حاشیه‌های جلسه امروز شورای شهر تهران

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: لیست نامزد ها در فرمانداری تهران در فاصله غروب تا صبح تغییر کرده و مشخص نیست چه اتفاقی برای آن ها رخ داده است.

به گزارش مشرق، زهرا نژاد بهرام در جلسه صبح امروز شورای شهر در تذکر پیش از دستور خود گفت: تذکر بنده در خصوص تصویب لایحه هیئت وزیران درباره شورایاران است. به دلیل شکایت سازمان بازرسی و رأی دیوان عدالت اداری مبنی بر لغو کلیه مصوبات انتخابات شورایاری‌ها که منجر به توقف آنها در دوره بعدی شد، در اقدامی هوشمندانه دولت لایحه‌ای تهیه کرد که بر اساس آن موضوعیت و انتخابات آنها در دستورکار وزارت کشور قرار گیرد.

ببینید:

عکس/ تبلیغات انتخابات در سطح شهر تهران

عضو هیئت رئیسه شورای شهر عنوان کرد: این امر در شرایطی انجام شد که بسیاری از نمایندگان مجلس از ضرورت فعالیت شورایاری‌ها مطلع بودند.

وی با بیان تذکر دیگری خطاب به وزارت کشور گفت: وزارت کشور طی رد صلاحیت‌های گسترده و کم توجهی به سوابق و تحصیلات افراد رد صلاحیت شده، نسبت به انتشار اسامی لیست‌ها کوتاهی کرده است. در آخرین لحظات که لیست هیئت نظارت به فرمانداری تهران ارسال شده اسامی اینجانب زهرا نژاد بهرام و آقای بشیر نظری در لیست وجود داشته است اما پس از انتشار لیست، نام ما دو اعضا حذف می‌شود.

نژاد بهرام تاکید کرد: لذا از وزارت کشور می‌خواهم که نسبت به این امر رسیدگی کند و در پاسخی جدی درباره اینکه در فرمانداری تهران به فاصله غروب تا صبح فردا برای لیست‌ها چه اتفاقی رخ داده است، پاسخگو باشند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس