متحیر از رفتار متناقض روحانی هستیم/ رئیس جمهور مجلس را قبول نداشته و در طول تاریخ سابقه ندارد - کراپ‌شده

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: از نوع رفتار دولت و وجود تناقض در میان مسوولان وزارت بهداشت، همچنین رئیس جمهور و وزرایش در مقابله با کرونا متحیر هستیم.

به گزارش مشرق، احمد علیرضا بیگی اظهار کرد: وضعیت پیش آمده بیشتر به دلیل بی‌برنامگی ستاد ملی کرونا است و این ستاد به هیج عنوان حاضر نبوده برنامه مشخصی در ارتباط با مدیریت شرایط کرونایی به مجلس ارائه دهد.

وی افزود: در مجلس مدام از ستاد کرونا پیگیر می‌شویم که دقیقا اعلام کند برای کنترل بیماری در کجا قرار گرفته‌ایم و چه اقداماتی با چه زمانبندی مشخصی باید انجام گیرد؛ ولی این ستاد کرونا اصلا مجلس را قبول ندارد!

بیگی یادآور شد: قبلا حتی یک نماینده هم عضو ستاد کرونا نبود و در نهایت دو ماه پیش با هزار زحمت توانستیم ستاد را متقاعد کنیم که آقای قاضی زاده هاشمی، نائب رئیس مجلس را به عنوان عضو ستاد ملی کرونا بپذیرند!

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس ادامه داد: تعطیلات نوروز می‌توانست کمک کند جابجایی جمعیت را به حداقل برسانیم تا نه تنها شاهد افزایش شیوع نباشیم؛ بلکه بیماری را به حداقل ممکن برسانیم؛ اما از نوع رفتار دولت و وجود تناقض در میان مسوولان وزارت بهداشت، همچنین رئیس جمهور و وزرایش متحیر هستیم!  

استاندار پیشین آذربایجان شرقی در عین حال خاطرنشان کرد: از طرف دیگر مشکلات تامین کالاهای اساسی و ایجاد صف‌های طویل به ناامیدی هرچه بیشتر مردم می انجامد.

بیگی اذعان داشت: یک مشکل دیگر این است که رئیس جمهور اصلا مجلس را قبول ندارد و مایل نیست در مجلس حضور یافته و به صحبت‌های نمایندگان گوش فرا دهد؛ شرایطی که امروز آقای روحانی برای ما ایجاد کرده در طول تاریخ سابقه ندارد.

وی با اشاره به خواهش‌های ملتمسانه وزیر بهداشت مبنی بر رعایت هر چه جدی‌تر پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم، متذکر شد: امروز دیگر دوره خواهش و تمنا به سرآمده و تنها قطعیت و حتمیت است که می‌تواند حرف خود را به کرسی بنشاند

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو توضیح داد: ستاد ملی کرونا دامنه اختیارات وسیعی داشته و می‌تواند تصمیمات مهم و بزرگی اتخاذ کند؛ به طوری که برخی از چهره‌های صاحب نفوذ برای اینکه جلوی طرح برخی از موضوعات را بگیرند، قصد داشتند با توسل به این ستاد، مجلس را به تعطیلی بکشانند.

بیگی افزود: با این اوصاف چرا وزیر بهداشت برای رعایت پروتکل‌های لازم باید به مردم التماس کند؛ ستاد ملی کرونا به راحتی می‌تواند با برنامه ریزی موثر کل جامعه را در مقابل شیوع گسترده کرونا بسیج کند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 13
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • علی IR ۰۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  5 0
  این آقا با بی تدبیری در طول تعطیلات نوروزی باعث شیوع وخیزش دوباره کرونا شد و کسبه واصناف که بعد از یک سال تعطیلی میخواستند‌ سال جدید را شروع کنند دوباره تعطیل شدند . اگر تعطیلی سراسری شده لطفا به تیم خود و ظریف بگویید که گردشگری اروپا را هم تعطیل کند . ملت اگر نخواهد شما مذاکره ( شوآف) کنید چه کسی را باید ببیند.
 • IR ۰۱:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  0 2
  ماجرای ورود واکسن انگلیسی به کشور چیه؟ چه معنی ایی داره این کار؟ مجلس انقلابی مجلس انقلابی که می گفتن این بود؟؟ هه
 • IR ۰۴:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  5 0
  هر کس جای فریدون بود و از مصونیت در برابر قانون اطمینان داشت، و وجدان و ایمان به آخرت هم نداشت، برای زسیدن به اهدافش، همین کارها را میکرد. مقصر ما هستیم، که به این گونه موجودات جایگاهی را میدهیم که نباید بدهیم و سپس می نشینیم و نگاه میکنیم که اقدام مخرب بعدی او چیست و دعا میکنیم که قربانی هایش کم باشند یا نصیحتش میکنیم در حالیکه نصیحت پذیر نیست. او از هفت ماه آینده حداثر لذت را خواهد برد. بیچاره مردم
 • IR ۰۶:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  5 0
  اخه جیب حسن خان ته میکشید
 • عبدالله مومن IR ۰۶:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  3 0
  امان از انگلیسی. فغان از اسکاتلندی
 • IR ۰۶:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  3 0
  همه ما چند ساله که این استخوان لای زخم را داریم تحمل میکنیم و رنج نادانی عده ای از هموطنان را با خون دل تحمل میکنم ، این سه ماه باید بگذرد تا از شر این آدم خلاص شویم
 • IR ۰۶:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  5 0
  خوب وقتی رییس جمهور همکاری نمیکنه، وزیر مجبوره به مردم التماس کنه.
 • IR ۰۶:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  4 0
  فعلا بافوریت مذاکرات را تا رفع کامل تحریمها وراستی آزمایی ،ممنوع ومتوقف کنید تا بعد...!
 • IR ۰۷:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  1 2
  تعجب و تحیر که دروغه اگه صداقت دارید استیضاح یا شکایت کنید
 • IR ۰۷:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  0 2
  متحیر هستید ولی هیچ غلطی هم نمی توانید بکنید
 • IR ۰۸:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  2 0
  اینچنین نتیجه ناشی از تناقض د خود است
 • هادی IR ۰۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  5 0
  بخدا این دولت داره ریشه مردم و نظام می زنه چقدر دیگه مصلحت بس دیگه پس قوه قضاییه کجاس؟
 • IR ۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۱
  4 0
  نمایندگان محترم بهتراست برنامه ای راباقوه قضائیه ترتیب بدهنددرموردمحاکمه روحانی یعدازاتمام صدارت ومردم هم بدنبال آنها حمایت میکنند تا بعداز این هر ننه قمری که ازننه اش قهر میکند کاندید این منصب نشود

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس