روز قدس در دمشق

عضو فراکسیون روحانیت مجلس گفت: تشکیل گروه‌های مقاومت و محدود شدن روز به روز رژیم صهیونیستی از ثمرات تعیین یک روز به نام روز قدس برای حمایت همه مسلمانان از ملت مظلوم فلسطین توسط امام راحل(ره) است.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به روز جهانی قدس گفت: آخرین جمعه ماه رمضان توسط امام خمینی(ره) برای حمایت همه مسلمانان از ملت مظلوم فلسطین به نام روز قدس نامگذاری شد. 

بیشتر بخوانید:

بیانیه سپاه به مناسبت روز جهانی قدس

وی افزود: یکی از ثمرات روز قدس تشکیل گروه‌های مقاومت برای مقابله با رژیم صهیونیستی بود که امروز ثمرات تشکیل این گروه‌های مقاومت را مشاهده می‌کنیم که چگونه امنیت صهیونیست‌ها را به خطر انداخته است. 

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: تا پیش از انقلاب اسلامی رژیم صهیونیستی در جنگ‌های مختلفی که با اعراب داشت همواره در حال گسترش سرزمین‌های خود بود که از جمله آن می‌توان به جنگ شش روزه در سال ۱۹۶۷ اشاره کرد. پس از انقلاب اسلامی جلوی توسعه و گسترش رژیم جعلی اسرائیل گرفته و روز به روز محدودتر شد. 

وی افزود: امروز می‌بینیم که رژیم صهیونیستی به دور خود حصار کشیده و این نشان‌دهنده احساس ناامنی از سوی آنان است و این نشان می‌دهد که آنها نه تنها به دنبال توسعه نیستند بلکه در همین فضای محدود خود هم احساس امنیت ندارند.

وی اظهار داشت: به عنوان مثال در همین دو هفته اخیر هر روز یک انفجار و یک اتفاق در سرزمین‌های اشغالی رخ داده که این نشان از بی‌ثباتی و ناامنی در این سرزمین‌ها دارد و نشان‌دهنده شمارش معکوس برای از بین رفتن این رژیم است. 

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha