رئیسی نمایه

رئیس قوه قضاییه گفت: آمادگی داریم درب زندان‌های خود را باز کنیم تا مدعیان حقوق بشر هر زندانی راکه در ایران می‌خواهند ببینند. مشروط به اینکه بگذارند ماهم هر زندانی را که در کشور آن‌ها می‌خواهیم ببینیم.

به گزارش مشرق، آیت الله رییسی در جلسه شورای عالی قوه قضاییه ضمن تشکر از حضور متفاوت مردم در مراسم ۲۲ بهمن امسال گفت: پاسداشت عملی حضور مردم، اجرای عدالت و خدمت صادقانه به آنهاست.

بیشتر بخوانید:

در سفر رئیسی به عراق چه گذشت؟ +عکس و فیلم

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه متن اصلی این مراسم در سراسرکشور، ابرازی وفاداری مردم به انقلاب و ارزش‌ها بود لذا نباید دچار حاشیه شد، گفت: انتظار مردم از مسئولان، کنترل قیمت‌ها در بازار شب عید و مدیریت زنجیره تامین و تولید تا مصرف کالاهاست.

آیت الله رئیسی ضمن تشکر از ملت و دولت عراق بابت مهمان نوازی و کرامت در سفر هیات عالی قضایی ایران، تصریح کرد: این سفر نشان داد که توطئه دشمن برای جدایی انداختن بین دو ملت ایران و عراق شکست خورده است.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: ظرفیت‌های زیادی در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بین دو کشور ایران و عراق قابل احیاست و اولویت قطعی سیاست خارجی ما مبتنی بر استفاده از ظرفیت‌های همسایگان است.

آیت الله رئیسی ضمن صدور دستورهای اجرایی برای پیگیری مصوبات و تفاهم نامه‌های منعقده با عراقی‌ها، معاون حقوقی قوه قضاییه را مسئول پیگیری مسائل بیش از ۳۵ هزار خانواده ایرانی-عراقی در حوزه احوال شخصیه کرد.

رئیس قوه قضاییه ضمن انتقاد از ادعاهای دروغین حقوق بشری برخی کشورهای غربی، گفت: ما آمادگی داریم درب زندان‌های خود را باز کنیم تا مدعیان حقوق بشر، هر زندانی را که در ایران می‌خواهند، ببینند. مشروط به اینکه بگذارند ما هم هر زندانی را که در کشور آن‌ها می‌خواهیم ببینیم؛ در این صورت معلوم خواهد شد که حقوق بشر در کدام کشور بیشتر رعایت می‌شود.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
  3 0
  بزای حقوق بشری ها شرط بگذارید که از هر زندان ایران که مایلند بازدید و فیلمبرداری کنند بشرط آنکه ماهم بتوانیم از هر زندان آنها بازدید و فیلمبرداری و با هر زندانی که خواستیم مصاحبه کنیم تا معلوم شود کدام کشورها زندان های مخوف و رژیم جلاد ضد مردمی دارند. زندانیان زندان های مخوف آمریکا و انگلیس و فرانسه حرف ها برای گفتن دارند. بخصوص سیاهپوستان.
 • IR ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
  0 2
  خب در اینکه زندانیها و مجرمین در ایران کیف میکنند هیچ شکی نیست ولی کاش به فکر مظلومان و مالباختگان هم همینقدر بود و نگذاریم شعارهای توخالی طرفداران فیک حقوق بشر مانع اجرای عدالت و محاکمه مجرمان شوند
 • IR ۱۴:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
  2 0
  جوابی قاطع ومنطقی راهکارش همین است تامچ مدعیان دروغین حقوق بشر باز بشود
 • IR ۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۷
  0 0
  آمادگی داریم درب زندان‌های خود را باز کنیم تا مدعیان حقوق بشر هر زندانی راکه در ایران می‌خواهند ببینند. مشروط به اینکه بگذارند ماهم هر زندانی را که در کشور آن‌ها می‌خواهیم ببینیم،،، از فردا روزنامه های زنجیره ای جریان اصلاحات به هزار سفسطه و مغلطه روی می اورند تا قوه قضائیه را محکوم کنند که انها بیایند اما مارا چه به زندانهای و وضع حقوق بشری انها !!

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس