کد خبر 1223978
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۷
انصاری فرد

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: شرایط تیم ملی پیچیده شده اما به عنوان یک ملی پوش قول می‌دهم که همه بازیکنان تمام توانشان را به کار می‌گیرند تا تیم ملی به مرحله بعدی صعود کند.

به گزارش مشرق، کریم انصاری فرد در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط اردوی کیش خیلی خوب است. از روزی که وارد جزیره کیش شدیم همه امکانات برای تیم ملی فراهم شده و در آرامش کامل تمرین کرده‌ایم و همه برنامه های کادرفنی را در اجرای تمرینات پیش برده ایم و امیدوارم تا آخرین روز قبل از اعزام به بحرین همین شرایط باشد.

وی افزود: شرایط تیم ملی پیچیده شده اما به عنوان یک  ملی پوش قول می‌دهم که همه بازیکنان تمام توانشان را به کار می‌گیرند تا تیم ملی به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی صعود کند. اکنون با یک مسابقه کمتر در گروه مان سوم هستیم. با شروع مسابقات شرایط را عوض خواهیم کرد و صدرصد تیم ملی جایگاهش را پس می‌گیرد و ان شاءالله با دعای خیر مردم و هواداران تیم ملی  به مرحله بعد  صعود خواهیم کرد و خودمان را برای مراحل بالاتر آماده می کنیم.

وی در مورد اینکه همدلی در تیم ملی و بازیکنان مشاهده می‌کنیم در سال های قبل این همدلی نبوده، گفت:  تیم ملی چندین سال است که همدل بوده و به عنوان تیم ایران وارد عرصه جهانی می شود و همیشه تیم بودن ما زبانزد عام و خاص بوده‌ایم و بازیکنان تیم هستند و با یکدیگر همدل شده‌ایم تا بهترین شرایط را فراهم کنیم تا تیم ملی از این مرحله عبور کند و  به جایگاه‌ مورد نظر برسیم.

وی در مورد گلایه مهدی طارمی مبنی بر نداشتن بازی تدارکاتی برای تیم ملی  گفت: طارمی آنقدر حرفه‌ای هست و اگر حرفی میزند، صدرصد روی اصول بوده و طبیعی است اگر بازی تدارکاتی داشتیم بهتر بود اما دوستان عزیز بازی‌های لیگ  برایشان خیلی مهم تر بوده،   ما هم احترام می گذاریم هیچ مشکلی هم نیست. حریفان ما با چند بازی تدارکاتی وارد مسابقات  می‌شوند و ما با از چند جلسه تمرین وارد مسابقات خواهیم شد و  اولین بازی رسمی ما می شود بازی تدارکاتی طبیعی است که تاثیر دارد اما سعی می کنیم این را هم به فال نیک می گیریم و همدل تر باشیم و از این مسیر سخت عبور کنیم.

مهاجم تیم ملی در مورد اینکه منظورت سازمان لیگ فوتبال ایران است، گفت: گلایه ای نداریم آنهایی که در راس فوتبال بودند حتما صلاح فوتبال را اینطور دیدند اما من به عنوان بازیکن تیم ملی نظرم را می دهم و می گویم اگر بازی دوستانه‌ای بود و  اردوی تیم ملی زودتر شروع می شد بهتر بود. در این جایگاه هم که هستیم امیدوارم شرایط بهتر شود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس