کد خبر 1214440
تاریخ انتشار: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶
بورس نمایه

خالص سفارشات فروش سهام به ۶هزار و ۵۷۵میلیارد تومان می‌رسد. «خودرو و ساخت قطعات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز بود و گفتنی است حجم صف فجام به ۵.۸درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

به گزارش سرویس بورس مشرق، در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۳۷۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶هزار و ۹۵۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به ۶هزار و ۵۷۵میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش «وآیند»، «تپکو» و «کویر» به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک آینده ۲۷۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید «وبصادر»، «آریان» و «سیتا» در نوبت انتظار است.

بیشتر بخوانید:

نقشه بورس امروز براساس ارزش معاملات+عکس

ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۳۰۰میلیارد تومان (۸۰درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۴۸۵میلیارد تومان (۲۱درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۰نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۹۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف فرآورده‌های غذایی و قند تربت‌ جام‌ (قجام) به ۵.۸درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«خودرو و ساخت قطعات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش ۶۰۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۵۵۵میلیارد تومان می‌شود.  همچنین در طرف دیگر معاملات تقاضای چشمگیری وجود ندارد.

این جدول حدود ۲۱درصد از هفت هزار و ۳۲۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۴۵۵میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۶۱۶درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هفت هزار و ۷۷۵میلیارد تومان خواهد رسید.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام +جدول

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام +جدول

منبع:اقتصادآنلاین

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس