عکس/ سخنرانی انتخاباتی رهبر معظم انقلاب

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مردم ایران روز جمعه، با رای خود سرنوشت کشور را رقم می‌زنند.

به گزارش مشرق، رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در سخنرانی تلویزیونی برای ملت ایران، انتخابات روز جمعه را رویدادی سرنوشت‌ساز و تأثیرگذار در همه مسائل عمده اقتصادی و غیر اقتصادی خواندند و با اشاره به تلاش بی‌وقفه دشمنان برای کاهش مشارکت مردم، تضعیف ایران و سپس افزایش فشارها و دخالت‌های سیاسی و اقتصادی و تروریستی در ایران گفتند: گله‌های مردم بویژه قشرهای محروم درباره رسیدگی نکردن به مشکلات معیشتی آنها بجاست اما این مشکلات را باید با انتخاب فردی قوی، پرکار، قدرتمند و خستگی‌ناپذیر حل کرد و به فضل الهی روز جمعه مردم برخلاف خواست دشمنان، دوباره به ایران و جمهوری اسلامی آبرو می‌دهند و همه قشرها با سلیقه‌های متفاوت سیاسی به میدان می‌آیند و همچون تشییع حاج قاسم سلیمانی به انتخابات نگاهی فراتر از سلیقه های سیاسی خواهند داشت.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تبریک دهه ایام ولادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع)، نحوه عمل ملت در انتخابات روز جمعه را در سالهای پیش رو، و در همه مسائل و عرصه‌ها کاملاً تاثیرگذار خواندند و گفتند: در انتخابات جمعه، اصل، مشارکت و بعد از آن نوع انتخاب است و امیدواریم با عنایت خداوند مردم به بهترین وجه در این عرصه ظاهر شوند.

ایشان حضور مردم در نظام جمهوری اسلامی را متکی بر یک اصل و سند متقن فکری برشمردند و افزودند: البته فواید سیاسی حضور مردم فراوان و پر برکت است اما اصل فلسفه حضور ملت در صحنه، مهمتر است.

رهبر انقلاب تحقق جمهوری اسلامی را در گرو تحقق هر دو بُعد آن یعنی جمهوریت و اسلامیت خواندند و گفتند: به همین دلیل است که همه مراکز قدرت های شیطانی در جهان به شکل ویژه با انتخابات در ایران به عنوان نماد جمهوریت مخالفت و معارضه می کنند.

حضرت آیت الله خامنه ای، تخریب ذهنیت مردم به انتخابات و در صورت امکان دخالت در انتخابات را دو هدف مهم فضاسازی‌های دشمنان برشمردند و گفتند: آنها می‌خواهند شکوه و شوکت انتخابات ایران نمایان نشود اما به کوری چشم دشمنان، انتخابات همیشه در زمان مقرر و با حضور ملت برگزار شده است.

ایشان با اشاره به اینکه شاید انتخابات هیچ کشوری مانند انتخابات ایران مورد هجوم مستکبران قرار نداشته باشد افزودند: درانتخابات امسال هم رسانه های آمریکایی، انگلیسی و مزدوران آنها از چند ماه قبل به دنبال زیر سؤال بردن انتخابات و کمرنگ کردن حضور مردم هستند.

رهبر انقلاب، کاهش حضور مردم و فاصله‌گیری آنان از نظام را هدف اصلی رسانه‌های بیگانه برشمردند و افزودند: البته به جز برخی گروه‌ها، متن مردم همیشه برعکس خواست دشمن عمل کرده اند و ان‌شاءالله این این دفعه هم ملت با حضور خود به نظام و کشور آبرو خواهد داد.

ایشان با تأکید بر لزوم نگاه فراتر از سلیقه‌های سیاسی به حقایق عرصه سیاست کشور گفتند: تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی از جمله این حقایق بود و همه، فراتر از سلیقه‌های سیاسی در آن شرکت کردند.

ایشان افزودند: به انتخابات نیز باید با نگاهی برتر از مذاق های مختلف سیاسی نگریست و در آن شرکت کرد زیرا نظام اجتماعی کشور به این موضوع نیازمند است.

رهبر انقلاب با استناد به قرآن مجید، شرکت در انتخابات را عمل صالح دانستند چرا که دشمنان دین و اسلام را به‌شدت ناراحت می کند.

حضرت آیت الله خامنه ای در بیان چند نکته مهم انتخاباتی گفتند: مهمترین نکته این است که حضور مردم در انتخابات پشتوانه مردمی نظام را نشان می‌دهد و این پشتوانه مردمی، در اقتدار واقعی نظام و ایران، تأثیری بی‌نظیر دارد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد از برخی سفسطه‌گویی‌ها درباره انتخابات در فضای مجازی و مطبوعات گفتند: این افراد در واقع همچون دشمنان ملت دنبال کاهش مشارکت مردم، تضعیف نظام و طبعاً تضعیف ایران هستند که در این صورت ایران با دخالت‌های بیگانگان دچار ناامنی می‌شود و به جولانگاه تروریست‌ها تبدیل خواهد شد.

نکته دیگری که رهبر انقلاب به تبیین آن پرداختند رابطه معکوس کاهش حضور مردم و افزایش فشارهای دشمن بود.

ایشان گفتند: بر اساس این واقعیت اگر بخواهیم فشارهای اقتصادی دشمنان یعنی تحریم و دیگر فشارها کاهش یابد و رفع شود، باید حضور در انتخابات افزایش یابد و پشتوانه مردمی نظام به رخ دشمنان کشیده شود.

رهبر انقلاب همچنین با اشاره به تأثیر حضور بیشتر ملت در افزایش قدرت و کارایی رئیس‌جمهور آینده گفتند: در کشور امکانات و فرصت‌های زیادی وجود دارد که استفاده از آنها به آدم‌های پرکار، خستگی‌ناپذیر و قدرتمند نیاز دارد که این قدرتمندی از حضور و رأی بالای مردم نشأت می گیرد و به رئیس‌جمهور آینده برای کاهش مشکلات توان بیشتری می دهد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در ادامه با اشاره به تأکید همیشگی بر مسئله «سلامت انتخابات» گفتند: در جمهوری اسلامی انتخابات همیشه سالم بوده و اینکه رؤسای جمهوری بعضاً با سلایق سیاسی کاملاً متفاوت از یکدیگر بر سر کار آمده‌اند نشان‌دهنده انتخاباتِ سالم در همه این سالها است.

رهبر انقلاب، «رقابتی بودن» را از دیگر حقایق مسلّم انتخابات در ایران خواندند و افزودند: در این انتخابات و در مناظره‌ها نیز نامزدها با معارضات فکری و زبانی خود رقابتی بودن انتخابات را کاملاً نشان دادند که هر کدام هم طرفداران خود را دارند. البته درباره محتوای مناظره‌ها بعد از انتخابات نکاتی بیان خواهم کرد.

ایشان با اشاره به سیاست ثابت دشمن از اول انقلاب تا به امروز در زیر سؤال بردن آراء مردم خاطرنشان کردند: جالب اینجاست بعضی از کشورها که در میانه قرن ۲۱ هنوز به شکل قبیله‌ای اداره می‌شوند و بوی انتخابات هم به آنها نرسیده به‌طوری که مردمشان فرق صندوق رأی و صندوق میوه را نمی‌دانند، تلویزیون ۲۴ ساعته راه می‌اندازند و مدعی هستند انتخابات ایران دموکراتیک نیست.

رهبر انقلاب در ادامه به اظهار تردید برخی از قشرهای ضعیف و محروم جامعه برای شرکت در انتخابات اشاره کردند و گفتند: این قشرها توقعات و گلایه‌های بجایی دارند که عمده آنها در مورد معیشت، مسکن و اشتغال است و مسئولان کشور باید واقعاً به این مسائل رسیدگی می‌کردند و انتظار این است که دولت آینده در رأس برنامه‌های خود به این مسائل رسیدگی کند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای افزودند: این افراد به علت گلایه‌های بجا، دست و دلشان به انتخابات نمی‌رود اما بحث اصلی این است که نرفتن پای صندوق رأی و قهر کردن با آن، مشکل را حل نمی‌کند. مشکل هنگامی حل خواهد شد که اولاً همه پای صندوق‌های رأی بروند و ثانیاً به فردی رأی بدهند که توانایی حل این مشکلات را داشته باشد.

ایشان تأکید کردند: بنابراین گلایه‌ها و توقعات این قشر از مردم بجا و صحیح است اما نتیجه‌گیری آنها صحیح نیست و همه باید در انتخابات حضور یابند.

رهبر انقلاب در ادامه با اشاره به نقش پیشرو جوانان در مسائل اصلی کشور، افزودند: من به جوانان اعتقاد زیادی دارم و انتظار دارم که آنها در انتخابات نیز با ایفای نقش پیشران، ضمن حضور در پای صندوق‌های رأی، مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب کنند. همچنین حضور رأی اولی‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد و مانند جشن تکلیف سیاسی است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با انتقاد از برخی تحلیل‌های غلط و ضعیف در داخل که نتیجه آن دمیدن روح ناامیدی در مردم است، گفتند: ایجاد یأس و ناامیدی در کشور مطلقاً جایگاهی ندارد زیرا کشور و ملت ما قدرتمند و دارای بنیه‌ای قوی است.

ایشان توانایی‌ها و امکانات کشور را فراوان دانستند و افزودند: هر گاه از این توانایی‌ها استفاده شده، کارهای بزرگی انجام گرفته است همچون اصل پیروزی انقلاب و یا ایستادگی ملت ایران در دفاع مقدس و نمونه آخر آن هم تولید واکسن ایرانی کرونا است.

ایشان خاطرنشان کردند: جوانان ما منتظر واکسن برخی کشورهای بخیل خارجی نماندند و امروز به همت جوانان جزو شش کشور تولیدکننده واکسن کرونا در دنیا قرار گرفته‌ایم.

رهبر انقلاب به موارد دیگری در گذشته از جمله تولید رادیو دارو با وجود کارشکنی غربی‌ها نیز اشاره کردند و افزودند: در چند سال قبل که با وجود وعده و وعیدها، رادیو دارو به ما داده نشد، جوانان ما همت کردند و ظرف چند ماه به غنی‌سازی ۲۰درصد اورانیوم دست یافتند و اکنون نیز اورانیوم غنی‌شده ۶۰درصد تولید می‌شود که همه برای مقاصد صلح‌آمیز است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین با اشاره به توانایی‌ها و تجهیزات دفاعی کشور، تأکید کردند: بنابراین مأیوس کردن ملت ایران با چنین توانایی‌ها و بنیه قوی کاری غلط و نشدنی است.

ایشان در ادامه ضمن خداقوت گفتن به دست‌اندرکاران انتخابات، چند توصیه به آنها کردند.

رهبر انقلاب تأکید کردند: تمهیدات لازم برای حفظ سلامت مردم بهنگام حضور در پای صندوقهای رأی باید در نظر گرفته شود. همچنین موضوع کمبود تعرفه یا تأخیر در رسیدن آن که یکی از مشکلات دوره‌های قبل در انتخابات است باید برطرف شود.

ایشان همچنین با اشاره به برخی گزارشها مبنی بر مهیا نشدن آمادگی‌های لازم برای برگزاری انتخابات در خارج از کشور افزودند: وزارت‌های امور خارجه و کشور با توجه به کمبود وقت آمادگی‌های لازم را هر چه سریع‌تر فراهم کنند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای همچنین از مسئولان برگزاری انتخابات خواستند با هر تخلفی در انتخابات برخورد کنند.

ایشان در پایان از خداوند متعال خواستند که دلها را به آنچه صلاح کشور و ملت است، هدایت فرماید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 70
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 71
 • مهدی IR ۱۹:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  سلام ودرودخدا بر رهبر عزیزمان امام خامنه ای.
  • دکتر افسانه یوسفی IR ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   سلام خداوند بر رهبر معظم انقلاب
  • IR ۲۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   خداوند لعنت کنه اونایی رو که منفی زدن، بویی از تاریخ اسلام،بینش سیاسی اسلام و پیامبر اکرم ، مقوله ی امامت و ولایت مطلقه فقیه درک نکردن.. اینا کی می خوان آدم بشن
  • IR ۲۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   22 68
   دولت عمدا شرایط رای دادن ایرانیان خارج از کشور را مهیا نکرده تا آمار مشارکت پایین بیاید
  • IR ۲۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   سلام ودرودخدا بر رهبر عزیزمان امام خامنه ای.
  • IR ۲۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   25 63
   جانم فدای رهبر عزیزمان امام خامنه ای.
  • IR ۱۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   13 44
   درود بر خامنه ای / سلام بر رئیسی
  • IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   7 18
   فدایت شوم سیدعلی سلام بر ابراهیم
  • رضا IR ۲۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۸
   1 2
   هرکس منفی می زندبه خودش منفی می‌زند. والا تاثیری در نظر مثبت ندارد. وخدا درهر حال انسان را می بیند. ومنفی زن در پیشگاه خدا مسئول است. وباید پاسخگو باشد.
 • JP ۱۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  جانم فدایت رهبرم، من حسرت رای دادن دارم در غربت، خوش به سعادت شما ملت ایران که با رای دادنتون عمل صالح انجام میدهید.
 • رضا FR ۲۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  هر کدوم از ما که اعتقادی به رهبر و انقلاب اسلامی داره سعی کنه حداقل دو نفر رو که رای نمیدن بیاره پای صندوق. حتی اگه سفید بندازن. این مشارکت پایین تقصیر روحانیه که با عملکردش باعث شده مردم بی انگیزه بشن. چوبشم ما طرفدارهای رهبر و انقلاب باید بخوریم که بهمون بگن انقلاب طرفدار نداره. لعنت به هر چی غربزده است
  • ....... IR ۰۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   7 35
   احسنت
 • سارا IR ۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  19 55
  رای می دهیم با عشق
 • IR ۲۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  10 25
  سعید جلیلی انصراف داد
 • IR ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  13 60
  آقاجان نگرانی من اینه بعداز مرگم بگن باشما همراه نبودم .
  • دانا IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   3 14
   خودسازی کن و ولایتمدار باش.. اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا.. پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.
 • قربونی IR ۲۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  14 46
  آقا ،به کوری چشم دشمنات، رای میدیم
 • قبولی IR ۲۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  12 39
  فدات
 • IR ۲۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  10 35
  صوت رو بذارید ما نرسیدیم گوش بدیم
 • امید IR ۲۰:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  10 61
  رای بدید انتخابات پر مشارکت باشه کشور قوی میشه و دشمن سست خواهش میکنم رای بدید به خاطر ایران رای بدید به خاطر جوون هایی که هشت سال رفتند خون دادند واسه این مملکت رای بدین به خدا قسم به این خاک مقدس قسم رای ندادن یعنی اینکه دغدغه وطن نداری.....
 • IR ۲۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  8 48
  مسئولین باید پیام روز جمعه ملت را بگیرند. در اینکه آقای رئیسی فرد پاک و متدینی است کسی شک ندارد. اما باید بپذیرد که که باید تلاش کند تا مراتب نوکری مسئولین نسبت به ملت را ثابت کند. عاقبت بی تفاوتی ملت به حاکمیت هم که معلوم است
 • مسلم IR ۲۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  17 99
  من رای میدهم اونایی که رای میدن بسم الله همه پشت سر آقا
 • IR ۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  لبیک یا خامنه ای عزیز
 • ایمان IR ۲۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  11 44
  ای رهبر آزاده/ آماده ایم آماده
 • عاشق رهبرم IR ۲۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  9 39
  عااااااشقتمممممممممممممم
 • IR ۲۲:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  9 37
  رسانه ی بیگانه چنین قدرتی ندارد، اقدامات ما مؤثر بر رفتار مردم است.
 • IR ۲۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  11 96
  اگر این رهبر فرزانه را نداشتیم،حتی همین یک رای ناقابل را هم نمیدادیم
  • محمد مهدی IR ۲۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
   11 73
   سایه اتان مستدام رهبر عزیزمان امام خامنه ای.
 • سارا IR ۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  10 36
  فدای آقا
 • IR ۲۲:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  10 32
  مگه دم انتخابات نیست چرا شرایط لازم برای شرکت در کشورهای دیگه آماده نشده ؟
 • علی آقا IR ۲۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  9 66
  لبیک آقاجان
 • فری IR ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  8 48
  لبیک آقای خوبیها
 • IR ۲۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  10 39
  لبیک یا امام خامنه ای.
 • IR ۲۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  11 34
  روحی لک الفداء.
 • محمد علی IR ۲۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  12 37
  جانمان فدای رهبر عزیزمان امام خامنه ای. سلام الله.
 • 123 DE ۲۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  11 37
  ما به عشقت رای میدیم
 • IR ۲۳:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۶
  8 16
  فدای رهبر عزیزم امام خامنه ای
 • انوشه IR ۰۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 8
  جانم فدای رهبر
 • داود RO ۰۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 14
  جانم سنه قوربان آقا
 • مهدی IR ۰۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 12
  جانم فداش
 • IR ۰۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 12
  رهبرم، تاج سرم، خار چشم دشمن من
 • سالم IR ۰۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 12
  تا وقتی شما هستی، خیال ما راحته آقا چون یه عده با تمام توان تلاش میکنن که اسمی از ایران اسلامی قدرتمند نباشه.. تنت سلامت.، جانم فدایت
  • محمد علی IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
   4 9
   سایه اتان مستدام رهبر عزیزم.
 • US ۰۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 13
  در امریکا علیرغم اینکه گفتند دفتر حافظ منافع ایالتهایی را برای رای دادن در نظر گرفته ولی هنوز هیج مکانی را معرفی نکرده اند یک وب سایت معرفی کرده اند که وب سایت قفل شده هست و اصلا نمیشود وارد سایت شد
 • 12 CA ۰۳:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 12
  لبیک آقا
 • SE ۰۴:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  3 13
  درود به رهبر اگاه و شجاع عزیزمان. بخدا قسم خیلی دوست دارم در سوئد که هستم رای بدم ولی ظاهرا امکانش فراهم نشده. دوره های پیش که رفتم سفارت رای دادم صد انقلاب با سنگ و گوجه و تهدید از کسانی که آمده بودند رای بدهند استقبال کردند.الان از استکهلم خیلی دورم کاش یک هموطن در ایران عزیز که احتمالا برای رای دادن مردد است بجای من هم که شده برود و رایش را در صندق رای بیندازد. به امید ایرانی سربلند
 • شادی IR ۰۴:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 15
  جانم فدایت
 • هادی DE ۰۴:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 16
  عاااااااااااااشقتممممممممممممممممم
 • پیمان IR ۰۷:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  3 17
  ان شاالله فردا همه توده هاو اقشار مختلف مردم با هر فکر و دیدگاه پای صندوق های رای حاضر میشند و هر گلایه ای که به وضع حال حاضر به خاطر بی تدبیری و کم کاری های دولت دارند با حضور خودنشان میدهند وبا انتخاب فرد اصلح سبب بهبود وضع موجود میشند و با حضور پر شورو حداکثری بار دیگه قدرت سیاسی و اجتماعی کشور رو به رخ جهانیان میکشند و دشمنان قسم خورده مایوس این مرز و بوم را ناکام میگذارند
 • دانشجو IR ۰۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 19
  ما رای میدهیم
 • شیر IR ۰۸:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 17
  رای میدیم
 • کمند IR ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 15
  من هم رای میدم اما فقط بخاطر رهبر
 • حسین IR ۰۹:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  5 15
  به کوری چشم دشمنان داخلی و خارجی و به عشق رهبر و وطنم و حاج قاسم و شهدا رای خواهیم داد
 • عاشق رهبر IR ۰۹:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  6 12
  سمعا و طاعتا آقای خوبیها..جانم فدایت
 • فارس BE ۰۹:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 13
  جانم فدااااااااااااات
 • بنجامین IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 13
  درود دیگه همه راجب طرز تنفکر اصلاح طلب ها و اشرافگرایی و دروغ و فریب همه آشنا هستن اما من موندم مردم ملت ما تا کی میخوان حافظه تاریخی شون ضعیف باشه؟؟؟ از یه طرف نمیدونم چرا بابت اقای محسن رضایی نگرانم و اینکه یه هویی اراء خاکستری نره سمتش و بعد اینم بشه اونوری... خدایا دعا میکنیم هرکی و هر اتفاقی که به مصلحت مردم و ملت ایران عزیز هست رقم بخوره آمین
 • بنجامین IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 10
  درود دیگه همه راجب طرز تنفکر اصلاح طلب ها و اشرافگرایی و دروغ و فریب همه آشنا هستن اما من موندم مردم ملت ما تا کی میخوان حافظه تاریخی شون ضعیف باشه؟؟؟ از یه طرف نمیدونم چرا بابت اقای محسن رضایی نگرانم و اینکه یه هویی اراء خاکستری نره سمتش و بعد اینم بشه اونوری... خدایا دعا میکنیم هرکی و هر اتفاقی که به مصلحت مردم و ملت ایران عزیز هست رقم بخوره آمین
 • ثارالله IR ۱۰:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 14
  ما رای میدیم فقط بخاطر رهبرعزیزمون
 • محسن نوروزی IR ۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 10
  درود بر رهبر فرزانه انقلاب ...به یقین اینبار هم اگر حواسها جمع نباشد شیطنتهای فراوانی صورت می گیرد ...؟؟؟؟؟!!!! خدا کند که گوش شنوا و چشم بینایی باشد ...
 • فافه IR ۱۱:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 12
  فدات آقا
 • ثارالله IR ۱۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  6 15
  مرگ بر ضد ولایت فقیه
 • IR ۱۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  5 13
  ای رهبرآزاده،،،آماده ایم..آماده
 • یاران IR ۱۱:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  6 17
  رای میدهم
 • .... IR ۱۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  7 13
  جانم بفداااااااااااااااااات
 • IR ۱۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  4 12
  اگر تعرفه دوباره کم بیاد وزیر باید خاطیان محاکمه شوند
 • IR ۱۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  7 13
  سید علی آقا لبیک
 • IR ۱۸:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۷
  3 6
  لبیک رهبر عزیزم
 • رضا IR ۰۲:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۸
  0 4
  لبیک رهبر عزیزم ای جان ما قلب ما امید ما جانم فدایت ای مظهر خوبیها
 • IR ۲۲:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۸
  1 3
  لعنت خدا بر منفی زنها...!!!
 • IR ۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۸
  1 2
  درود خدا بر مشرق وبصیرتش.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس