کد خبر 1198136
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۸
درخواست ونگر از هری کین؛ در تاتنهام بمان!

اسطوره باشگاه فوتبال آرسنال از هری کین خواست در تاتنهام هاتسپر بماند و به فعالیتش ادامه دهد.

به گزارش مشرق، آرسن ونگر در مصاحبه ایی «کین» را تشویق به ماندن نزد هاتسپری ها کرد.

ونگر استدلال کرد که تاتنهام در حال توسعه و پیشرفت سریع است.کین در شرایط کنونی بیش از 200 گل برای تاتنهام زده است. البته او هیچگاه با این تیم صاحب یک جام نشده که همین امر باعث شده به فکر رفتن از تیم لندنی در تابستان بیفتد.

بسیاری از چهره های قدیمی نیز او را تشویق به رفتن کرده اند.

با این حال ونگر که از سال 1996 تا 2018 به مدت 22 سال به  عنوان سرمربی آرسنال کارکرد، از مهاجم ملی پوش خواسته در تیم شمال لندنی بماند.

این چهره فرانسوی گفت:تاتنهام در موقعیتی است که می تواند بلندپروازانه باشد و ما ممکن است فقط وضعیت امروز را ارزیابی نکنیم.

ونگر که با بین اسپورت مصاحبه می کرد، افزود:هری کین تنها کسی است که می تواند شرایط را ارزیابی کند. چنین بازیکنانی همیشه مورد خواسته دیگر باشگاه ها هستند و درک صحیحی همیشه از اوضاع دارند.او تا به حال یک فرمانده واقعی در تاتنهام بوده است.

مسئول فنی پیشین آرسنال ادامه داد:در تیم ملی انگلیس نیز جلوتر از همه بازیکنان است.من برای تعهدی که دارد و کیفیتی که بروز می دهد،احترام زیادی قائل هستم.

ونگر همچنین بیان کرد: هری کین فقط به خاطر فرماندهی و گلزنی اش مورد توجه نیست. بلکه کیفیت پاس های گلش و سرعت دیدش بسیار عالی است.واقعا از توانمندی اش در زمین لذت می برم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس