کد خبر 1228579
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۴
شرط جدید رادوشوویچ برای بازگشت/ ماجرای ۲۶ میلیاردی در پرسپولیس!

پرسپولیس باید برای راضی کردن رادوشوویچ مبلغ مد نظر او را به حسابش واریز کند.

به گزارش مشرق، پس از چند روز غیبت بوژیدار رادوشوویچ در تمرینات پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی از باشگاه درخواست کرده تا سریعا مقدمات بازگشت این دروازه‌بان در ایران انجام شود و از این رو پرسپولیسی‌ها به تکاپو افتادند تا مشکل رادوشوویچ را برای جلب نظرش و بازشگست حل کنند.

در  همین حال، دیروز (دوشنبه) وکیل ایرانی رادوشوویچ به باشگاه پرسپولیس رفت و آخرین درخواست موکلش را به باشگاه ارائه کرد. رادوشوویچ به پرسپولیس اعلام کرده با توجه به  اینکه  قراردادش از پایان خرداد تا  پایان خرداد هر سال است، باشگاه باید تمام قرارداد این فصل او را پرداخت کند اما مدیران پرسپولیس می‌گویند فصل اواسط مرداد تمام می‌شود تا آن زمان مطالبات این بازیکن را پرداخت می‌کنند.

رادوشوویچ تا به حال حدود ۵۵ درصد از قرارداد این فصل خود را دریافت کرده و حالا با درخواست جدیدش، پرسپولیس باید حدود ۱۰۰ هزار یورو به او بدهد. البته این فقط یک بخش ماجرا است. رادوشوویچ بابت فصل گذشته هم ادعای دریافت ۱۸ هزار یورو بابت آپشن قراردادش را هم دارد و با این حساب پرسپولیس برای جلب نظر و بازگشت او باید حدود ۱۱۸ هزار یورو به او بدهد.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس که طی چند سال خیر همیشه در دریافت مطالبات خود مشکل داشته، هر بار با باشگاه همکاری کرده تا پرسپولیس دچار مشکل نشود اما این‌بار برخورد نامناسب یکی از مدیرانی میانی باشگاه با او، باعث شده رادوشوویچ دوستی و رفاقت را با باشگاه کنار بگذارد و بخواهد قانونی مشکلاتش حل شود. اگر پرسپولیس نتواند این دروازه‌بان را برگرداند، نه تنها تا پایان فصل مشکل دروازه‌بان خواهد داشت، بلکه باید تمام مبالغ قرارداد او در سه فصل آینده را نیز پرداخت کند. درواقع اگر رادوشوویچ یک طرفه فسخ کند و برنگردد، پرسپولیس با پرونده حدود ۸۰۰ هزار یورویی دیگر روبه‌رو خواهد شد.(پرسپولیس در واقع دو راه دارد یا تامین حدود ۳ونیم میلیارد برای گلر کروات و پرداخت مطالباتش یا باز شدن یک پرونده ۲۶ میلیاردی در فیفا)

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس