دکتر ولایتی

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل گفت: جنبش انصار الله یمن نقش بسیار مهمی در پیشرفت نهضت مردم بزرگ یمن داشته است و مسئولیت‌های سنگینی بر عهده دارد.

به گزارش مشرق، علی اکبر ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل و «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصار الله یمن در تماس تلفنی درخصوص تحولات اخیر و همکاری‌های فیمابین گفتگو کردند.

ولایتی با اشاره به حرکت مردم یمن برای مقابله و مبارزه با توطئه دشمنان و تحقق اهداف مورد نظر ملت بزرگ این کشور گفت: جنبش انصار الله یمن به رهبری آقای الحوثی نقش بسیار مهمی در پیشرفت نهضت مردم بزرگ یمن داشته است و مسئولیت‌های سنگینی بر عهده دارید.

وی افزود: پیروزی‌های فراوانی هم در خدمت به مردم یمن داشته اید و امیدواریم هر چه زودتر اهداف مورد نظر و پیروزی‌های بیشتری برای این نهضت محقق گردد.

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با اشاره به مواضع جمهوری اسلامی ایران در حمایت از محور مقاومت و تاکید مقام معظم رهبری بر توسعه روابط ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک گفتگوها و دیدارها محقق شود.

ولایتی در بخش دیگری از این گفتگو از برگزاری نشست مجازی با حضور اندیشمندان و علمای اسلامی و آزادیخواهان جهان به ابتکار مجمع جهانی بیداری اسلامی در حمایت از نهضت مردم این کشور در برابر تجاوز دشمنان خبر داد.

محمد عبدالسلام هم تاکید کرد: ما همیشه از مواضع جمهوری اسلامی ایران در دفاع از امت اسلامی و به ویژه فلسطین قدردانی می‌کنیم و به نقش این کشور در حمایت از مقاومت از جمله در برابر تجاوزهای رژیم صهیونیستی اعتماد داریم.

وی گفت: پیام شما را به «عبدالملک حوثی» خواهم رساند و امیدواریم به زودی دیدارها برای توسعه روابط فیمابین انجام شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha