کد خبر 1217607
تاریخ انتشار: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۶
سکه و ارز نمایه

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان است.

به گزارش مشرق، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۴ هزار تومان، قیمت دلار ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۹ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای ۱۸عیار در هر گرم هم یک میلیون و ۴ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۳۱۳ هزار تومان و هر مثقال طلا ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

 گفتنی است،‌ به دلیل موج جدید کرونا و اعلام شرایط قرمز در تهران، بازار طلا و جواهر تهران نیز به مدت ۴ هفته تعطیل بود و از ۱۸ اردیبهشت ماه بعد از یک دوره تعطیلی، مجدداً فعالیت خود را آغاز کرده است. قیمت های درج شده در این خبر با استناد به نرخ های اعلامی از سوی اتحادیه طلا و جواهر است.

در بازار ارز هم اکنون قیمت دلار ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان، قیمت یورو ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان و درهم امارات  ۶ هزار و  ۱۷۰ تومان اعلام شده است.

نوسان قیمت در بازار ارز درحالی رخ داده که در تعطیلات نوروز، با تلاش سفته بازان،‌ قیمت دلار به مرز ۲۶ هزار تومان هم رسیده بود اما انتشار خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای و ... باعث عقب نشینی دلار از این سطح قیمتی شده است.

به اعتقاد کارشناسان دو باور در بازار ارز وجود دارد که موجب نوسانات قیمتی می شود،‌نخست اینکه با مذاکره و بازگشت به برجام و ... قیمت ارز کاهش چشم گیری خواهد داشت و دوم اینکه حتی مذاکره هم نمی تواند مانع از واقعیات موجود اقتصاد ایران شود و امکان کاهش چشم گیر قیمت ارز وجود ندارد و نهایتا دلار در کانال ۲۳-۲۲ هزار تومان جا خوش می کند.

در صرافی‌های بانکی قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار ۲۲ هزار و ۱۸۳ تومان و قیمت خرید دلار از مردم ۲۱ هزار و ۷۴۳ تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل ۲۶ هزار و ۶۵۲ تومان و قیمت خرید یورو نیز ۲۶ هزار و ۱۲۴ تومان اعلام شده است.

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

بروز رسانی: شنبه ۲۵  اردیبهشت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت دلار (صرافی بانکی)

۲۲  هزار و ۱۸۳

قیمت دلار (بازار آزاد)

۲۲  هزار و ۶۰۰

قیمت یورو (صرافی بانکی)

۲۶  هزار و ۶۵۲

قیمت یورو (بازار آزاد)

۲۷ هزار و ۱۰۰

قیمت درهم

۶ هزار و ۱۷۰

قیمت پوند

۳۲ هزار و ۲۳۰

بروزرسانی: ‌شنبه ۲۵  اردیبهشت ساعت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۹ میلیون و ۹۵۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۵ میلیون و ۸۰۰   هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۳  میلیون و ۸۰۰  هزار

قیمت سکه گرمی

۲ میلیون و ۲۵۰ هزار

بروز رسانی: ‌شنبه ۲۵  اردیبهشت ساعت ۱۲:۰۰

نوع

قیمت لحظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

یک میلیون و ۴  هزار

گرم طلای ۲۴ عیار

یک میلیون و ۳۳۸  هزار

مثقال طلا

۴  میلیون و ۳۵۰  هزار

انس طلا(دلار)

۱۸۴۳

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha