قتل نمایه چاقوکشی

پسر جوان پس از قتل مادرش در یک درگیری خانوادگی در کمال خونسردی به رختخواب رفت و ۱۳ ساعت خوابید.

به گزارش مشرق، پسر جوان پس از قتل مادرش در یک درگیری خانوادگی در کمال خونسردی به رختخواب رفت و ۱۳ ساعت خوابید.

ساعت ۱۲:۵۹ دقیقه ظهر یکشنبه ۱۹ بهمن، زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از قتل مادر میانسالش خبر داد.

بیشتر بخوانید:

قتل رفیق بر سر پول مواد مخدر

گزارش این جنایت بلافاصله به بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه در طبقه سوم ساختمانی در محدوده خیابان خراسان شدند.

با حضور در محل آن‌ها با جسد زن ۵۶ ساله‌ای در آشپزخانه در حالی مواجه شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود. دختر جوان که گزارش این جنایت را به پلیس اعلام کرده بود در تحقیقات گفت: از دیشب هر چه به مادرم زنگ می‌زدم، جواب نمی‌داد. تا این‌که نگرانش شدم و حدود ساعت ۱۲ ظهر به خانه مادرم آمدم. اما باز هم هرچه زنگ زدم کسی در را باز نکرد؛ با نگرانی شروع به کوبیدن مشت به در کردم. بعد از دقایقی برادرم اشکان با ظاهری خواب‌آلود در را باز کرد. از او پرسیدم مامان کجاست که جواب نداد.

شروع به جست‌وجو در خانه کردم و ناگهان با جسد مادرم در آشپزخانه مواجه شدم. برادرم مشکلات روحی دارد و تحت درمان است و از سویی مدتی هم در بیمارستان روانی بستری بوده است.

معاینات اولیه از جسد نشان می‌داد از زمان مرگ حدود ۱۳ ساعت می‌گذرد. سالم بودن در ورودی و نبود علائمی از درگیری و به‌هم‌ریختگی خانه، حکایت از قتل به دست یک آشنا داشت.

در بررسی‌های صورت‌گرفته مشخص شد که اشکان و مادرش با هم زندگی می‌کنند. بدین‌ترتیب بازپرس، محمد وهابی، تحقیقات از اشکان را آغاز کرد و پسر ۲۷ ساله در بازجویی‌ها به قتل مادرش به خاطر اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

بازپرس جنایی برای بررسی صحت روانی و این‌که در زمان جنایت متهم جنون داشته است یا خیر دستور انتقال وی به پزشکی قانونی را صادر کرد. تحقیقات درباره این جنایت همچنان ادامه دارد.

گفت‌وگو با متهم

چرا مادرت را کشتی؟

به من فحاشی کرد. عصبانی شده بودم. مادرم داخل آشپزخانه بود. من هم وارد آشپزخانه شدم و در کابینت را باز کردم و چاقویی برداشته و به مادرم حمله کردم.

قبلش چه اتفاقی افتاده بود؟

مادرم از خانه بیرون رفته بود. نمی‌دانم کجا بود. وقتی برگشت حدود ساعت ۹ و نیم یا ۱۰ شب بود. با هم جر و بحثمان شد و شروع به فحاشی کرد.

سر چه موضوعی باهم بحثتان شد؟

پول کم می‌داد. به او گفتم پول بدهد. او فحاشی کرد.

برای چی پول می‌خواستی؟

سیگار بخرم. غذا بخرم. مادرم با من لج بود و غذا درست نمی‌کرد. خیلی تحملش کردم، اما دیگر نتوانستم.

بعد از قتل چه کردی؟

چاقو و دست‌هایم را که خونی شده بود شستم و خوابیدم.

وقتی بیدار شدی چه کردی؟

ساعت ۱۰ صبح روز بعد از خواب بیدار شدم به مادرم سر زدم، اما او بی‌حرکت همانجا افتاده بود. به اتاقم رفتم و دوباره خوابیدم.

وقتی خواهرت آمد به او گفتی که مادرت را به قتل رساندی؟

نه. او با دیدن جسد به پلیس زنگ زد. تیم تحقیق که آمد به آن‌ها گفتم.

دارو مصرف می‌کنی؟

بله. شب‌ها خوابم نمی‌برد برای همین دارو مصرف می‌کنم.

منبع: انتخاب

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 17
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۰۶:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  9 3
  همه.این‌جنایت‌سرجشمه‌اش‌احتیات‌درس‌عبرت‌برای‌جوانان
  • IR ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
   1 0
   بدتر از همه اعتیاد - اشتغال زنان و دختران و بیکاری مردان نتیجه عدم ازدواج - بلند پروازی خیالی - شکست عشقی - روابط نامشروع و دوری از اموزه های دین و خداباوری و اسلام ناب و خرافه دانستن ان در نتیجه بدبینی به روحانیت راستین و ساده زیست و هادی و روشنگر راه و الغای صفاتی چون مفت خور در حالی که خیلی مشاغل از جمله ملاکان با ان زندگی ها خیلی بیشتر لایق این صفاتند
  • سیدمحمد IR ۱۵:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
   1 0
   مجید دلبندم اون اعتیاد
 • IR ۰۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  18 1
  پناه بر خدا....
 • حیدر صالح IR ۰۷:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  17 0
  دارو های روانپزشکی باید با احتیاط کامل توسط پزشک تجویز شود
 • IR ۰۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  7 1
  از صفحه روزگار محوش کنید گرچه مادرش بخخاطر عشق مادری راضی به اینکار نیست!
  • IR ۱۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
   1 0
   راضی نبود حداقل براش غذا درست میکرد!
  • VF IR ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
   0 0
   مادرش مرده چیو راضی نیس
  • سلام IR ۱۳:۳۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
   0 0
   مادرش که مورده اوکول
 • IR ۰۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  0 0
  سگی که یه بار خون ادم بخوره دیگه ادمخواره
 • IR ۰۹:۲۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  2 0
  الدنگ 27 ساله از مادرش پول می خواسته که سیگار بخره. یکی نیست به این الاغا بگه دنیا جای خوشگذرونی و عشق و حال نیست. دنیا جای کار و تلاش و زحمت برای رسیدن به رشده. اما متاسفانه الگوی احمق ها فیلم های هالیوودیه.
 • علی خان IR ۰۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  0 0
  بیشتر این دکترا ها از عمد ی دارو میدن تا علائم فرد تشدید میابد و اعتیاد آور هستن با دوز زیاد. ی نوع وابستگی ،، به دارو،،، ی مدت تسکین می دهن ولی اگه ی روز قطع بشه یا ی دوره باعث ایجاد عوارض شدید در فرد میشود بنابراین بهترین راه درمان این افراد فقط و فقط ایجاد آرامش روانی و تفریحات سالم مانند ورزش و درگیر شدن با یک کار در محیط آرام به دور از تنش می باشد. البته هموپاتی که ی نوع درمان است میتواند با تجویز دارو با دوز خیلی کم و رعایت سبک زندگی و نخوردن مواد غذایی ممنوع مانند گیاهان معطر ، کنسرو ، اسانس ها و استفاده نکردن از عطر و ادکلن در زمان مصرف داروهای هموپاتی بهترین نتیجه را گرفت ، بخصوص در مورد بیماریهای خاص مانند سرطان ، البته افرادی که سابقه مصرف داروهای هموپاتی دارند کرونا نمی گیرن ، اگر هم بگیرن با شدت کم هست ، هموپاتی فلسفه این است که یک بیماری در یک روز در شما ایجاد نشده که یک روزه از بدن شما دفع بشه، باید آرام آرام از بدن شما دفع بشه، البته پزشکانی که دکان و مغازه پول چاپ کردن زدن از نتایج هموپاتی بسیار نگران هستند . مشرق تو را خدا چاپ کن مردم از نتایج این درمان بیشتر بدانند، من خیلی ها را می شناسم که از این راه درمان قطعی شدن بدون جراحی ،، ی پزشکی در شهر ما بود که از سراسر ایران مراجعه کننده داشت ولی شبکه بهداشت شهر ما با کمک چند پزشک و عواملی اجازه طبابت بهش ندادن و ایشان به تبریز رفتن ، دلیل هم حسادت و از دست دادن مشتری ها شون بود ولی بدانند با این کار نفرین مردم را خریدن الان بیشتر همشهریان ما و خود من هم باز به این دکتر مراجعه میکنیم ، ، مشرق لطفا در مورد این درمان مطالب زیادی را نشر بده .
 • IR ۱۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  0 0
  اثرات داروهای روانپزشکی است برخی داروها باعث افزایش افکار خودکشی و دیگرکشی است متاسفانه گویا هیچ نظارتی بر احوال بیماران روحی و داروهای بیماران اعصاب و روان نیست اطرافیان بیماران اعصاب و روان برای رفتار با بیمار مددکار یا مشاور داشته باشند باید روش درست رفتار با بیماران روان و اعصاب آموزش داده شود
 • ناشناس IR ۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  2 0
  بخدا بهشت زیرپای مادرهست خیلیها هستن که به خاطرنگهداری ازمادرش ازدواج نمیکنندکه مبادا عروس بامادرویا برعکس باهم نسازندالبته یکی ازدلایلش هست. چی بگم بخدا. شرمت باد
 • IR ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  1 0
  چنین افرادی برای جامعه خیلی خطرناک است و باید در تیمارستان نگهداری شود و نباید در جامعه آزاد بگردد.
 • IR ۱۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  0 0
  متادون که در داخل تولیدوباید قیمت معقولی داشته باشه به واسطه دلالان وحشتناک گرون شده ومصرف کننده ها مجبورن از داروهای ضد افسردگی ارزانتر داروخانه استفاده کنند که ان هم همچین عوارضی دارد
 • IR ۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۳
  1 1
  اینهمه در قرآن سفارش پدر و مادر را کرده‌اند کوچکترین توهین به آنها و نارضایتی آنها سبب می‌شود نماز و کارهای دیگر انسان مورد قبول خداوند قرار نگیرد بعد یک احمق مادرش را با چاقو می‌زند این نشانه بی ایمانی و بی تقوایی فرد است