سایت هسته‌ای نطنز

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی گفت: بازدید از مجموعه‌های «راکتور تهران»، «فردو»، «نطنز»، «اراک» و «بوشهر» در برنامه کاری این کمیته قرار داد و احتمالاً بخشی از بازدیدها سال آینده انجام خواهد شد.

به گزارش مشرق، سارا فلاحی، رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه‌های «کمیته هسته‌ای» کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های پیش روی این کمیته بازدید از سایت‌های هسته‌ای است.

ببینید:

فیلم/ سانتریفیوژهای ایرانی سوژه شبکه سعودی

وی افزود: این کمیته می‌کوشد در پی این بازدید ارزیابی از فعالیت‌های فنی صورت گرفته داشته باشد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه طبق گفته مسئولان، ذی‌ربط قانون «اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت» اجرایی می‌شود، تصریح کرد: وظیفه داریم پیرو بازدیدهایی که در دستور داریم، ببینیم گفتار مسئولان به چه میزان با عمل صدق می‌کند.

فلاحی با بیان اینکه همه مسئولان عزم جدی برای اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها دارند، بیان داشت: محور وحدت مجلس و دولت می‌تواند در اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها نمایان شود.

این نماینده مجلس تاکید کرد: بازدید از مجموعه‌های «راکتور تهران»، «فردو»، «نطنز»، «اراک» و «بوشهر» در برنامه کاری «کمیته هسته‌ای» کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس قرار داد و احتمالا بخشی از این بازدیدها در سال ۱۴۰۰ انجام خواهد شد.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس