حجت‌الاسلام مجید نصیرایی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بررسی و تصویب ۱۰ طرح و لایحه و بررسی ۱۳ فقره سؤال نمایندگان از وزرا در یکسال اول کاری این کمیسیون خبر داد.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام مجید نصیرایی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز گزارشی از عملکرد یکساله کمیسیون به اعضا ارائه شد.

وی افزود: براساس این گزارش کمیسیون فرهنگی در یکسال گذشته ۲ لایحه و ۸ طرح را مورد بررسی و تصویب قرار داده و ۱۳ فقره سؤال از وزرا در یکسال گذشته در کمیسیون فرهنگی مورد بررسی قرار گرفته است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: علاوه بر این در یکسال گذشته ۲ مورد تحقیق و تفحص یکی در مورد به کارگیری مربیان خارجی و دیگری  در مورد نحوه هزینه‌کرد و بریز و بپاش اعتبارات در جشنواره‌های مختلف و نیز ۴ مورد شکایت نمایندگان از موضوعات مختلف در قالب ماده ۲۳۴ آیین‌نامه داخلی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

نصیرایی خاطرنشان کرد:‌ طبق این گزارش کمیسیون فرهنگی در یک سال گذشته ۷۰ جلسه را برگزار کرده و در مورد طرح جمعیت و تعالی خانواده ۵ هزار ساعت نفر روی این طرح کار شده که ۲ هزار ساعت آن در کمیسیون فرهنگی و ۳ هزار ساعت آن در کمیسیون مشترک بوده است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس