کد خبر 1216649
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
مقام سابق رژیم صهیونیستی: حماس ما را غافلگیر کرد

رئیس پیشین شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی گفت، حماس ما را غافلگیر کرد و ارزیابی‌های اطلاعاتی اسرائیل غلط از آب درآمد.

به گزارش مشرق، «رونی دانیال» نویسنده و تحلیلگر صهیونیستی در واکنش به تحولات اخیر در فلسطین اشغالی و حملات موشکی مقاومت علیه مواضع صهیونیست‌ها در مقاله ای نوشت، حماس ضرباتی را دریافت می‌کند اما پرچم سفید را بالا نبرده و به شلیک موشک‌های خود ادامه می‌دهد؛ زیرا مصمم است تا رسیدن به هدف خود این حملات را ادامه دهد.

این نویسنده صهیونیست در ادامه گفت، مشکل اصلی اتفاقاتی است که در داخل شهرها و درگیری میان اعراب و یهودیان رخ می‌دهد؛ زیرا این درگیری ها جدا از تهدیدات موشکی یک تهدید خطرناک محسوب می‌شود و احساس می‌کنیم که زمین زیر پای ما می‌لرزد.

«عوزی عراد» رئیس پیشین شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نیز در واکنش به این تحولات اظهار داشت، حماس با استفاده از حوادث قدس توانست ما را غافلگیر کند. آنچه که اتفاق افتاد نشان دهنده شکست سیاسی و ضعف اطلاعاتی اسرائیل است؛ چراکه ارزیابی‌های قبلی درباره شرایط نشان می‌داد که حماس تمایلی به تشدید اوضاع ندارد؛ اما امروز می بینیم حماس تکنولوژی‌هایی در اختیار دارد که پیش از این در عملیات «صخره سخت» و سایر عملیات‌های قبلی در اختیار نداشت.

وی در ادامه گفت بنابراین باید درس عبرت بگیریم و حملات هوایی خود را تشدید کنیم.

امروز همچنین در پی تشدید حملات موشکی مقاومت فلسطین علیه مواضع رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند، موشک‌های مقاومت فلسطین که به همه شهرک‌ها و شهرهای «اسرائیل» از جمله تل آویو شلیک می‌شود همه کارت‌ها را به هم ریخته و اسرائیل را در معرض یک جنگ گسترده قرار می‌دهد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس