افشاگری مدیرعامل باشگاه پدیده از دلیل استقلالی نشدن قاسمی نژاد

مدیرعامل باشگاه پدیده مشهد ضمن بر شمردن دلایل منتفی شدن انتقال امین قاسمی نژاد به تیم استقلال، گفت: این موضوع اصلا پیچیده نبود؛ بدون پول و با چک برگشتی بازیکن نمی خرند.

به گزارش مشرق، جواد وطنخواه با اشاره به رضایت باشگاه پدیده مبنی بر جدایی امین قاسمی نژاد اظهار کرد: از دو هفته پیش که این موضوع علنی شد با سیدمهدی رحمتی (سرمربی پدیده) مذاکره کردیم و هر چند او با جدایی بازیکنش مخالف بود اما در نهایت با توجه به شرایطی که ایجاد شده بود و شخص قاسمی نژاد نیز تمایلش برای جدایی از پدیده را اعلام کرده بود، رحمتی نیز با این جدایی موافقت کرد. اگر رحمتی موافق این جدایی نبود قاسمی نژاد در آبادان باید برای پدیده بازی می‌کرد نه اینکه در تهران در باشگاه استقلال رفت و آمد کند.

مدیرعامل باشگاه پدیده ادامه داد: جدایی قاسمی نژاد به عنوان یکی از ارکان تاثیر گذار ما یک اتفاق بد بود ولی وقتی قرار بر جدایی او شد باید تصمیم گیری می‌کردیم که باشگاه پدیده از این جدایی بیش از این متضرر نشوند و این حق قانونی ما بود. موضوع این انتقال اصلاً پیچیده نبود بلکه خود استقلالی‌ها آن را پیچیده کردند.

وطنخواه اظهار کرد: تعجب می‌کنم که برخی از مدیران باشگاه استقلال چرا کم کاری خود را برای این انتقال می‌خواهند بر دوش باشگاه پدیده بیاندازند تا شاید خودشان را از فشار هواداران استقلال دور کنند.

وی افزود: بدون پول و با چک برگشتی که بازیکن نمی خرند. ما قبلاً از این موضوع تجربه خوبی به دست آورده بودیم و باید با توجه به منافع باشگاه و هوادارانمان تصمیم گیری می‌کردیم. برخی از دوستان عنوان می‌کنند یکی از دلایل تاخیر این انتقال موضوع مدیریت باشگاه بوده است، اما این هم به دلیل کم کاری خودشان بوده است چرا که موضوع مدیریت باشگاه ما کاملاً مشخص شده بود و حتی در همان زمان ما فرشاد فرجی را به پرسپولیس دادیم و اتفاقاً پول رضایت نامه‌اش را هم نقد گرفتیم. حتی در توافقمان احسان حسینی را هم از پرسپولیس جذب کردیم. چند روز قبل از فرجی هم، بازیکنان دیگری مثل صادقی و جعفری و … را به تیم‌های دیگر دادیم. چطور همه آنها بدون مشکل کارشان انجام شد اما موضوع قاسمی نژاد نشد؟

وطنخواه در پاسخ به صحبت‌های عبدیان عضو هیات مدیره باشگاه استقلال نیز اظهار کرد: اگر برای شما جذب قاسمی نژاد مهم بود بجای پرداخت پول و پاداش به تیم، به قاسمی نژاد پول می‌دادید یا شما از خودتان چک می‌دادید و از زیر آن فرار نمی‌کردید. با هواداران صادق باشید و یاد بگیرید حرفه‌ای و اخلاق‌مدار باشید. در صورت ادامه بی اخلاقی‌ها مجبورم صحبتهای شما درباره مدیرعامل و اعضای هیات مدیره‌تان را منتشر کنم.

مدیرعامل باشگاه پدیده در پایان به رسانه این باشگاه گفت: کاش این مسائل را هم به هواداران استقلال بگویید که باشگاه پدیده حاضر شد از مبلغ رضایتنامه کم کند و به خاطر حضور این تیم در آسیا با باشگاه استقلال راه بیاید و به جای پول نقد چک چند ماهه دریافت کند. اینکه بخواهید کم کاری خودتان را در قبال انتقال یک بازیکن که با پدیده به صورت قانونی قرار داد دارد به گردن افراد دیگر بیاندازید، اصلاً و ابداً درست نیست و خودتان در قبال باشگاه استقلال و هوادارانتان مسئول هستید و اگر این بازیکن برایتان این قدر مهم بوده است باید چک معتبر ارایه می‌دادید تا ای ین انتقال صورت بگیرد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 13
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • میثم IR ۱۳:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
  7 3
  چه فرقی بین قاسمی نژاد و فرجی بود. شما با این که حدود هشت میلیارد از پیروزی طلب کارید چطور یک روزه رضایت نامه فرجی را صادر کردید . ولی چک استقلال را که حدود 2 الی 3 میلیارد بود را قبول نکردید. معلوم است که از اول هم نمی خواستید با استقلال کنار بیائید. همین قاسمی نژاد اگر می خواست به تیم سرخ ها برود همین بازی را در می آوردید. دستور این بود که سنگ اندازی کنید.
  • Meysam IR ۱۶:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
   6 6
   طرفدارهایی مغز فندقی مثل تو باعث شد استقلال هیچوقت پیشرفت نکنه
  • IR ۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
   1 2
   گل گفتی میثم
 • IR ۱۶:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
  2 0
  اینا همشون دستور می گیرند
 • IR ۱۷:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
  3 1
  بابامسعود تهدید کرده بود که اگه به تاج بازیکن بدید پروانه شرکت پدیده رو وزارت صمت باطل میکنه
  • داش رضا IR ۱۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۲/۳۰
   0 0
   توتیم درپیتتون اگه همه بازیکنهای اروپا روهم بگیریدتاموقعیکه طرفدارفندوق مغزی امسال توداره بایدبرای سلامتیتون فوتبال بازی کنید
 • پرسپولیس FR ۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۲۹
  2 3
  شما استقلالیها عقده دارید که ما موفق هستیم
  • IR ۰۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۲/۳۰
   3 1
   موفق رو چی میدونی؟؟؟ به نظرم بهتره موفقیتتون رو بعد از دولت ببینید
 • IR ۰۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۳۰
  1 0
  حتی اگر مشکل از کم کاری و نالایق هیئت مدیره استقلال باشه هم باز مقصر صددرصد جناب بابامسعود لنگی فر هستش که در طی چهار سال وزارتش هرچی دوست و آشنای بیکار و ازکارافتاده داشت رو فرستاد استقلال ، با این ماموریت که هر چی بیشتر گند بزنید ،بهتر !!! نمونه‌اش افتخاری ، فتحی ، سعادتمند و مددی !!! اما در مورد موفقیتهای پیروزی ، صبر کنید تا بابامسعود تون و اون مافیایی که در وزارت ورزش برای حمایت از .پیروزی راه انداخته ، شرشون رو از ورزش ایران کم کنن بعد معلوم میشه موفقیتهای پیروزی چقدرش واقعی و لیاقت خودش بوده . من هم مثل خیلی های دیگه تا قبل از دوران این وزیر که گند زد به ورزش ، به عنوان یک استقلالی در بازیهای خارجی با تمام وجود دوست داشتم پیروزی برنده بشه و حریف خارجیش را شکست بده ، خصوصا اگر حریف تیم های عربی و عربستانی بودن . ولی سیاستهای زشت وزیر کاری کرده که من از شکست پیروزی حتی در برابر تیمهای عربستانی هم خوشحال بشم . خیلی از ایرانیان مثل من فکر می کنند ، چون در این چهار سال سیاستهای وزیر ورزش تمام ایران را از تیم پیروزی متنفر کرد
  • حامد IR ۱۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۲/۳۰
   0 0
   دمت گرم گل گفتی
 • مهرشاد سلطانی DE ۰۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۲/۳۰
  0 0
  به نظر من تا وقتی ما استقلالیا بی عرضگی مدیرانمون را گردن این و اون میندازیم باید شاهد تکرار این حوادث باشیم بهتره روحیه مطالبه گری از مسولین باشگاه را تقدیت کنیم تا کی خودمون را با این حرفا گول بزنیم
 • کیسه کش ها IR ۰۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۲/۳۰
  2 0
  من به عنوان یک کیسه کش خوشحالم که قاسمی نژاد به تیم ما کیسه کش ها نیامد آرزوی موفقیت برای تیم پدیده دارم .
 • پرسپولیس ایران IR ۱۴:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۰۱
  0 0
  چراعبدیان پاداش بردتون بربرآلومینیوم داشته بودبرای بردتیم ته جدولی پول داشت پاداش بده ولخرجی های بی مورد این میشه که نمی تونه یه بازیکن بخرن بعدتمام سهل انگاری هاشون ربط می دن به پرسپولیس حسودی تون بدون سوده دادش

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس