کد خبر 1234307
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰
نتایج قطعی انتخابات شوراهای اسلامی ۷ شهر لرستان

نتایج انتخابات ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شش شهر مختلف در استان مازندران از سوی فرمانداری ها اعلام شد.

به گزارش مشرق، در شهر بابلسر سید رضا حبیب الله پور با پنج هزار و ۷۷ رأی، مهدی باقرزاده با چهار هزار و ۲۰۶ رأی، دومان نوعی با چهار هزار و ۱۷۱ رأی، هوشیار خسروی با ۴ هزار و ۸۳ رأی، سید علی اکبر هاشمی با سه هزار و ۸۶۲ رأی و قاسم علیپور با سه هزار و ۷۲ رأی به شورای شهر راه یافتند.

همچنین علیرضا جهانی با هزار و ۶۳۶ رأی، ابراهیم ملاآقایی با هزار و ۵۰۷ رأی، مازیار جهانی با هزار و ۳۶۶ رأی، حیدر تیرگر با هزار و ۲۷۶ رأی و فرضعلی حبیب الهی با هزار و ۱۵۱ رأی به عنوان منتخبان مردم در شورای شهر بهنمیر معرفی شدند.

در نکا نیز حسین پویا، سید علی اکبر ابراهیمی، سید اسماعیل میری، علی درخشانی فر، رقیه جعفری، دوستعلی کوزه گری و سید مسعود اکبری بریجانی به پارلمان شهری راه یافتند.

در شیرگاه مهرفی ترابی با هزار و ۶۳۹ رأی، میلاد یعقوب زاده با هزار و ۴۵۵ رأی، شهربانو خداپناه با هزار و ۳۳۹ رأی، محمدرضا طیبی با هزار و ۱۵۵ رأی و غفار وفایی با هزار و ۱۳۰ رأی روانه شورای شهر شدند.

مهدی شالیکار با هزار و ۴۷۱ رأی، محمدعلی خاکپور با هزار و ۴۳۲ رأی، صابر اکبرزاده با هزار و ۴۲۴ رأی، حمزه جعفرزاده با هزار و ۴۱۲ رأی و محمدحسین احمدی با هزار و ۳۲۳ رأی به عنوان منتخبان مردم در شورای شهر سرخ رود معرفی شدند.

در نوشهر نیز صادق شیرجنگ با چهار هزار و ۷۷۷ رأی، محمد صالح خویی با سه هزار و ۷۲۲ رأی، علی اسلامی با دو هزار و ۹۸۸ رأی، سید جعفر موسوی زاده با دو هزار و ۶۶۱ رأی و امیرحسین بالی لاشک با دو هزار و ۶۲۰ به عنوان منتخبان مردم در شورای ششم انتخاب شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس