کد خبر 1186089
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
عملکرد آبی‌ها به تفکیک دقایق بازی/ استقلال آسیب پذیر در نیمه دوم

عملکرد استقلال در نیم فصل نخست نشان می‌دهد این تیم در مقایسه نیمه‌های اول و دوم هر بازی عملکردی متفاوت داشته و در دقایق پایانی بازیها آسیب پذیر تر بوده است.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال تهران در نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر ۱۵ بار به میدان رفت و در نهایت با کسب ۲۶ امتیاز از این بازی‌ها بعد از پرسپولیس و سپاهان، در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت.

آبی پوشان به طور متوسط ۱/۷۳ امتیاز به ازای هر بازی گرفتند که این امتیازی مناسب برای قهرمانی نیست. آنها ۷ بار پیروز شدند که ۴ بار آن در دیدارهای خانگی و ۳ بار خارج از خانه بود؛ ۵ بار متوقف شدند که ۲ بار در خانه و ۳ بار خارج از خانه بود و در نهایت ۳ بار پذیرای شکست شدند که ۱ بار در تهران و ۲ بار خارج از تهران بود.

جدول کامل نتایج دیدارهای خانگی استقلال؛

تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۷ ۴ ۲ ۱ ۹ ۴ ۵ ۱۴

جدول کامل نتایج دیدارهای خارج از خانه استقلال؛

تعداد بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۸ ۳ ۳ ۲ ۹ ۷ ۲ ۱۲

بهترین و بدترین نتیجه در نیم فصل نخست
بهترین نتیجه نیم فصل اول آبی پوشان پیروزی خارج از خانه مقابل تراکتور با نتیجه ۳ بر یک و ضعیف‌ترین نتیجه این تیم نیز شکست خارج از خانه با نتیجه ۲ بر صفر مقابل سپاهان بود.

میانگین گلهای زده و خورده نسبت به دقیقه
شاگردان محمود فکری در این ۱۵ بازی مجموعاً ۱۸ بار به گل رسیدند که معدل گلزنی آنها ۱/۲ گل به ازای هر بازی بود و ۱۱ بار هم دروازه شان باز شد که به طور متوسط ۰/۷۳ گل به ازای هر بازی دریافت کرده‌اند. آبی پوشان هر ۷۵ دقیقه یک گل زده‌اند و هر ۱۲۳ دقیقه یک بار دروازه شان باز شده است.

استقلال در هفته یازدهم تراکتور را در تبریز با نتیجه ۳ بر یک
شکست داد که این بهترین نتیجه آنها در نیم فصل نخست بود

عملکرد استقلال به تفکیک نیمه‌های بازی
عملکرد آبی پوشان به تفکیک نیمه‌های هر بازی نشان می‌دهد آنها در مجموع نیمه‌های اول بهتری داشتند و در نیمه‌های دوم آسیب پذیر تر شده‌اند؛ به طوری که ۱۵ دقیقه‌های پایانی برای شاگردان فکری بدترین ۱۵ دقیقه‌های بازی بوده است.

استقلالی‌ها در ۱۵ نیمه اولی که در نیم فصل نخست داشتند، ۵ بار پیروز به رختکن رفته‌اند، ۸ بار مساوی و ۲ بار هم در حالی وارد رختکن شده‌اند که از تیم حریف عقب بوده‌اند.

عملکرد این تیم در نیمه‌های دوم به گونه‌ای است که آنها ۶ بار پیروز شده‌اند، ۵ بار مساوی کرده و در ۴ نیمه دوم بازنده بوده‌اند؛ که این آمار نشان می‌دهد آنها بیشتر نیمه‌های دوم موسوم به نیمه مربیان را شکست خورده‌اند.

جدول عملکرد استقلال در نیمه‌های اول؛

تعداد نیمه برد مساوی شکست گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱۵ ۵ ۸ ۲ ۷ ۳ ۴ ۲۳

جدول عملکرد استقلال در نیمه‌های دوم؛

تعداد نیمه برد مساوی شکست گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱۵ ۶ ۵ ۴ ۱۱ ۸ ۳ ۲۳

عملکرد استقلال در دیدارهای خانگی
آبی پوشان در نیمه‌های نخست ۷ دیدار خانگی شان ۵ بار پیروز و ۲ بار مساوی به رختکن رفته‌اند. آنها در هیچیک از دیدارهای خانگی شان در پایان نیمه نخست شکست نخورده‌اند. اما آنها تنها برنده یک نیمه دوم در دیدارهای خانگی بوده‌اند و به ازای آن ۳ بار بازنده نیمه‌های دوم بوده‌اند و ۳ بار هم عملکردشان با حریفان برابری کرده است.

عملکرد استقلال در دیدارهای خارج ا زخانه
آبی پوشان در نیم فصل نخست ۸ بار خارج از خانه به میدان رفتند که حاصل آن ۳ پیروزی، ۳ مساوی و ۲ شکست بود. آنها در ۸ نیمه نخست دیدارهای خارج از خانه خود ۳ پیروزی، ۳ مساوی و ۲ شکست داشتند و در نیمه‌های دوم این دیدارها نیز یک پیروزی، ۴ مساوی ۳ شکست در کارنامه شان دارند.

آبی پوشان در نیم فصل نخست ۱۸ بار گلزنی کرده‌اند که دقایق گلزنی آنها نشان می‌دهد با مجموع ۱۲ گل در ۱۵ دقیقه‌های اول، سوم و چهارم بیشترین آمادگی را برای رسیدن به گل داشته‌اند. کم خطر ترین استقلال هم در ۱۵ دقیقه دوم با یک و ۱۵ دقیقه ششم با ۲ گل بوده است.

جدول گل‌های زده استقلال استقلال به تفکیک دقیقاً بازی؛

دقایق ۱ تا ۱۵ دقایق ۱۶ تا ۳۰ دقایق ۳۱ تا ۴۵ دقایق ۴۶ تا ۶۰ دقایق ۶۱ تا ۷۵ دقایق ۷۶ تا ۹۰
۴ گل ۱ گل ۴ گل ۴ گل ۳ گل ۲ گل

گل‌های خورده استقلال به تفکیک دقایق بازی
روند باز شدن دروازه این تیم به تفکیک دقایق بازی هم نشان دهنده این واقعیت است که هرچه بازی به دقایق پایانی نزدیک شده است، دروازه آبی پوشان آسیب پذیر تر بوده و آنها بیشتر در معرض گل خوردن قرار می‌گرفتند. به این ترتیب که آنها در ۱۵ دقیقه ششم بازی‌ها بیشترین تعداد گل را دریافت داشته‌اند.

دقایق ۱ تا ۱۵ دقایق ۱۶ تا ۳۰ دقایق ۳۱ تا ۴۵ دقایق ۴۶ تا ۶۰ دقایق ۶۱ تا ۷۵ دقایق ۷۶ تا ۹۰
۱ ۰ ۲ ۲ ۲ ۴
منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 3
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۸
  0 1
  از این گزارشات برا بقیه تیمام میذارین؟
 • IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۸
  0 1
  دقت کردی بیشتر مطالبی که میذارین واسه استقلاله و شرایطش حتی تو چاپ نظرات هم همینطور بهتر نیست متعادلتر عمل کنید؟ حتی کارشناسانه هم عمل نمیکنید مث یه هوادار احساسی فکری این کارو کرد فلان پیشکسوت اینو گفت، کانالهای هواداری وابسته به فلانن!
 • IR ۱۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۸
  1 0
  با جدول و نمودار مشکل دارید ؟ حتما باید همیشه از این متنهای طولانی و کسشعر بنویسید که خودتونم گوهگیجه بگیرید؟ تو خیلی از مقالاتتون این حالت هست .نه فقط ورزشی.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس