صنایع هوایی

مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع گفت: فرصت خدمت در صنایع راهبردی هوایی را باید قدر بدانیم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی ، پاسداری کنیم.

به گزارش مشرق، امیر افشین خواجه فرد مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در نخستین روزهای سال جدید و همزمان با ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از یگان های حفاظت پیرامونی سازمان  صنایع هوایی بازدید کرد.

بیشتر بخوانید:

آغاز به کار غول‌های نظامی ایران در دریا

وی با حضور در جمع فرماندهان و سربازان، با اشاره به صورت و سیرت پیامبرگونه حضرت علی اکبر (ع) ، ایشان را اسوه شجاعت، ادب و بهترین الگو برای نسل جوان برشمرد و ازجوانان سرباز خواست تا با استفاده از فرصت جوانی در راه طاعت خداوند و جهت دهی به انگیزه های الهی خود و قرارگرفتن در مسیر صحیح زندگی ، نقش اساسی را جهت ایفای مسئولیت اجتماعی در آینده عهده دار شوند.

فرصت خدمت در صنایع راهبردی هوایی را باید قدر بدانیم

مدیر عامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع خطاب به سربازان حفاظت پیرامونی سازمان صنایع هوایی،گفت: امروز شما حافظ امنیت و اقتدار کشور هستید و آن چیزی که شما در این سازمان حساس از آن نگهبانی و پاسداری می کنید، پرنده هایی است که از مرزهای ما حفاظت می کنند و همان صنایعی است که هواپیماها و بالگردها را آماده به خدمت می کنند.

امیر خواجه فرد تاکید کرد: پس هوشیار باشید و هوشیاری خود را افزایش دهید و برای کار خود اهمیت قائل باشید که این توفیقی است که دراین برهه از تاریخ کشور نصیب ما و شما شده است. باید  فرصت خدمت در صنایع راهبردی هوایی را قدر بدانیم و از دستاوردهای انقلاب اسلامی که حاصل مجاهدت شهیدان والامقام و سربازان این مرزوبوم در ۸ سال دفاع مقدس و ۴۰ سال مقاومت و دفاع جانانه از دستاوردهای انقلاب است پاسداری کنیم.

دراین بازدید که در راستای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، مبنی بر تکریم و ارج نهادن به منزلت و جایگاه سربازی در نیروهای مسلح و به منظور آمادگی و بررسی شرایط یگان ها قبل از ورود به ماه مبارک رمضان انجام شد، مدیر عامل سازمان صنایع هوایی با اذعان به این نکته که ما در این مجموعه ها در حد توان شرایط خدمت مفید را برای شما فرزندان و برادران عزیز مهیا می کنیم ، ضمن ابراز رضایت از اقدامات و امکانات ایجاد شده برای نیروهای وظیفه ، رفاه نسبی موجود در یگانهای سربازی را مرهون تلاش و پیگیری فرماندهان عزیز و پشتیبانی و حمایت مدیران صنایع مربوطه اعلام کرد و از زحمات آنها قدردانی کرد.

درپایان این بازدید ، به منظور بهره مندی نیروهای حفاظت پیرامونی شرکت های تابعه سازمان صنایع هوایی از حلاوت این اعیاد مبارک ، هدایایی از سوی امیر خاوجه فرد به فرماندهان ، افسران و سربازان وظیفه اهداء شد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس