بنادر

معاون قضایی دادستان کل کشور از دادستان‌های سراسر کشور خواست تا برای کاهش رسوب و تعیین تکلیف کالاهای موجود در بنادر و گمرکات و اموال تملیکی نظارت و بازدیدهای مستمر ماهانه را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش مشرق، سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور و نماینده قوه قضاییه در ستاد مرکزی مبارزه ی قاچاق کالا و ارز از پیگیری مشکلات تعیین تکلیف کالاهای موجود در بنادر و گمرکات و اقدامات سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از کالاهای موجود در انبارها خبر داد.

معاون قضایی دادستان کل کشور در نامه‌ای به دادستان‌های انقلاب و عمومی سراسر کشور اعلام کرد: به پیوست نامه شماره ۹۹/۱۵۷۹۶۰۷ مورخ ۹۹/۱۲/۱۸ گمرک جمهوری اسلامی ایران موضوع کاهش رسوب کالا و تعیین تکلیف کالاهای موجود در بنادر و گمرکات کشور، اعم از مناطق ویژه اقتصادی و آزاد تجاری که به جهت واردات قطعی در این مناطق دپو شده اند، ارسال می گردد.

دادستان‌های کل کشور درباره رسوب کالا در گمرکات و اموال تملیکی به خط شدند + سند

دستور فرمایید ضمن نظارت و بازدیدهای مستمر ماهانه در راستای رفع موانع و پشتیبانی های لازم، اقدام نموده و با توجه به اهمیت ترخیص به موقع کالاها با رعایت ضوابط حمایت از رونق تولید داخلی و رفع نیازمندی های ضروری، وضعیت ترخیص کالاها از گمرک و اقدامات انجام شده از سوی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در خصوص کالاهای موجود در انبارها را هر سه ماه به این معاونت اعلام نمایند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس