همتی نمایه

عبدالناصر همتی در بخشی از مناظرات انتخاباتی امروز گفت: به همت آقایان جلیلی و رضایی در لیست سیاه FATF هستیم!

سرویس سیاست مشرق _ عبدالناصر همتی، نامزد انتخابات 1400 در مناظرات انتخاباتی امروز صحبت‌های مختلفی را مطرح کرد که محورهای مهم آنها را در ادامه می‌خوانید:

- اول ابراز تأسف می‌کنم که نمایندگان توانای بخش های بزرگی از جامعه ایران در این مناظره حضور ندارند از جمله زنان.

 - مردم! خیلی از شماها، اینجا نماینده ندارید به حق هم معترض این موضوع هستید. اعتراضات را می خواهید با بهره از صندوق نشان دهید؟ من فکر می کنم اعتراض موثرتر این است که با رای‌تان فضا را تغییر دهید.

- ما می توانیم یک « نه» رای بزرگ به تهدید علیه جمهوریت بدهیم. راستش من خیلی فکر کردم که اینجا چه وعده ای بدهم. دیدم صادقانه تر است به شما بگویم وضعیت اقتصادی ایران در شرایط فعلی طوری است که اغلب وعده های رنگارنگ و جذابی که بقیه نامزدها می دهند امکان تحقق ندارد.

- من بر خلاف دوستانی که الان روبروی شما هستند اقتصاد می‌دانم و اقتصاددان هستم از جزییات وضعیت کشور خبر دارم.

- سابقه مدیریت اجرایی دارم ما منابع لازم را برای این وعده ها نداریم. دوست ندارم برایتان به دروغ بگویم و برای رای آوردن از شما متوسل به دروغ شوم. این دوستان هیچکدام از تولید ثروت حرف نمی زنند و عملا از توزیع فقر می گویند.

- هم کیک اقتصاد را بزرگ می‌کنم هم کیک را عادلانه توزیع می‌کنم.

- ما به سرعت نیازمند یکسری اصلاحات اقتصادی هستیم. اینجا تنها نامزدی هستم که هم می‌فهمد توسعه اقتصادی برای اقتصاد مهم است و هم قوی ترین اقتصاددانان حاضر هستند به او کمک کنند.

- مردم! وضعیت جیب شما خیلی بهتر می تواند باشد. اما لازمه آن اصلاحاتی است که بقیه دوستان توانایی آن را ندارند. 

- آقای رضایی بجای اینکه بیایند بگویند بانک مرکزی مقصر است بگویند که چگونه می خواستند برای کشور درآمد ارزی تامین کنند.

- ۶ ماه است منتظریم آقا رضایی اقدام کنند، آقای رضایی؛ شما ما را در مجمع چند وقت برای FATF معطل کردید. عدم پذیرشFATF پدر کشور را در آورده است.

- حتی مقام معظم رهبری این طرح را مجددا به مجمع فرستادند ما رفتیم و التماس کردیم که این برای ما مهم است. من می‌گفتم مهمترین بحث برای ما FATF است اما آنجا آقای رضایی تصمیم می گرفتند.

- من قبلاً گفته بودم من در مقابل ۵ کاندید هستم که قائدتا به ریاست آقای رییسی است و به صورت پوششی دارند ایشان را پوشش می‌دهند.

- اگر دوستان پوششی می خواهند من جواب آنها را بدهم اینجا قسم بخورند تا انتهای رقابت های انتخاباتی باقی مانند.

- اگر قسم نخورند من جواب آنها را نمی دهم، جواب را خدمت آقای رییسی می دهم. سه نفر بیایند فقط به همتی حمله کنند.

نگذارید دهان من باز شود!/ این پول ها را از کجا آوردید که علیه من تبلیغ می‌کنید؟!/ روایت همّتی از نامزدهای پوششی

-  جناب آقای جلیلی من در مجمع تشخیص مصلحت نظام گفتم شما اقتصاد تجارت نمی فهمی. شما ابتدایی تریم مسایل فنی و تجاری را نمی فهمی. چرا برای مردم بزرگ ایران تصمیم می‌گیرید. 

- خسته نشدید از اینهمه بیانیه خواندن! ۲۰ سال است دارید بیانیه می‌خوانید پدر کشور را در آوردید. آقای جلیلی مشکل ما همین چیزها است چرا همرا گردن بانک مرکزی می اندازید. آقای جلیلی ورودی متوسط بانک مرکزی متوسط ۲۰ سال گذشته ۴۵ میلیارد دلار بصورت سالانه بوده است در دو سال گذشته به طور متوسط ۹ میلیارد شده است.

- بجای اینکه قیمت دلار ۵۵ هزار تومان شود الان روی ۲۲ تومان است و دوبرابرشده است. شما در در برجام در زمین ترامپ بازی کردید، پدر کشور را در آوردید.

- آقای جلیلی؛ در بازار التهاب بود و نمی توانستم بگویم به همت آقای جلیلی و رضایی در لیست سیاه FATF هستیم. من بخاطر مردم دفاع کردم و نخواستم بیشتر از این قیمت ارز بالا نرود و مردم از بالا رفتن قیمت ارز ضررمی کنند.

-  آقای زاکانی من خواهش میکنم از پوششی دربیاید، اصلا شما اقتصاد نمی دانید، اصلا دو کلاس اقتصاد خوانده اید. هسته ای پزشکیتان را هم معلوم شد چطور گرفته اید. نگذارید دهان من باز شود.

- جناب آقای رضایی شما میگویید من اقتصاد دانم، من می دانم که شما چطور اقتصاد خواندید من نحوه اخذ مدرک شما را خبر دارم. استاد ها را مجبور می کردید بیایند دفترتان امتحان بگیرید.

- من خدمت آقای رییسی اعلام می کنم احترام ویژه ای خدمتشان قائل هستم ولی روند را می بینم که اینها آقای رئیسی را پوشش میدهند

- آقای رئیسی شما در سفرهای استانی به جای رفتن به کارخانه ها و دادن وام به آنها می رفتید به زندان ها سر می زدید، اصلا آن کار شما وظیفه بخش اجرایی است، آن وام ها معلوم نشد آخرش چه شد.

- شما ۴۰ سال است در قوه قضاییه حضور داشتید و رییس آن هم بودید، خواهشم این است مشکلات قوه قضائیه را بروید حل کنید بعد بیایید مشکلات قوه مجریه را حل کنید.

-بحث اساسی من تغییر حکمرانی اقتصادی است. سالها اقتصاد را دست سیاستمداران دادیم، اجازه دهید یکبار هم سیاست تابع اقتصاد باشد. ما فرصت نداریم و خیلی سریعتر اصلاحات اقتصادی را انجام دهیم.

- برای آقای رییسی احترام ویژه ای قائل هستم اما ما اینجا رقیب هستم و من مجبورم مطالبی را بگویم برای اینکه مردم بدانند دیدگاه های ما چیست.

- من الان یک استاد دانشگاه هستم آقای رییسی رییس قوه قضاییه است. این تعارض منافع دارد آیا به من امان نامه به من می‌دهید بعد از اتمام اینها پیگیری قضایی علیه من نکنند.

- آقای رضایی؛ علیه حضرتعالی شکایاتی است و حالا که پیگیری نمی‌کنند شما باید خدارا شکر کنید. شما فرمانده جنگ هستید و ما به شما احترام می گذاریم. 

- آقای رضایی؛ من اگر رییس جمهور شوم شما را به عنوان یکی از مخلین اقتصادی کشور به مردم و خود آقای رئیسی معرفی میکنم.

- همه اقتصاد کشور را بستید؛ تمام ارتباطات ما را با خارج بسته اید. آقای جلیلی شما می گویید چرا صادرات ما کمتر از افغانستان است، معلوم است کسی از شما کالا نمی‌خرد.

- آقای جلیلی بعد از بیانیه خوانی شما، رشد اقتصادی ما طی یک دهه نیم درصد سالانه شده است.کل رشد ما ۵ درصد بوده است.

- اینها خنده ندارد گریه دارد شما باید سالی ۸ درصد رشد اقتصادی داشته باشید، یعنی یک دهه گذشته باید ۸۰ درصد ثروت مردم بیشتر می شد شما ۵ درصدش کردید مردم را فقیر کردید حالا می آیید ایده می‌دهید. شمارو دوستانتان، شرکت ها و نهادهایتان پایتان را از اقتصاد کشور بیرون بکشید قطعا درست می شود.

- من قبول دارم به واحدهای تولیدی کمک کرد اما آیا این واحدها را بانک ها تعطیل کردند یا قوه قضاییه؟ آقای رئیسی شما جلوی اینها را می گرفتید. من از شما تقدیر کردید، اما چرا هر شب ۲۰۳۰ اول خبر خلاصه خبر می‌رود، چرا شما را سوپر من معرفی می‌کند، معلوم بود میخواهید به انتخابات بیایید.

- اما من به عنوان یک فرد عادی در مقابل رئیس قوه قضائیه صحبت میکنم و در مقابل افراد پوششی شما صحبت میکنیم مگر میشود در یک مناظره تلویزیونی همه به یک نفر حمله میکنند، این پول ها را از کجا آوردید که علیه من تبلیغ می‌کنید. مردم خودتان قضاوت کنید.

- من نماینده آقای روحانی نیستم من از ریاست بانک مرکزی کنار گذاشته شدم بدلیل اختلاف نظری که به آقای روحانی داشتم. اما آقای روحانی، قوی‌تر، دنیا دیده تر وهم از نظر فن بیان از همه شما بهتر است. ایشان هم مشکل شما را داشت و بینش اقتصادی نداشت و گرفتاری من هم همین  بود. 

- در دنیا این مسایل حل شده و آن کسی که تصمیم اقتصادی می گیرد باید بینش اقتصادی داشته باشد.

- من یک برنامه مفصل دارم. من معتقد به قیمت دستوری نیستم، دولت در قیمت ها نباید وارد شود دولت باید در زیر ساخت ها وارد شود. مشکل قیمت پر نقدینگی است و باید نقدینگی را کنترل کنیم. باید رابطه کسری بودجه و بانک مرکزی حل شود. حتما از استقلال بانک مرکزی حمایت خواهم کرد.

- زندگی روستاییان وابسته به کشاورزی است، برنامه مفصلی را دارم که از این وضعیت کشاورزی را نجات دهیم. 

- سالی ۱۴ میلیارد دلار نهاده های کشاورزی وارد میکنم. بخشی از آن ۴۲۰۰ تومانی است. بخشی هم با ارز نیمایی وارد می شود.

- بحران آب و مصرف ۷۵ درصدی آب توسط بخش کشاورزی مسأله مهمی است. مسأله آب مسأله ۳۰ سال آینده همه کشورها است. حتما از لحاظ کشت و نوع آبیاری باید اقدامات جدی را انجام دهیم.

- ما تا به حال خریدمان، خرید قیمت تضمینی بوده است. در حالی که ما باید خرید تضمینی به قیمت روز کنیم. مشکل کشاورزان همین است.

- شب عید دیدید چه اتفاقی افتاد؟ خیلی از میوه های کوهدشت کشاورزان با قیمت ۲ تا ۳ هزار تومان خریدند و در بازار ۱۵ تا ۲۰ تومان فروختند. 

- ما باید انبارهایی را در بخش کشاورزی درست کنیم و محصولات را در بورس کالا بفروشیم.

- نباید کشاورزان ما مجبور باشند کالای خود را با قیمت پایین پیش فروش کند. مسأله کشاورزی ما خیلی پیچیده است. 

- ما در روستاها نتوانستیم نظام پایدار کشاورزی را برقرار کنیم و نتوانستیم کشاورزی استان ها را صنعتی کنیم.

-  من فکر می کردم آقای زاکانی پوششی هستند ولی الان فهمیدم سوپر پوششی هستند و به هیچ وجه وقتم را صرف پاسخگویی به ایشان نمی‌کنم.

- افتخارم این است در شرایط سخت در کشور بانک مرکزی را اداره کردم و نگذاشتم ایران ونزوئلایی شود. و الان هم آمده ام رییس‌جمهور شوم تا اقتصاد ایران کره شمالی نشود.

- مردم؛ من هنوز پیروز انتخابات نیستم چون اکثر شما تا الان تصمیم دارید که الان رای ندهید. اما از شما دعوت می کنم لطفاً تجدید نظر کنید.

- برای تقویت جمهوریت نیاز داریم قدرت بی قدرت ها را نشان دهیم. ما برای احیای توسعه کشور، زمان نداریم ما ایرانیها دیگر حق و فرصت اشتباه کردن نداریم.

- جامعه ما در حال پیر شدن است. ۴ سال دیگر یکسری فرصت های طلایی دیگر در توسعه ایران از بین می رود. میلیون ها ایرانی می توانند از خط فقر بیرون بیایند اگر این ۴ سال از دست نرود.

- همسایه های ما در حال جلو افتادن از ما هستند. اگر امروز درست انتخابات نکنیم ۲۰ سال دیگر هنوز داریم قیر رایگان و ارز ۴۲۰۰ توزیع می‌کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 57
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 8
 • دکتر افسانه یوسفی IR ۲۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  66 64
  حالم از همتی دروغگو بهم خورد
  • IR ۰۱:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
   33 5
   اصلاحطلبا جیب مردم رو در بورس خالی میکنن، دلار رو چند ده برابر میکنن،با حذف کارت سوخت ۲۰ میلیارد دلار رو به باد میدن. با دلار ۴۲۰۰ ۲۰ میلیارد دیگه. نجومی بگیران رو سرمایه های نظام خطاب میکنند. چند میلیون تن مایحتاج مردم رو در گمرک دپو میکنن. مرغ رو به ۴۰ هزار تومان میرسونن. گوشت رو به ۱۴۰,۰۰۰ هزار تومان. قیمت مسکن رو دبل دوبل میکنن. تورم رو به عرش میرسونن. قدرت خرید رو به فرش. جیب مردم رو خالی میکنن، بعد هم با چندتا ترفند حجاب و آزادی حضور زنان در استادیوم رای جمع میکنند.
  • IR ۰۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
   71 23
   حالت از خودت بهم نمیخوره مه حاضر نشدید یک کارتخوان تو مطبتون نصب کنید؟
  • محمد IR ۰۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
   23 4
   همین آدم و همفکراش هشت ساله دارن حال یک ملتو بهم می زنن
  • سوخته IR ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
   2 15
   انشالله وقتی در زبالدان تاریخ دیدین شان بیشتر حالت به هم می خورد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
  • IR ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
   1 0
   در بورس ضررم جبران نشه به احدی رای نمیدم
  • سوخته IR ۱۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۷
   0 2
   مثلا اگر دهانت باز شود چه میشود خوری . احمدی نژاد هم می گفت بگم بگم ولی آن هم مثل تو ...........
 • دانشجوی قدیمی دانشگاه تهران IR ۲۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  43 21
  همتی در دانشکده اقتصاد دانشگاه نهاران اجازه نداشت حتی پیش نیاز اقتصاد را تدریس کند حالا دارد به شعور مردم توهین می کند و فقط بدنبال فرافکنی و جنگ راه انداختن از گروه خاص بود انگاری مشاوران روحانی و جهانگیری متن نوشته های او را نوشته بودند نمی دانند که مردم حالشان حتی از کوچکترین عوامل این بدبختی ها به هم می خورد .....
 • IR ۲۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  32 9
  تو دزدی هستی،که تا گردن تو بیت المال از بیت المال خوردی!کجاش دروغه لعنتی
 • IR ۲۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  22 11
  دکتر افسانه خودتون هستید!
 • IR ۲۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  15 9
  آقای همتی! واقعا باور کنم نمی دانید یا خود را به آن راه می زنید؟ مگر قطع تراکنشهای مالی بانکهای دنیا با ایران ربطی به FATF داشت؟ آخرین بانکی که با ایران تراکنش بانکی داشت بانک کونلون چین بود که رابطه اش را با ایران قطع کرد وقتی هنوز هیچ خبری از داستان لیستن سیاه نبود و دو سال است که ما با هیچ بانک خارجی تراکنش نداریم که ّFATF بخواهد قطعش کند. شما دردتان چیز دیگری است. خوب می دانید که همین افشای 400 صرافی برای FATF و. دور زدن راههای تحریم بود که سبب شد بحران فعلی بوجود آید. از این ناراحتید که چرا همه راههای دورزدن تحریم را برای fatf افشا نکرده ایم و چرا دلار هنوز صد هزار تومان نشده و چرا نظام هنوز سقوط نکرده.
  • IR ۰۷:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۷
   0 0
   حرص نخور
 • IR ۲۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  39 11
  لطفا یکنفر برای ما برنامه های اقتصادی آقای همتی را فقط نام ببرد . ما که برنامه ای ندیدیم جز شانتاژ، تهمت، شارلاتانیزم .
  • حامد IR ۱۲:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
   2 0
   در دوره اینترنت یه جزوه چاپی سیمی دستش بود و میگفت این برنامه منه اقای مهر علیزاده هم میگفت امشب اپلود میکنم عزیزان، خودتونید
 • IR ۲۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  27 7
  یکی پوست موز دید و گفت وای بازم باید لیز بخورم. کسی که بعد از دزدیده شدن پول و زندگی شصت میلیون نفر در بورس باز هم به همتی می خواهد رای بدهد، لیاقتش همان همتی است. خلایق هر چه لایق
 • IR ۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  26 8
  عجیبه چرا وقتی همتی خود را اقتصاددان جا میزنه یکی جوابش رو نمیده که جناب اقتصاددان ممکنه چند تا از تئوریهای اقتصادی خودتون رو بیان بفرمایید؟ اقتصاددان؟!!!
 • م.ش. IR ۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  25 6
  جمله خنده دار آقای همتی: «مردم! نارضایتی تان از وضع موجود را با رأی دادن به من نشان بدهید!»
  • مجید IR ۰۷:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
   16 4
   یعنی مردم را تا این اندازه احمق فرض کرده
  • IR ۰۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۷
   1 0
   نکته شیطنت آمیز حرفا ش اینه که میخواد بعضی از رقبای رو تحریک کنه که وسوسه بشن و کنار نرن
 • یک شهروند ایرانی IR ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  25 3
  آقای همتی شما میگید من ورودی ارز کافی نداشتم تا خوب کار کنم من به عنوان یک شهروند ایرانی رفتم پانزده تومن وام بگیرم اونقدر ضامن و شرایط سخت داشت که منصرف شدم ولی الان از شما می‌شنوم که کلی تسهیلات هزار میلیاردی بدون تضمین به یازده نفر اعطاء کردین !! ببخشید حل این مشکل بی عدالتی نیاز به ارز داره؟ یا چون نرفتیم توی fatf این طوری میشه؟ یا آقای رئیسی نمیگذاره؟ یا بخاطر گروگان های آمریکایی هستش؟ یا بخاطر اینکه ما نامزد زن نداریم؟ یا مشکل ترامپ و برجامه؟ و موشک و منطقه ای ؟؟؟
 • محمدایوب IR ۲۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  8 5
  لعنت برهمسایه بد که وقتی پدر یک خانواده مسافرته. چی پس میندازه.
 • IR ۲۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  8 1
  ه..... پول 50الی 60 میلیون نفر مردم رو بالاکشیدید ویه آبی هم روش خوردید بعد با پرویی میایی زر هم می زنی تور ا باید محاکمه واعدام کنند به جرم اخلال اقتصادی نه اینکه تازه بیایی رجز هم بخوانی تو عین همون ها... ملعون ورو... بی همه چیز هستی
 • سید IR ۲۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۵
  31 1
  تهدید میکنه دهن منو وا نکنید! با این همه دروغی که گفتی یعنی هنوز دهنتو وا نکردی؟! خدایا پناه میبریم به خودت از دست این جماعت وقیح
 • IR ۰۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  11 2
  تو مدرک همه رو به تمسخر گرفتی کی به تو مدرک داده که اگر به اندازه یک بچه ابتدایی حالیت میشد اوضاع اقتصادی کشور ما این نبود بهتر از اینها بود.
 • IR ۰۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  5 0
  جای تاسف داره . در پاسخ به سوالی که راجع به بدهکاران بانکی بود ،به آقای رئیسی پریدید تازه هنوز دهانتونو باز نکردید؟ نکته ای کان جست ناگه از زبان همچو تیری دان که جست آن از کمان . خدا رو شکر ،خودتون کار خودتونو ساختید .
 • DE ۰۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  5 18
  همتی : نگذارید من دهانم را باز کنم بعد میگم میگما بگم بگم‌ بگم بگم بگم
 • IR ۰۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  0 0
  مشت اول، پنجا تومن
 • دکتر باقر زاده IR ۰۱:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  27 11
  عشقی همتی
  • IR ۰۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
   7 31
   بله نابودی سرمایه 60میلیون نفر در بورس و به عرش بردن قیمت دلار و اینکه با وقاحت همه چیز رو گردن کسانی بندازی که هیچ تقصیری ندارن ذوق مرگی هم داره
 • IR ۰۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  10 19
  این کشور آدم باعرضه و باشرف و باغیرت میخواد که بین اصلاحاتچیا پیدا نمیشه
 • IR ۰۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  4 5
  ه... = پرزیدنت ایتالیایی پوش ح...این طیف برای بیشرفی دروغگویی تهمت مسابقه گذاشتن
 • IR ۰۳:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  8 6
  دعوت به مشارکت او جلب ارای مهاجم و مشارکت اخلالگر است تا انتخاب اصلح صورت نگیرد و فساد و چپاول مردم توسط ایشان و همفکرانشان استمرار یابد.ایشان میدان سیاست را با بقالی اشتباه گرفته .با اذری صحبت کردن می پندارد نماینده جمعی خاصی از اقشار و اقوام است در حقیقت از ابتدایی ترین ترفند ها هم نگذشت شما هم به اذری ها و هم به همه ملت ایران توهین کردید اقای همتی مردم بیدارند وهشیار ابزار های کهنه برای تحمیق مردم شریف ایران از هر مذهب و طایفه و قشر و قوم برای شما که دستتان رو شده کارایی ندارد نشان دادید شایسته هیچ مسولیتی نیستید چه رسد به ریس جمهوری که باید جمهور همه مردم ایران باشد .به فکر اخرتتان هم باشید.
 • رحمت عیدی IR ۰۴:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  8 7
  گل بود و به سبزه نیز آراسته شد! الگوی عملیات روانی روحانی و دانشآموختگان سوآز کم بود بگم بگم احمدی نژاد هم اضافه شد، تبریک خدمت آقای همتی بابت دوست جدیدتان و بگم بگم اهداییش به شما،بابا اقتصاد دان اقتصاد بلد تو کُشتی مارو با اون اقتصاد بلد بودنت، خدایا بسه دیگه
 • IR ۰۷:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  1 7
  این دهنت بود که یک کم وا کردی ؟
 • متین IR ۰۷:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  16 3
  معلوم شد مسئولان همه از هم بدتر و دزد تر و دروغگوتر
 • IR ۰۷:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  4 11
  مصداق فرار رو به جلو از طرف یه فرد با شخصیت متزلزل رو در ایشون مشاهده کردید.بلاشک قابل تدریس بعنوان کیس مطالعاتی در دانشگاه هستند
 • رضا IR ۰۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  4 6
  آقای همتی یعنی جهانگیری حالا میگه اگه از دست اون ناراضی هستید رای بدهید به من اینجوری که آقای همتی کلاه سر خودمون میگزاریم عجبا
 • رضا IR ۰۹:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  2 12
  این کیف میگم میگم چند روز دست جهانگیری بود حالا همتی برداشته همتی هم میخواد بگه جالب اینکه این کیف چیزی توش نیست تا بهشون فشار میاد کیف خالی رو بر میدارند داد میزنند میگم میگم میگم میگم
 • رامین IR ۱۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  7 11
  من نمی خواستم رای بدم ولی نظرم عوض شد رای من همتی
  • IR ۱۶:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
   4 17
   خخخ پس لیاقت شما همون پراید ۱۰۰ میلیونیه
  • IR ۱۶:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
   18 5
   کامملا موافقم. مملکت ادم باعرضه میخواد همین که یکننفره 5کاندیدای دیگه که باهم ی تیم بودنو رو ی انگشت میچرخوند مشخص کرد مملکت داری هم بلده
 • IR ۱۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  7 9
  جناب آقای عبدالناصر همتی: تو و آن کمربند دان شش کاراته ات بزرگترین تهدید علیه جمهوریت و نظام هستید. چرا به جای توهین به رقیبان یک کلمه در باره عملکرد ناموفقت در بانک مرکزی نمیگوئی؟ شما ادامه دولت ناکارامد تدبیر و امید هستید.
 • IR ۱۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  4 11
  آقای همتی قبل از اینکه مناظره را ببینم فکر میکردم شما خیلی باشخصیت و بافرهنگ هستید اما مثل بچه‌های دبستانی توهین می‌کردید و متلک می‌گفتید. در آخر هم خواستید از احساسات قومیتی برخی مردم سواستفاده کنید. نمونه سخنان و بی احترامی های شما هرگز از دهان جناب آقای رئیسی درنمی‌آید. همین بهترین معرفی کاندیداها بود
 • IR ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  7 2
  افشا گری کنید تا دنیا دست همه سما را بخوانند بماند که ملت شناخت کانل از شما دارند
 • IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  6 12
  همتی یکی از همین دولت حسن کلید است .
 • IR ۱۴:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  2 7
  من فکر می کردم واقعا همتی یه چیزی سرش میشه و با سایر اصلاح طلب ها فرق داره و طور دیگه ای روش حساب باز کرده بودم ولی طی مناظره دهن وا می کرد حرف بزنه حالت تهوع بهم دست می داد فکر نمی کردم اینقدر خاله زنک و بچه گانه رفتار کنه... شخصیتی حقیر از خودت به نمایش گذاشتی آقای همتی هم تو و هم اون هم پالکی تون مهر علیزاده... البته اگر مردم با دقت دیده باشند مناظره رو خوب جفت تون عملکرد رفقاتون و خودتون رو با خودزنی به تصویر کشیدید و معرفی کردید حتی خودتون هم نمی تونستید جلوی خودتون رو بگیرید و جاهایی از دهن تون در می رفت که اقتصاد وضعش خرابه
 • قاسم IR ۱۵:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  1 14
  آقای همیشه رئیس بانک دولت باید برای رونق بازار سرمایه کمک کند نه اینکه کمر بازار سرمایه را بشکند تا بتواند از این طریق خود را اداره کند
 • IR ۱۵:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  1 6
  بایدبه حال خودمون تاسف بخوریم؟افرادیکه باعث تورم۱۰۰۰درصدین بجای محاکمه توسط ملت دارن ذهن وروح مارابه۴میخ میکشن؟!مردم بجای دلسوزی ولجاجت۲قطبی وقت حسابکشی؟انشالله
 • IR ۱۶:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  3 7
  همتی (پوششی) همین دولت است .
 • IR ۱۶:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  4 7
  دهنت باز بشه چه غلطی میخوری
 • IR ۱۷:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  3 5
  ایشون اگر نظرش با روحانی متفاوت بود و مخالف روش حکمرانی اقتصادی بود، چرا سه ساله مسئولیت داری؟ استعفا می دادی. باورپذیر نیستی، باورکن.
 • محمدایوب IR ۱۷:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  3 13
  دهنت رو باز نکن بوی گندش عالم رابرمیداره رییست دائم دهنش بازه حال مردم دائم درحال به هم خوردن هست تویکی دیگه ببند انشاالله بزودی همانطور که رضایی گفت با محاکمه تون معلوم میشه پولها ازکجا امده
 • IR ۲۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۶
  2 5
  آقایونی که در مورد اقتصاد می فهمن چرا تو این چند سالی که مسئول بودید گاری انجام ندادید اقتصاد کشور بهتر بشه؟
 • DE ۰۲:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۷
  1 2
  همتی نگذارید دهانم باز شود یکبار حواسم نبود دهانم باز شد پشه رفت داخل گلوم یه هفته سرفه میکردم.
 • IR ۱۷:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۷
  2 1
  همینطوری بوی گندت بلند شده . دیگه دهنتو باز نکن که بوی گندت بیشتر میشه .
 • IR ۲۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۱۹
  0 0
  جناب همتی ما ملت شریف و صبوری هستیم .اما اگه کسی پاشو از گلیمش بیار بیرون یا حد و حدودش رو ندونه حسابشو میداریم کف دستش ..........تو که جای خود داری ....
 • IR ۰۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۲۰
  0 0
  جناب همتی ایقد که شما از حسینیه شدن کاخ سفید رعشه گرفتی بایدن و آرامش ناراحت نیستم کاش یکمی هم دلت به حال ملت خدا میسوخت

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس