اسرائیل با اعلام این خبر افزود، شرکت ایکس ام که در مالکیت تامیر پاردو رئیس سابق سرویس اطلاعات خارجی اسرائیل (موساد) است، پس از موفقیت در بازارهای حوزه جنوبی خلیج فارس به دنبال بازاریابی در کشورهای اروپایی است.

به نوشته این رسانه عبری زبان، پاردو بعد از آن که موفق شد مشتریان بسیاری در کشورهای حوزه جنوبی خلیج فارس پیدا کند، قصد دارد این بار دامنه فعالیت خود را به سوی بازارهای اروپایی گسترش دهد.

در این گزارش تاکید شده است شرکت ایکس ام به کشورها برای شبیه سازی حملات الکترونیکی علیه شبکه‌های سایبری کمک کرده و در عین حال به نهادهای امنیتی این کشورها اجازه کنترل و مراقبت‌های امنیتی شبکه و فضای ابری را می‌دهد.

این شرکت از راه فروش این برنامه‌های مختلف سایبری (از برنامه‌های جاسوسی و کنترل کاربران) ۱۷ میلیون دلار در قرارداده‌های اولیه و ۴۹ میلیون دلار در قراردادهای ثانویه و ارائه خدمات کسب درآمد داشته باشد.

گفته می‌شود پاردو موفق شده است اولین مشتریان اروپایی خود را در فرانسه پیدا کرده وبه رغم بی اعتمادی موجود به تولیدات الکترونیکی بیگانه و به ویژه اسرائیلی در کشورهای اروپای همکاری در این زمینه آغاز شده است.

در این حال تلاش‌های برای ورود این شرکت به بازارهای آلمان، اتریش و سوئیس هم از طریق همکاری با شرکت‌های محلی این کشورها در حال انجام است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس