آنچه در «غزه» می‌گذرد مایه افتخار و مباهات است

سخنگوی نظامی گردان های «حزب الله» عراق با اشاره به حملات موشکی گسترده گروه های مقاومت فلسطین به مواضع رژیم صهیونیستی، گفت: آنچه که امروز در «غزه» می گذرد مایه افتخار و مباهات است.

به گزارش مشرق به نقل از الفرات نیوز، «جعفر الحسینی» سخنگوی نظامی گردان‌های حزب الله عراق به حملات موشکی گروه‌های مقاومت فلسطین به مواضع رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

بیشتر بخوانید:

قدردانی وزیر صهیونیست از آمریکا بابت کارشکنی در شورای امنیت

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: آنچه که درحال حاضر در نوار غزه سپری می‌شود، مایه مباهات و افتخار است. بدون شک ملت‌های مسلمان و آزاده به قدرت نظامی گروه‌های مقاومت فلسطین افتخار می‌کنند.

گفتنی است، علیرغم تمامی جنایاتی که صهیونیست‌ها علیه غیرنظامیان فلسطینی مرتکب شده و نیز زیرساخت‌های حیاتی در نوار غزه را تخریب کردند اما گروه‌های مقاومت در طول چند روز گذشته حملات موشکی بی سابقه‌ای را علیه مواضع حیاتی صهیونیست‌ها به ویژه در تل‌آویو ترتیب دادند.

در جریان حملات مذکور، گروه‌های مقاومت فلسطین از موشک‌های جدیدی رونمایی کردند؛ موشک‌هایی که برای اولین با در جریان نبرد با رژیم صهیونیستی از آنها استفاده شده است. ازجمله موشک‌هایی که گروه‌های مقاومت از آنها رونمایی کردند موشک «عیاش ۲۵۰»، «قاسم» و «A۱۲۰» است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha