کد خبر 1232454
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
بورس نمایه

خالص سفارشات فروش سهام دو هزار و ۵۶۰میلیارد تومان می‌رسد. «انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف «ولکار» به ۳۴.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش سرویس بورس مشرق، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید ۵۳۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش سه هزار و ۹۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به دو هزار و ۵۶۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «تپکو» و «خزر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده حدود ۲۷۰میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «ولکار» ، «نوری» و «پترول» در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۵۰۰میلیارد تومان (۹۴درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر ۹۴۰میلیارد تومان (۳۰درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در هفت نماد و حجم صف‌های فروش در ۹۴نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شرکت لیزینگ کارآفرین (ولکار) به ۳۴.۵درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«انبوه سازی، املاک و مستغلات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۳۵۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۲۹۵میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات «سایر محصولات کانی غیرفلزی» با تقاضای ۱۴۰میلیارد تومانی همراه شد.

این جدول حدود ۳۲درصد از سه هزار و ۶۳۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۶۷۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۵۴۰درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به چهار هزار و ۳۰۰میلیارد تومان خواهد رسید.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

منبع:اقتصادآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس