کد خبر 1205555
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۸
محمود واعظی نمایه

واعظی: تا کنون نه رئیس جمهور و نه دفتر ایشان اصلاً جلسه و برنامه‌ای درباره انتخابات نداشتند.

به گزارش مشرق، این روزها درباره گزینه مورد حمایت دولت گمانه‌زنی‌هایی می‌شود. به ظن رسانه‌ها ، علی لاریجانی،اسحاق جهانگیری محمدجواد ظریف و حتی محمود واعظی از گزینه‌های مورد نظر دولت هستند.

البته دولتی‌ها این موضوع را رد می‌کنند. محمود واعظی  دراین باره می‌گوید: تا کنون نه شخص آقای رئیس جمهور و نه دفتر ایشان به دلیل گرفتاری‌ها و مشکلات متعدد اصلاً جلسه و برنامه‌ای درباره انتخابات نداشتند و اظهار نظری توسط آقای روحانی و اعضای دفتر ایشان در این زمینه در جایی مطرح نشده است. مهمترین موضوع برای ما مشارکت بالا و انتخابات سالم است.

وی همچنین در پاسخ به پرسش ایسنا درباره تجهیز دفتری در پاستور برای علی لاریجانی و طرح ادعایی مبنی بر اینکه این اقدام در جهت حمایت از وی انجام شده‌است، گفت: سالهاست که آقای لاریجانی از طرف مقام معظم رهبری و آقای رئیس جمهوری موضوع چین را دنبال می‌کنند. زمانیکه ایشان نماینده مجلس بودند نیز اضافه بر مسئولیت ریاست مجلس موضوع چین را دنبال می‌کردند و پس از اتمام دوره نمایندگی در مجلس نیز ما از ایشان خواستیم که موضوع چین را دنبال کنند و ایشان نیز پذیرفتند؛ بالاخره وقتی ماموریتی به ایشان داده می‌شود، باید لوازم آن را هم فراهم کنیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهوری در پایان در پاسخ به اینکه آیا قصد کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری را دارید؟ اظهار کرد: نه چنین خبری نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس