سردار نقدی: رژیم خبیث آمریکا دچار بی اعتباری و رسوایی جهانی شده است

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تراکتورسازی ایران با انتخاب راهبرد درست "ما می‌توانیم و باید بتوانیم" پیش رفته و آن را در این افتخارات نشان دادند.

به گزارش مشرق، محمدرضا نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در افتتاح خط تولید تراکتورهای مدل ۴۱۲۰ و ۴۵۵ اظهار داشت: اگر توانستیم ۴۲ سال در مقابل همه توطئه‌های رنگارنگ که شمارش آنها امکان‌پذیر نیست،ایستاده و آنها را خنثی کنیم،به این خاطر است که فقط شعار نداده‌ایم بلکه عمل کرده‌ایم. 

بیشتر بخوانید:

تحریم‌ها زیر چرخ‌های تراکتورسازی ایران

وی با بیان اینکه تمام این پیچ و مهره، صفحات ریخته‌گری و غیره در مجموعه تراکتورسازی در حال فریاد زدن مرگ بر آمریکا هستند، گفت: تراکتورسازی ایران با انتخاب راهبرد درست "ما می‌توانیم و باید بتوانیم" پیش رفته و آن را در این افتخارات نشان دادند زیرا برای ملتی که استقلال یافته، هیچ چیز غیرممکن نیست. 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بنده اگر اینجا هستم به خاطر عرض تشکر از تلاشگران خط مقدم تولید در مقابل جنگ تحمیلی اقتصادی است. 

وی خاطرنشان کرد: اگر همه صنایع خط مشی این مجموعه را الگوی خود قرار دهند، قطعا پیروزی‌های بسیار درخشان‌تری پیش روی ملت بزرگ ایران قرار خواهد گرفت. 

سردار نقدی متذکر شد: امید است تا همت بلند و عزم استوار برای تولید داخلی توسعه پیدا کرده و تعمیم به کارخانه‌های دیگر یابد. 

وی تاکید کرد: بنده دست شما و کارگران این مجموعه را می‌بوسم که برای بومی‌سازی این صنعت همت کرده‌اید و از خداوند می‌خواهم تا اجر این کارتان را در زندگی‌تان جاری کند. 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: شما قلب رهبری را خوشحال کردید و خداوند نیز قلب شما را شاد کند. 

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس