روحانی

رئیس‌جمهور ضمن قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات انجام‌شده از سوی دستگاه‌های مختلف در زمینه تأمین واکسن خارجی بر ضرورت تسریع در تأمین واکسن مورد نیاز مردم تأکید کرد.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در پی گزارش ارائه‌شده از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط درخصوص مراحل تهیه واکسن خارجی و تأمین اولین سهمیه از سبد کوواکس و همچنین تلاش‌های وزارت امور خارجه و بانک مرکزی در تداوم برنامه‌ریزی‌ها برای تأمین واکسن به‌مقدار مورد نیاز و موفقیت‌های به‌دست‌آمده در زمینه ساخت واکسن داخلی توسط شرکت‌های مختلف، از تلاش‌ها و اقدمات انجام‌شده در این زمینه تشکر و قدردانی کرد.

روحانی در پی‌نوشت این گزارش همچنین بر ضرورت تسریع در تأمین واکسن مورد نیاز و همچنین حمایت از شرکت‌های داخلی برای ساخت واکسن کرونا به‌رغم همه فشارها و تحریم‌ها در این حوزه تأکید کرد.

رئیس جمهور در پی‌نوشت خود، بار دیگر با تأکید دوباره بر ضرورت اطلاع‌رسانی دقیق و شفاف درمورد تأمین واکسن و روند واکسیناسیون گروه‌های هدف براساس اولویت‌های تعیین‌شده در سند ملی واکسیناسیون، نوشت: تمامی اقدامات در زمینه واکسن کرونا از لحظه ورود تا تزریق به افراد، به‌صورت آن‌لاین و کاملاً شفاف باید اطلاع‌رسانی شود تا هیچ‌گونه تردید و ابهامی در افکار عمومی باقی نماند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس