کد خبر 1219130
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱
آغاز معامله واحدهای پالایشی یکم با نیم ساعت تاخیر

صندوق پالایش یکم، چهارمین روز معاملاتی هفته را سبز به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۰.۳۴ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل به ۷۰ هزار و ۵۴۰ ریال رسید.

به گزارش سرویس بورس مشرق، نمادهای پالایشی امروز سبز شروع به کارکردند، نماد شپنا با توجه به عدم رعایت ضوابط افشای اطلاعات با اهمیت متوقف بود. امروز همانند روزهای قبل نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۱.۰۳ درصدی و شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۰.۰۵ درصدی را تجربه کردند شبریز (پالایش نفت تبریز) تنها نماد منفی ۱.۷۶ درصد کاهش داشت.

ارزش پالایشی یکم ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

امروز سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۰.۳۴ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۵۴ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۲۷ هزار تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با افزایش ۰.۰۶ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۴ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش روز پالایشی یکم در ۱۴۰۰/۲/۲۸ +جدول

منبع:نبض بورس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha