سپاه نمایه

سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با تبریک پیروزی مقاومت فلسطین مقابل رژیم صهیونیستی، عملیات «شمشیر قدس» را نشانه دست برتر انتفاضه در میدان و برهم خوردن معادلات به نفع گروههای فلسطینی دانست.

به گزارش مشرق، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با تبریک پیروزی بزرگ مقاومت اسلامی فلسطین برابر جنایات و جنگ افروزی های اخیر رژیم صهیونیستی ، عملیات شمشیر قدس را نشانه دست برتر انتفاضه در "میدان"  و برهم خوردن معادلات به نفع گروههای فلسطینی در مصاف با اشغالگران دانست.

در بخشی از این بیانیه آمده است: خدای بزرگ را شاکریم در مقطعی حساس و تعیین کننده آتشفشان خشم و اراده مقدس مقاومت فلسطین در جای‌جای سرزمین‌های اشغالی به ویژه در قدس ، غزه و کرانه باختری، را عامل خاکستر شدن آمال و آرزوهای رژیم جعلی و جنایتکار صهیونیستی و حاکمان بی غیرت و خود فروخته برخی کشورهای اسلامی که تن به عادی سازی روابط با اشغالگران قدس شریف داده‌اند ، قرار داد و و زوال قطعی این رژیم سفاک و کودکش را بیش از هر زمان دیگر در  چشم جهانیان نزدیک تر ساخت.

 این بیانیه می افزاید: نبرد ۱۱ روزه رزمندگان شجاع و غیرتمند فلسطین که التماس و تمنای آتش‌بس یکجانبه  از سوی صهیونیست‌ها منتهی شد بیش از هر واقعیتی نشان داد دوران  بزن درو و تخریب خانه ها و آوارگی مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین  سپری شده است و این اراده پولادین صاحبان اصلی ارض مقدس از قدس تا غزه  و از کرانه باختری تا سواحل مدیترانه و شمالی ترین مناطق در سرزمین‌های اشغالی است که یکپارچه، مصمم، مقتدر و با صلابت در پی بازپس گیری سرزمین های  آبا و اجدادی خود و اخراج اشغالگران غاصبان و تشکیل فلسطین از بحر تا نهر است.

 این بیانیه با تاکید بر اینکه " عملیات شمشیر قدس نشان داد دست برتر انتفاضه فلسطین امروز از سامانه گنبد آهنین به راحتی عبور کرده است و  این صهیونیست ها هستند که از این پس باید زندگی در هراس و وحشت و سایه فرار به پناهگاه را تحمل کنند." تصریح کرده است:  انتفاضه فلسطین به پشتوانه حمایت و همراهی جبهه مقاومت و درسی که از مکتب شهید قدس حاج قاسم سلیمانی آموخته است ، با ایمان   ایستادگی   پایداری  شجاعت مضاعف ، هم اینک  ظرفیت بازدارندگی و شرایط  مورد نیاز برای تحمیل "مهاجرت معکوس" صهیونیست‌های اشغالگر را فراهم تر و روز به روز به اجتناب ناپذیری آن می افزاید.

این بیانیه با تاکید بر لزوم گام‌های عملی صهیونیست‌ها برای پایان بخشیدن به تعرض ها در قدس و مسجد الاقصی و پرهیز از هرگونه خطای محاسباتی و خیال بافی برای ارتکاب جنایات و جنگ افروزی های جدید تصریح کرده است: غده سرطانی اسرائیل در مسیر میرایی و نابودی است و اشغالگران به خوبی دریافته اند که قادر به تداوم زورگویی ، خشونت و کشتار زنان ، مردان و کودکان فلسطینی و تکرار ماجراجویی های وحشیانه و قرون وسطایی نخواهند بود  و از این پس بایستی با احتیاط و وحشت به  سناریوهای جنایتکارانه خود در فلسطین بیاندیشند زیرا گروه‌های فلسطینی دیگر اعتنایی  برای تهدیدات پوشالی آنها  قائل نیستند.

این بیانیه در پایان با تبریک پیروزی خجسته و دستاورد راهبردی و تاریخی انتفاضه قدس و تعظیم به مقام شامخ شهیدان مقاومت فلسطین در نبرد ۱۱ روزه و تاکید بر تداوم درخشش رزمندگان و مجاهدان فلسطینی در مصاف با اشغالگران قدس تصریح کرده است: سپر دفاعی گنبد آهنین و پشتیبانی های همه جانبه رژیم تروریستی آمریکا و دیگر متحدان منطقه ای و فرامنطقه‌ای در برخورد با انتفاضه ای که از سنگ و موشک های نقطه زن و قدرتمند رسیده است از این پس فاقد خاصیت و تأثیر خیالی بوده و این اراده مردم مظلوم فلسطین است که در حوادث بزرگ آینده تعیین کننده است، آینده‌ای که صهیونیست ها  هر لحظه آن را باید در انتظار تحمل ضربات مهلک و مرگبار از اقتدار و مقاومت رشید و نهفته در سرزمین‌های اشغالی و سناریوهای رزمندگان شجاع و غیرتمند فلسطینی باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 12
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 12
 • IR ۲۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
  3 5
  پسر عموهای سامی دعوا کنند ...
  • IR ۰۷:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
   2 12
   ننگ بر سامی.
 • سعید IR ۲۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
  5 6
  این مقدمه ای بود برای تحقق پیروزی واقعی. اگر نه از این موش و گربه بازیا زیاد داشتیم با صهیونیستا.
 • IR ۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
  7 5
  فقط بعداز70سال نابودیومحو کامل اسرائیل،پیروزی معنی دارد
 • مسلم IR ۲۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
  11 4
  مقاومت نتیجه مجاهدتهای حاج قاسم هست که توی میدان بدست اومده زنده باد حاج قاسم
 • IR ۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
  7 4
  ای جانم قیافه صهیونیست پرستان دیدن داره
 • IR ۲۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
  13 4
  اگر بااین همه کشته وفرمانده هان شهید وخرابی وآوار،واسطه والتماس برای آتش بس...(معنی پیروزی)این باشد-پس اسرائیل با کمترین هلاکت شده وخرابی والتماس نکردن برای آتش بس واصرار برای حملات بیشتر،هزار بار بیشتر پیروزه
  • محمدایوب IR ۰۶:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
   2 7
   عاقلان دانند. مردمی که از کشورشان رانده شده بودند ودر تمام 70سال درمحاصره وکشتار جمعی بودند و تنها باسنگ درمقابل رژیمی وحشی که توسط گرگها وجنایتکاران حمایت وتا بن دندان مسلح بود امروز درمقابل آن مردمی که فقط سنگ داشتند تن به ذلت واتش بس میدهد واگر توان داشت. ادامه میداد. حال پیروزی بستگی دارد ازچه منظری نگاه کنی اگر از نظر اصلاح طلبان به آن نگاه کنی آری چون خوی حیوانی فقط شکم و. .... است. اگر ازمنظر آزادگی وشرف نگاه کنی مردم با عزت بهتر از زندگی با خفت. وغربگدایی والتماس به زورمدران.
 • محمدایوب IR ۲۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۳۱
  8 0
  به امید روزی که درکشور خودمان هم دوران بزن در رو تمام شود وهرکه با شعارهای دروغ وبا یک کلید زنگ زده کلاه مردم رابرمیدارد وزندگی مردم را تباه وباند بازی ودفاع از برادر دزدش مبنی براینکه دست به او بزنند جنگ راه میندازه. و8سال کشوررا تعطیل ودنبال گدایی ازکدخدا ومذاکره نتیجه صفر وبه هیچ کس پاسخگونیست وگردن کلفتی میکند ودائم فحاشی وفراربه جلو وقانونی وضع شود که گردن کلفت را به پاسخگویی وادار کند
 • CA ۰۲:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
  13 3
  پیروزی؟! ۳۰۰ نفر فلسطینی کشته شدند نزدیک به ۲۰۰ نفر از اعضا و فرماندهان حماس و جهاد اسلامی در مقابل ده شهروند اسرائیلی که تازه دو تاش عرب اسرائیلی بودند و یک نفر هم شهروند هند
 • US ۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
  12 0
  اسراییل بخاطر فشار افکار عمومی‌ خیلی‌ رعایت کرد و از موشک‌های نینجا یا کم قدرت با تلفات انسانی‌ کم استفاده میکرد. اگر می‌خواست غزه را با بمبهای قدرتمند بزند که با آن تراکم بالای جمعیت همه پودر میشدند.
 • IR ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۱
  0 6
  صهیونیستهای زرنگ و باهوش الان به فکر افتادن بصورت نامحسوس فلگو ببندن به جایی که ازش اومدن!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس