طارمی بهترین مهاجم ماه پرتغال شد/ ادامه افتخارآفرینی مهاجم ایران

مهدی طارمی بازیکن ایرانی تیم پورتو بعد از کسب عنوان بهترین مهاجم ماه ژانویه لیگ فوتبال پرتغال، از سوی سازمان لیگ این کشور عنوان بهترین بازیکن ماه را هم از آن خود کرد.

به گزارش مشرق، افتخار آفرینی مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو ادامه دارد و این مهاجم موفق همچنان در کانون توجه فوتبال پرتغال است.

طارمی روز پنجشنبه با انتخاب مربیان فوتبال پرتغال عنوان بهترین مهاجم ماه ژانویه لیگ این کشور را از آن خود کرد و این عنوان را برای دومین بار پس از ماه دسامبر به دست آورد.

یک روز بعد از این انتخاب، سازمان لیگ فوتبال پرتغال طارمی را به عنوان بهترین بازیکن ماه ژانویه هم معرفی کرد.

این مهاجم ایرانی روز جمعه موفق شد ۱۵ درصد از آرای مربیان لیگ پرتغال را در کسب عنوان بهترین بازیکن ماه ژانویه از آن خود کند.

طارمی بهترین مهاجم ماه پرتغال شد/ ادامه افتخارآفرینی مهاجم ایران

‌طارمی در ۴ مسابقه خود در ژانویه توانسته بود سه گل به ثمر برساند.

در ماه دسامبر، سرجیو اولیویرا هم تیمی طارمی عنوان بهترین بازیکن ماه را به دست آورده بود و طارمی توانست این افتخار را برای پورتو حفظ کند.

هفته گذشته اتحادیه فوتبال پرتغال هم طارمی را به عنوان بهترین بازیکن ماه ژانویه لیگ این کشور برگزیده بود.

طارمی در دومین فصل حضورش در فوتبال اروپا و پرتغال و در اولین سال عضویتش در تیم پورتو آنقدر عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشته است که از وی به عنوان یکی از مدعیان کسب عنوان بهترین گلزن این فصل از پرتغال یاد می‌شود و امید اول پورتو به حساب می‌آید.

طارمی در این فصل ۸ گل در لیگ و ۵ گل در جام حذفی برای تیمش به ثمر رسانده است و امید می‌رود این روند بی حاشیه و افتخارآمیز را طی کند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha