کد خبر 1217657
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰
آغاز معامله واحدهای پالایشی یکم با نیم ساعت تاخیر

صندوق پالایش یکم، اولین روز معاملاتی هفته را سبزپوش به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۰.۶۱ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل به ۷۳ هزار و ۵۰ ریال رسید.

به گزارش سرویس بورس مشرق، نمادهای پالایشی امروز هم با صف خرید و افزایش تقاضا شروع به کار کردند، شپنا و شبندر با صف خرید به کار خود پایان دادند و شتران و شبریز رشد نسبی را پشت سر گذاشتند و نماد پالایش در پایان معاملات با افزایش ۰.۶۱ درصدی همراه شد. امروز نماد "شپنا" بیشترین تأثیر مثبت را در شاخص داشتند ونمادهای شپنا و شتران پرتراکنش‌های بازار امروز بودند. امروز همانند روزهای قبل نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افزایش ۳ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۳.۹۹ درصد رشد و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۱.۸۳ درصد افزایش، شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۴.۳۵ درصدی را تجربه کردند.

ارزش پالایشی یکم ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با رشد ۰.۶۱ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۰۵ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۶۵۲ هزار و ۵۰۰ تومان افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۰.۳۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۲۳۴ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

ارزش روز پالایشی یکم در ۱۴۰۰/۲/۲۵ +جدول

منبع:نبض بورس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha