تیم ملی فوتبال

تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران با جدیت دراگان اسکوچیچ برگزار شد.

به گزارش مشرق، چهارمین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پیش از دیدار تدارکاتی با سوریه از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی آغاز شد.

بازیکنان پس از ورود به زمین در قالب چند گروه به بازی حفظ توپ روی هوا مشغول شدند که در این بخش سردار آزمون و علیرضا بیرانوند شوخی‌های جالبی انجام دادند و صدای خنده‌ آنها به گوش خبرنگاران می‌رسید. پس از صحبت‌های شهاب‌الدین عزیزی خادم و مسئولان فدراسیون با بازیکنان و کادر فنی تیم ملی دراگان اسکوچیچ برای لحظاتی بازیکنانش را جمع کرده و نکات مدنظر خود برای تمرین را به آنها اعلام کرد.

خنده‌های آزمون و بیرانوند در روز جدیت اسکوچیچ+عکس و فیلم

دراگان اسکوچیچ پس از صحبت‌های عزیزی خادم در جمع بازیکنان و کادر فنی برای لحظاتی به صورت خصوصی با رئیس فدراسیون صحبت کرد. نرم‌دوی و پاس‌کاری‌های کوتاه بخش اول تمرین تیم ملی را شکل داد. با وجود اینکه فدراسیون فوتبال تمهیدات ویژه‌ای برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در نظر گرفته اما در زمان ورود رئیس و مسئولان فدراسیون به ورزشگاه آزادی تعدادی از اطرافیان آنها ماسک به صورت نداشتند.

پس از حدود ۳۰ دقیقه از شروع تمرین و در حالیکه خبرنگاران مشغول مصاحبه با شهاب‌الدین عزیزی خادم بودند مسئولان رسانه‌ای تیم ملی اعلام کردند آنها حق بازگشت به کنار زمین را ندارند زیرا زمان در نظر گرفته شده برای اهالی رسانه به اتمام رسیده است. تمرینات بدنی بازیکنان هم زیر نظر خوان کارلوس گومز مربی بدنساز اسپانیایی پیگیری شد.

دراگان اسکوچیچ با جدیت خاصی تمرینات را پیگیری می‌کرد. علیرضا بیرانوند، حامد لک و پیام نیازمند تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر ملادن‌زگارنیر انجام دادند.

بازیکنان تمرینات تاکتیکی زیر نظر مربی کروات تازه ماریو توت وارد تیم و وحید هاشمیان پیگیری کردند.تیم ملی فوتبال ایران سه‌شنبه ۱۰ فروردین در ورزشگاه آزادی به مصاف سوریه می‌رود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس