کد خبر 1214032
تاریخ انتشار: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
برنامه تلویزیونی درباره داعش

نمایش طنز عراقی پس از پخش برنامه ای با سناریوی کمین داعشی های جعلی روی افراد مشهور باعث تعطیلی برنامه تلویزیونی شد.

به گزارش مشرق، نمایش طنز عراقی پس از پخش برنامه ای با سناریوی کمین داعشی های جعلی روی افراد مشهور باعث تعطیلی برنامه تلویزیونی شد.این برنامه تلویزیونی با عنوان «تناب رسلان»، مهمانان را با کمین های شبیه سازی شده داعشی، با اسلحه های جعلی و مواد منفجره، غافلگیر می کرد که به شدت باعث ترس واقعی مهمانان و نیز بیننده های این برنامه می شد.

شوخی داعشی برنامه تلویزیونی را تعطیل کرد!

در پاسخ به خشم بینندگان، مسولان رسانه ای عراق یک نمایش طنز تلویزیونی را که میهمانان را به کمین شبیه سازی شده داعشی به شدت غافلگیر می کرد لغو کرد. این برنامه باعث می شد شرکت کنندگان و بینندگان بخشی از رعب  و وحشتی را که تحت حکومت گروه داعش ایجاد شده بود را دوباره احساس کنند.

شوخی داعشی برنامه تلویزیونی را تعطیل کرد!

برنامه «تناب رسلان» به عنوان یک ویژه برنامه در ماه مبارک رمضان توسط تلویزیون محلی آسیا در حال پخش بود تا اینکه کمیسیون ارتباطات و رسانه های عراق این هفته آن را پخش نکرد و دستور به تعطیلی این برنامه داد.این نمایش نوعی برنامه تلویزیونی موسوم به «reality TV»(برنامه تلویزیونی واقع نما) است که مهمانان مشهور عراقی از جمله هنرپیشه ها و فوتبالیست ها را به آنچه که «رویداد خیریه» توصیف می شود دعوت می کند اما پس از آن تحت سناریوهای مختلف با صحنه سازی کمین داعش، خود را در چنگ داعش و اجبار به بستن کمربند انتحاری می یابند و در ادامه توسط دیگر بازیگرانی که در نقش نیروهای امنیتی عراق ظاهر شده اند آزاد می شوند.

شوخی داعشی برنامه تلویزیونی را تعطیل کرد!

اجرای این نمایش کمین داعشی ها با سلاح های جعلی و انفجارهای بدلکاری انجام می شود و تکفیری های داعشی تهدید به منفجر کردن جلیقه های انتحاری جعلی می کنند. نام این برنامه «تناب رسلان» است و «رسلان حداد» مجری این برنامه است. در این برنامه همچنین یک بازی رایج مورد علاقه بچه ها انجام می شود که در آن کودکان با سنگ های مرمر بازی می کنند و هر یک امتیاز یک «تناب» نامیده می شود ازین رو نام برنامه برگرفته از نام مجری و این اصطلاح بازی بچه گانه(«تناب رسلان») است.

شوخی داعشی برنامه تلویزیونی را تعطیل کرد!

در هر قسمت از این برنامه، دوربین های مخفی از همه چیز و همه روند محاصره و غافلگیری مهمانان دعوت شده به برنامه فیلم می گیرند و اینجا، ترس و وحشت مهمانان برنامه واقعی است. این نمایش نگرانی های اخلاقی جدی ایجاد کرده و خشم تماشاگران عصبانی را که گفته اند محتوای آن بسیار آزار دهنده است، برانگیخته است.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha