کد خبر 1221003
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱
بورس نمایه

خالص سفارشات فروش سهام به پنج هزار و ۳۹۵میلیارد تومان می‌رسد. «محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف فتوسا به ۳۲.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش سرویس بورس مشرق، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۳۹۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش پنج هزار و ۷۸۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۳۹۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «سمگا» و «غصینو» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده بیش از ۲۵۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «فتوسا»، «وسپهر» و «حرهشا» در نوبت انتظار است.

بیشتر بخوانید:

نقشه بورس امروز به‌رنگ خون ۱۴۰۰/۳/۲ +عکس

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۷۵میلیارد تومان (۹۵درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۲۵۵میلیارد تومان (۲۲درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در پنج نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف تولید و توسعه سرب روی (فتوسا) به ۳۲.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«محصولات غذایی و آشامیدنی» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۶۴۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «خودرو و ساخت قطعات» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۴۳۰میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات «بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی» با تقاضای ۲۱۰میلیارد تومانی همراه شد.

این جدول حدود ۲۲درصد از ۶هزار و ۱۷۵میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۵۷۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۰۸۵درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به ۶هزار و ۷۴۵میلیارد تومان خواهد رسید.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام+جدول

منبع:اقتصادآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس