اکبرپور:مجیدی اجازه دهد افعی‌های استقلال را معرفی می‌‌کنم/فکری امروز غفوری را اخراج کند/آقای مددی نمی‌توانی کار کنی به سلامت

بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: اگر غفوری به تیمش عرق دارد، می‌ایستاد و برد تیمش را می‌دید نه این که تیمش را رها کرده و از استادیوم به خانه برود.

به گزارش مشرق، اتفاقات بازی استقلال و نساجی و واکنش‌های ووریا غفوری بعد از تعویض طی روزهای گذشته یکی از سوژه‌های اصلی حوزه تیم فوتبال استقلال بوده که سر و صدای زیادی به پا کرده است.کاپیتان استقلال بعد از این اتفاق با واکنش‌های مختلفی مواجه شد و برخی از پیشکسوتان این تیم اعتقاد دارند غفوری نباید چنین حرکتی در بازی با نساجی انجام می‌داد.

سیاوش اکبرپور در خصوص عملکرد تیم استقلال طی هفته‌های اخیر و واکنش ووریا غفوری به تعویض صحبت‌های زیر را انجام داد:

* اخبار خوبی از حوزه مدیریت نمی‌شنوم

وی اظهار داشت: استقلال در چند هفته اخیر به خصوص در بازی با نساجی مازندران خوب کار کرد و فکر می‌کنم دقیقه 60 مسابقه بود که می‌توانست روی حرکات قائدی به گل برسد. روند تیم رو به رشد بوده به خصوص با حضور سیاوش یزدانی در خط دفاع شرایط بهتر شده و بابک مرادی نیز نوید یک بازیکن خوب را برای استقلال می‌دهد. امیدوارم این شرایط ادامه پیدا کند، هر چند اخبار خوبی از  حوزه مدیریت نمی‌شنوم.

*‌آقای مددی از مظلومیت فکری سوء استفاده نکن وگرنه باشگاه را روی سرت خراب می‌کنم

وی افزود: با صحبت‌هایی که بازیکنان استقلال انجام دادند و چیزهایی که من شنیدم از نظر مدیریتی وضعیت اصلاً خوب نیست. یحیی گل محمدی مصاحبه می‌کند و مدیرعامل را برکنار می‌کند. او درخواست بازیکن می‌کند ترابی را برایش جذب می‌کنند، اما اینجا دیگر زمان سکوت نیست. نباید از مظلومیت محمود فکری سوءاستفاده کرد و از طریق رسانه‌ای شما به احمد مددی اخطار می‌دهم که اگر قرار باشد به این رویه مدیریتی‌اش ادامه بدهد، باشگاه را روی سر وی خراب خواهم کرد. مگر می‌شود در تیم به این بزرگی مشکل وجود داشته باشد؟ اگر نمی‌توانید کار کنید به سلامت! مگر فتح الله زاده با قرض و چک و سفته بازیکن نمی‌گرفت؟ زشت نیست به هتل می‌گویید مقابل بازیکن غذای پرسی بگذارد؟ شاید خیلی‌ها بگویند استقلال قبل از بازی با سپاهان وارد حاشیه می‌شود، اما من حرف‌هایی می‌زنم که خیلی‌ها حواسشان جمع باشد.

* غفوری زمان ما فوتبال بازی می کرد در لیست 18 نفره هم نبود

بازیکن اسبق استقلال خاطرنشان کرد: آقایان هوادار من خیلی چیزها را می‌دانم، اما شما ساده نباشید و گول نخورید. بروید ببینید چه اتفاقی افتاده که قرارداد یک بازیکن از 2 میلیارد به 8 میلیارد تبدیل شده است. اول کمی فکر کنید که چه اتفاقاتی رخ داده بعد حرف بزنید. یکی می‌شود مثل مهدی قائدی که 6-5 پیشنهاد خارجی دارد، یکی هم می‌شود کاپیتان که برای پول گرفتن ناز می‌کند. اگر این آقایانی که امروز ادعای کاپیتانی دارند زمان ما فوتبال بازی می‌کردند در لیست 18 نفره تیم‌ها قرار نمی‌گرفتند. تیمی  که بزرگ‌ترش ووریا غفوری باشد و با آن شرایط زمین بازی را ترک کند، نباید انتظار زیادی از آن داشت.

* خیلی مانده تا آقایان به امثال نکونام برسند

وی تأکید کرد: برایتان خاطره‌ای تعریف می‌کنم تا بدانید بزرگ‌تر یعنی چه. ما در ورزشگاه آزادی با تراکتور بازی داشتیم و امیر قلعه‌نویی، جواد نکونام را نیمکت نشین کرد، دقایق ابتدایی بازی بود که برهانی از زمین اخراج شد و سرمربی تیم نکونام را به زمین فرستاد. در آن تیم همه مدعیان کاپیتانی بودند. نکونام، مجیدی، رحمتی، آندو، جباری، حیدری و... در تیم حضور داشتند. نکونام وقتی به زمین رفت گل زد و 10 نفره مقابل تراکتور سرحال برنده شدیم. خیلی مانده تا این بازیکنان به امثال جواد نکونام برسند. استقلال بزرگ‌تر می‌خواهد نه این بازیکنان که ادعای بزرگی دارند.

بیشتر بخوانید؛

اعتراض هواداران استقلال مقابل باشگاه

* فکری تا کِی می‌خواهد سکوت کند نمی‌دانم

بازیکن دهه 80 و 90 استقلال تأکید کرد: فکری تا کی می‌خواهد سکوت کند، نمی‌دانم. مرتب می‌گویند چرا فلانی را اخراج می‌کنی و یا مثلا چرا باقری اخراج شد. حتماً بازیکن کاری کرده که او را اخراج کرده‌اند. من شرایط آن تیم را می‌دانم و از سرمربیان قبلی خیلی چیزها شنیده‌ام. حتی ابتدای فصل به محمود فکری از طریق یکی از دوستانم رساندم که یک عده در تیمت مشکل به وجود می‌آورند و این نفرات را بیرون بریز، اما او سالم و پاک است و از این کارها نمی‌کند. سال 81 وقتی قلعه نویی سرمربی استقلال شد، همان ابتدا هادی طباطبایی، برومند، همدانی، هاشمی نسب، نوازی، خیلی‌ها را کنار گذاشت. چون او می‌دانست مشکل این تیم چیست. من هم امروز به هواداران می‌گویم این تیم پتانسیل قهرمانی دارد و می‌تواند قهرمان شود. تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس وقتی از ابتدای فصل بالای جدول باشند، تا آخر فصل شرایط‌شان خوب و در بالای جدول است. پس بهتر است از تیم حمایت کنید نه بازیکن.

*غفوری اول یک قهرمانی با استقلال بیاورد بعد ناز کند

وی یادآور شد: ووریا غفوری چند سال است در استقلال بازی می‌کند؟ افتخاراتش در این تیم چه بوده؟ او هم یک روز از این تیم بیرون می‌آید و خیلی راحت فراموش می‌شود. اول یک قهرمانی برای استقلال بیاورید، بعد ناز کنید. من در هر سه دوره قهرمانی استقلال در لیگ حضور داشتم و بیشترین تایم بازی را در این تیم پشت سر گذاشته‌ام. 4 قهرمانی جام حذفی کسب کردیم و روی هم یکی از بازیکنان پرافتخار این باشگاه هستم اما اینقدر ناز نکردم. اینها عین واقعیت است که می‌گویم، بازیکنی که قرارداد دارد با زد و بند مدیرعامل را سیاه می‌کند و قرارداد 2 میلیاردی را به 4 میلیارد تومان تبدیل می‌کند. کاری که این آقا کرده، باید با ورود سازمان بازرسی مواجه شود و به مدیرعامل بگوید این چه کاری بود که کردید. متأسفانه دری به تخته خورد و بازوبند به امثال ووریا غفوری رسیده است، اما به جای ناز کردن از فرصت استفاده کنید. وگرنه منِ اکبرپور 8 سال در این تیم بازی کردم فقط دو بار بازوبند کاپیتانی را بستم.

* خانم مهنار افشار، تو خبر داری در استقلال چه خبر است؟

بازیکن اسبق استقلال تصریح کرد: من اگر جای فکری بودم یک دقیقه اجازه نمی‌دادم ووریا غفوری در تیم بماند حتی اگر این اقدام من منجر به تمام شدن سرمربیگری‌ام در استقلال شود. آیا ووریا غفوری برای استقلال تخم دوزرده کرده است؟ هر بازی پاس گل می‌دهد یا گل 3 امتیازی می‌زند؟  جالب است مهناز افشار از آن طرف دنیا برای این آقا مصاحبه می‌کند و توئیت می‌گذارد. آیا تو خبر داری در استقلال چه خبر است؟ تا یک چیز می‌شود دکان باز می‌کنید و در اینستاگرام می‌گویید حمایت حمایت، از بهترین حمایت. مگر هر کسی درباره مشکلات مردم حرف می‌زند آدم خوبی است؟  آن طرف دنیا نشسته‌اند و حرف می‌زنند و اصلا نمی‌دانند اینجا چه خبر است.استقلال از درون درحال ضربه خوردن است یک عده بیرون را می‌بینند. یک مقدار باید باهوش باشید.

* فکری از چیزی نترسد و غفوری را اخراج کند

هافبک مهاجم اسبق تیم استقلال ضمن انتقاد شدید از ووریا غفوری گفت: بازیکنی که استقلال را دوست دارد اینقدر پول پول نمی‌کند. من در همین بازی با نساجی به یکی از دوستانم گفتم چرا محمود فکری غفوری را تعویض نمی‌کند چون افتضاح بود. اینها استقلال را با تیم‌های دیگر اشتباه گرفته‌اند. آقای ووریا غفوری! اگر احمد مددی جلوی تو را نگیرد منِ سیاوش اکبرپور جلوی تو را می‌گیرم.نه پست می‌خواهم و نه جایگاه و خدا را شکر همه چیز دارم. آقای فکری! اگر غفوری را برگردانی، قداست خودت را زیر سؤال برده‌ای. مستقیم صحبتم با محمود فکری که 14 سال در این تیم بازی کرده است، غفوری را اخراج کند چون استقلال جای ناز کردن نیست. از این موضوع نترس چون خود خدا به همه چیز شاهد است و همه اتفاقات پشت پرده را می‌بیند.

* قرارداد منتشر شده عین واقعیت است و من از قبل از جزئیاتش خبر داشتم

اکبرپور با اشاره به انتشار قرارداد ووریا غفوری گفت: من در جریان قرارداد غفوری قبل از انتشار آن بودم و چیزی که منتشر شده عین واقعیت است. الان هواداران استقلال می‌گویند چرا  مهدی ترابی فلان عدد را گرفته است؟ ترابی گرفته ولی شما که 14 میلیارد گرفته‌ای هم قبول بگیر ولی دیگر ناز کردنت چیست؟

*غفوری به استقلال تعصب داشت در ورزشگاه می‌ماند و برد تیمش را تماشا می‌کرد

وی ادامه داد: ما در عربستان با تیم الاتحاد بازی داشتیم و امیر قلعه نویی، مجتبی جباری، آرش برهانی را تعویض کرد. جباری به جای آنکه با برهانی دست بدهد، از آن طرف زمین بیرون رفت. بعد از بازی بلافاصله بعد از بازی قلعه نویی جباری را اخراج کرد چون اعتقاد داشت بازیکن داخل و بیرون از زمین با هم رفقیی ندارد. فی نفسه این کار غلط بود و قلعه‌نویی مقابلش ایستاد.کسی که ادعای معرفت و استقلالی بودن دارد برای منافع تیمش می‌جنگد نه این که استادیوم را ترک کند. اگر کسی واقعا به تیمش عرق دارد از خودش برای منافع تیمش می‌گذرد،اگر غفوری عرق دارد می‌ایستاد و برد تیمش را می دید نه این که بازیکن سرنوشت تیمش را رها کرده و از استادیوم به خانه رفته است. اگر غفوری خودش را شریک تیم استقلال می‌داند، نباید چنین اقدامی انجام می‌داد.

* مجیدی اجازه می‌داد افعی‌نماها را به هواداران معرفی می‌کردم

اکبرپور تصریح کرد: امیدوارم یک روز صدای فرهاد مجیدی دربیاید، هر چند با شخصیتی که از او سراغ دارم او هرگز این صحبت‌ها را نمی‌کند اما ای کاش اجازه می‌داد از طرفش حرف‌هایی که در دل دارد را می‌زدم. ای کاش می‌توانستم از طرف مجیدی افعی‌ها را به هواداران نشان بدهم. هوادار استقلال باید بداند سعادتمند با چه کسانی دست به یکی کرد که فرهاد مجیدی را بزنند و چه نفراتی الان روی نیمکت استقلال نشسته‌اند که آن زمان با سعادتمند لابی کردند تا فرهاد مجیدی برکنار شود.

وی تاکید کرد: مجیدی این حرف‌ها را نمی‌زند ولی ای کاش من می‌توانستم به جای او این حرف‌ها را بزنم. یکی از آقایان که روی نیمکت استقلال نشسته با سعادتمند جلسه گذاشت و با دوستانش پشت مجیدی را خالی کردند. بعد هم اسم استراماچونی را مطرح کردند که مجیدی را کله کنند. هوادار استقلال نباید اجازه بدهد که مربی به راحتی بسوزد. استقلال یک بار فیروز کریمی را آورد و دیدید که چه بلایی بر سر این تیم آمد. این تیم یک سرمربی می‌خواهد که در استقلال بازی کرده باشد، اما آقای هوادار به هوش باش به خاطر بازیکن سرمربی را نسوزانی. محمود فکری، فرهاد مجیدی و خیلی‌های دیگر دلسوخته استقلال هستند.

* منتقد فکری بودم ولی تیم او خوب شده است

بازیکن اسبق استقلال ضمن انتقاد از برخی رفتارها علیه سرمربی این تیم گفت: من یک روز منتقد محمود فکری بودم، ولی الان تیم او دو سه هفته است که خوب شده، آنها مقابل نفت مسجدسلیمان خوب بازی کردند و ظاهرا ما فراموش کردیم که بازی در مسجد سلیمان برگزار می‌شد. ظاهرا همه فکر می‌کنند باید در تمام بازی‌ها برنده شویم. هوادار استقلال به هوش باش که نام استقلال مهم است نه بازیکن. یک روز اسم اکبرپور را 70 هزار نفر در ورزشگاه آزادی صدا می‌کردند اما او رفت و نام استقلال ماند. از هواداران عاجزانه خواهش می‌کنم که باهوش باشند و اجازه ندهند یک عده سوء استفاده کنند.

* مگر مربی تیم صدر جدول حمایت می‌خواهد که مددی از فکری حمایت کرده است؟

وی در خصوص این که احمد مددی روز گذشته بعد از جلسه با فکری از او حمایت کرده گفت: چه حمایتی؟ مگر مربی تیم صدر جدول حمایت می‌خواهد؟ صحبت من مربوط به چیز دیگری است. چند سال است این تیم با بازیکن سالاری نابود شد. بازیکن با لابی با مدیرعامل، مربی را می‌زند. من بازیکن تیم ملی بودم، اما وقتی می‌خواستم مدیرعامل را ببینم 4 روز به دفترش می‌رفتم و می‌آمدم تا چند دقیقه با او ملاقات کنم. اپیدمی بازیکن سالاری در استقلال این تیم را نابود کرده و سال‌هاست این تیم به خاطر همین مشکل ضربه خورده است.

اکبرپور اضافه کرد: به خدا اگر من در آنجا بودم گوش تک تک این بازیکنان را می‌کندم. مرتب می‌گوییم پرسپولیس قهرمان شد،پرسپولیس کجاست، تیم ما در صدر جدول است، حمایت کنید. بازیکن سر تمرین نمی‌آید، به او بگویید خداحافظ. قرارداد 2 میلیاردی را به 14 میلیارد تبدیل کرده و ناز هم می‌کند. بعد مهناز افشار نشسته آن طرف دنیا حرف می‌زند،خانم! لطفا بنشین سر جایت! در مورد مسائل سینمایی حرف بزن، در مورد فوتبال مگر سررشته داری؟من و امثال من با این همه سابقه در استقلال کسی اسم‌مان را نمی‌آورد حالا تصور کنید یک نفر افتخاری هم نداشته و روی شانس و اقبال بازوبند به او رسیده است. فکری 12 سال در استقلال بازی کرد و از این تیم رفت، اما نامی که ماند استقلال بود. بازیکنی که قبل از بازی به این مهمی مقابل سپاهان ادا و اطوار درمی‌آورد، مرگش چیست؟ مگر غیر از این است که پول می‌خواهد. آقای غفوری اینجا نفت تهران نیست.

*تمام قد پشت فکری هستم و از این به بعد حرف‌های او را می‌زنم

اکبرپور در پاسخ به این سوال که آینده این تیم را چطور می‌بیند گفت: آینده این تیم روشن است اگر مدیران این باشگاه بگذارند. از امروز حرف‌هایی را که محمود فکری نمی‌تواند بزند من می‌زنم. من مثل خیلی‌ها در اینستاگرام دلقک بازی در نمی‌آورم تا فالوور جذب کنم اما تمام قد پشت فکری هستم. مطمئن هستم اگر از او حمایت شود او این تیم را قهرمان می‌کند. او یکی دو خلاء در تیمش داشت که حالا با بازگشت یزدانی و اضافه شدن ریگی آماده، این خلاءها پر خواهد شد. روی صحبتم با رشید مظاهری هم هست، او پسر خوبی است ولی از او خواهش می‌کنم آرام باشد. یک روز قلعه نویی حرف خوبی به ما زد، او گفت؛ امتیاز از دست رفته برنمی‌گردد ولی پول می‌آید. کاری نکنید که امتیاز از دست بدهید و بعدا پشیمان شوید.

*غفوری دهان باز کند تا ماهیتش را برای همه روشن کنم

وی یادآور شد: یک سری بازیکن در تیم استقلال شیطانی می‌کنند، ولی همین فکری رفتار آنها را درست خواهد کرد. فرشید اسماعیلی چند بازی بیرون نشست ولی به روزهای خوبش برگشت. او همشهری من است و مثل برادرم می‌ماند. از او خواهش می‌کنم فقط به فوتبال فکر کند، چون یکی از بهترین هافبک‌های فوتبال ایران است. از مهدی قائدی ممنونم که خیلی تلاش می‌کند و منتی بر سر کسی نمی‌گذارد. به ارسلان مطهری هم خسته نباشید می‌گویم و از او می‌خواهم کمی صبر داشته باشد و درست است که حق و حقوقش را می‌خواهد، ولی مطمئنا او هم به مطالباتش می‌رسد. از بازیکنان استقلال می‌خواهم به خاطر تیمشان و هواداران سکوت کنند. سال‌ها پیش وقتی ما می‌خواستیم پول بگیریم بعد از 7 ماه 40-30 میلیون به ما دادند و این گونه برای تیم بازی می‌کردیم و افتخار کسب می‌کردیم. روی صحبتم با هوادار استقلال است که گول نخورد و به جای نتیجه گری تیمش به دنبال حمایت از بازیکن نباشد. دوست دارم ووریا غفوری دهان باز کند و حرف بزند تا ماهیت او را برای هواداران رو کنم.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 45
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 13
 • meysam IR ۱۳:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  15 20
  سیاوش از تو انتظار داریم اتحاد بین بازیکنا و کادر فنی رو قوی تر کنی. وریا کاپیتان ماست. مدیریت که پنج ساله علیه ماست. اگه پول تورو پنج سال نمیدادن چکار میکردی؟ هر آدمی بالاخره صبرش تموم میشه. سیاوش عزیز جوری صحبت کن که اتحاد تیم تقویت بشه
  • آبی آبی IR ۱۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   9 13
   آخه تیم فکری تاکتیک نداره تا دیر نشده باید یه فکری کرد وریا یکی از بهترین هافبکهای حال حاضر ایرانه تو بردهای استقلال تا اینجا خیلی موثر بوده شما حساب کن اگه قایدی و غفوری نبودند استقلال با تاکتیک این مربی کجای جدول بود؟ نباید احساسی صحبت کرد
  • IR ۱۴:۲۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   17 2
   الان 5 ساله وریا پول نگرفته؟ !!!
 • IR ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  15 22
  سیاوش ساکت کاپیتان حمایتت میکنیم
 • علی IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  7 11
  داش سیا تو رو خدا این حرفا چیه یه کم ارومتر
 • استقلال زلزله IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  7 15
  استقلال هرگز کاپیتانی با غیرت تر از وریا غفوری به خود ندیده و سیاوش اکبرپور اگر غرضی دارد شاید جای دیگر بهش فشار آمده و نمیخواد که به جای بزرگان تصمیم بگیرد پس از این غلط ها نکند
  • IR ۱۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   12 0
   چند سالته عمو جان؟!
  • 4859921879 IR ۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   1 2
   متاسفانه این بازوبند خیلی زیادی هست واسه امثال ایشون عمدا یا ناخواسته شده بازیچه دست ی عده اجنبی مث مهناز افشار نوچه عربستان و خودش خبر نداره بجای اینکه روی فوتبال تمرکز کنه و واسه تیمش افتخار کسب کنه همش چرت و پرت میگه یا عمدا هست و در قبال چیزی میگیره که خدا کنه اینطور نباشه یا اینکه ب خیال خودش از سر دلسوزی و سهوا اینکارو میکنه که ان شاء الله زودتر سرعقل بیاد چون حرفاش واقعا شبیه جوک میمونه و در حد بچه دبستانی هست من باشم حداقل ی مدت بازی نمیدم بهش تا ادب بشه اگه هم خواست بره راه باز جاده دراز حرفای اکبرپور واقعا طلاس این آقایون اول ی جام بیارن بعد ناز کنن من جای اینا بودم تا وقتی استقلال قهرمان نمیشد روم نمیشد کلا حرف بزنم
 • IR ۱۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  3 11
  اکبرپور و غفوری هر دو خوبند
 • 7 DE ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  10 13
  شما چکاره ای اخه تو فنونی زاده پیروز قربانی پشکسوت استقلال نباشید باید کیو ببینیم بابا دست بردارید از سهم خواهی لنگیها
 • جعفرنیا IR ۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  18 3
  ماشاالله داداش سیا.حرف حق میزنی.البته از هواداری که بعد ازدو سال هنوز تو باد استراماچونی خوابیده نباید توقع بیشتر از این داشت.استرا تو بدترین شرایط استقلالو رها کرد و رفت.من نمیگم کارش درست بود یا غلط.ولی هوادار هنوز هم استرا استرا میکنه.
  • ناشناس IR ۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
   3 0
   چرا نکنیم؟ وقتی استقلال رو از سیزدهم جدول میکنه صدر جدول، چرا نکنیم
 • خزایی IR ۱۵:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  3 13
  من هوادارچندساله دیدم که وریاغفوری بادل جان برای استقلال بازی میکندهرشخصی درهرکاری وقتی حقش رابخواهدنمی شودبه اوایرادگرفت وریاهم پولش رامیخواهدمگرشیخ دیاباته که میلیاردی پیش پیش پول میگیرداندازه وریاغفوری خوب بازی میکندکاپیتان هم که باشی آدمی وشرایط بازی روت تاثیرمیذاره
 • دختر پرسپولیسی IR ۱۵:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  3 7
  واقعا که بخاطر یه دعوای الکی بازیکنی خوب رو اخراج کنی من پرسپولیسی هستم ولی نا راحت شدم کاپیتانتان را از دست دادید خدایا شکر که آقا یحیی اینجور آدمی نیست خدا کنه تو یه تیم خوبی بیفته آقای غفوری باتشکررررر
 • هدهد IR ۱۵:۴۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  5 0
  شنبه این هفته پیرزنی رو دیدم اومده بود بهداشت شهرمون با پسرش که۳۰ساله وبیماریش پوسیدگی روده بود نامه میخواست تا داروخانه هلال احمر کمکش کنه چشاش نمنک بود با بهترین ماشین ها با توپ بازی کنید وهنر دیگه اینداشته باشی ندونی ملیارد چند رقم باشه وخون به جگر ابی هاکنی وواخرش بری ساختمان سازی وغیره با پول مفت بیت المال درود به شرف کارگرای زحمتکش
 • amin IR ۱۵:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  10 2
  بهترین هافبکه بهترین کاپیتانه بهترین هر چی هست فقط یه سوال قرارداد 14 میلیاردی 2 ساله اونم تو این وضعیت اقتصادی مردم با داشتن قرارداد قبلی به مراتب پایین تر چه معنی میده؟ آیا این خیانت به هوادار نیست. اونم کسی که ادعای مردمی بودن داره. من استقلالیم و میدونم نبودن ایشون تو این مقطع به تیم ضرر میزنه اما بودنش به آبروی استقلال لطمه زده.
  • میثم IR ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   9 1
   استقلال بازیکن متعصب می خواهد . نه یک سلبریتی هیجانی . کسی که برای پول حاضر است تیم را به حاشیه ببرد نبودنش بهتر است. کسانی دیگر براحتی جاش را پر می کنند. نباید ناز بازیکنی را کشید که تیم را فدای خود خواهی خودش می کند.
 • ابی IR ۱۶:۱۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  4 7
  ببندباباتوخودت لنگیی
 • علی IR ۱۶:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  8 1
  اکبرپور عزیز: حرفهایت کاملا صحیح هستش، غفوری در مقابل بزرگترین ومحبوبترین تیم فوتبال ایران و آسیا( استقلال) عددی نیست، آقای غفوری ازاینکه در استقلال بازی میکنید خدا رو شاکر باش والا معلوم نبود درشهرخودت کسی شمارو میشناخت.آقای غفوری: مگرهواداراستقلال چه منفعتی ازاین هواداری میبرد؟، چی به اش میرسد؟ هیچی، ولی تو وامثال تو از قبل استقلال به همه چیز رسیده اید،پس اول شاکرخداوند کریم باش وسپس خاک پاک درگاه استقلال واستقلالی ها باش لطفا. پس غره مشو.
 • kamal DE ۱۶:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  0 6
  برو
 • فرهاد IR ۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  1 5
  نظرات آقای اکبر پور عالی بود. ولی قبول کن الان با 8میلیارد بسختی توشه ستان میشه خانه خ ید. یکی مثل رامین رضاییان حدود50 میلیارد میگیرد
 • IR ۱۸:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  5 1
  واسه وریا بافوری 14 میلیونم زیادیه. تعصب کدومه فقط پول. کریس رونالدو هستش که 14 میلیارد میخاد
 • کریم خان بویراحمدی IR ۱۸:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  0 3
  کیسه کش کمتر استقلال استقلال کن خودت هم لگنه غوریا هستی کمتر خودتون با کیسه تونو بزرگ کنید.
  • آرتین IR ۱۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
   3 1
   توشکر خوردی که به وریا حرف زدی بهترین هافبگ ایران وریا غفوری است بس کنید دیگه
 • IR ۱۹:۰۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  1 1
  غفوری خوبه ولی نباید به خاطر تعویض شدن اینطوری ول میکرد می‌رفت این توهین بزرگیه به همه ،من ووریا رو دوست دارم ولی آدم مشکلاتش رو اینجوری بیان نمیکنه اونم تو این شرایط
 • موسی رضایی IR ۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  2 1
  شما هم مثل فکری کمبود دارید و فقط و فقط از پرسپولیس میگویید. راستی فکری چه چیزی را نگفته که شما دوست دارید بگوید.همه ی تفکرات و تاکتیک فکری شده مصاحبه و حاشیه
 • نفت مسجدسلیمان IR ۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  3 0
  احسنت من با افتخارمیگم یه پرسپولیسی ام اماتوهین به بازوبندی وجایگاه پیشکسوتی فوتبال باشگاه های بزرگ فوتبال کشورم راصحیح نمی دانم بی اخلاقی درفوتبال باشگاهی قطعا دامن تیم ملی را هم می گیرد ازاین لحاظ با اکبر پور موافقم.
 • نعمت IR ۲۲:۵۵ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  1 1
  بی عرضه چرا بازوبند را انداخت زمین
  • IR ۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
   1 1
   سیاوش اکبرپور برو اخلاق وادب بیاموز از حافظ وسعدی، حیف استقلال که تو بازیکنش بودی.
 • محمد IR ۲۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  2 1
  کجایید شماها که دل ما از این آدم خونه...این بازیکن هرسال قراردادشو میکشه بالاتر و همه جلوش خم وراست میشن...همیشه هم پراز حاشیس...آره آقای اکبرپور خیلی وقته تیم ما یه ادم مثل امیرخان نداره تاگوش این آدمارو بگیره پرت کنه بیرون..کاش فکری اینکارو بکنه که درس عبرت برای همه باشه...کاش
 • احمد IR ۲۳:۴۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۹
  1 1
  آفرین به سیاوش جون وریا نباید اینکارو می‌کرد یه چندروز رفت دورواطراف بازیکنان وبقیه پیروزی نمیدونم چی گفتن چی یادش دادن وریا جان بخدا اینا دشمن سرسخت ماهستن مربی میگه بخاطر نرسیدن توپ ناراحت شده ولی مامیدونیم بخاطر چیه من ازجانبازان جنگ ریانباشه توروخدا هزارآتیشه استقلالی ام بالاخره جلو ورزشگاه میبینمت آقای کاپیتان وبقیه موفق یاشید
 • یدالله آذری IR ۰۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  2 1
  اکبر پور خودت در آن زمان که بازی می کردی چه غلطی می کردی بابا از این عزتی بازی ات دست بردار خودت یادت رفته است که پول آن را دو سه ماه دیر دادند داشتی تیم استقلال را تعطیل می کردی حالا از غفوری ایراد می گیری خودت سرتا پا ایراد هستی برو به کارهای که انجام دادی فکر کن بعد بیا از غفوری ایراد بگیر مگر بنده خدا دورف می گوید غذای پادگان نظامی برای یک تیم می آورند این از بی عرضکی مدیر ومربی وبقیه مدیران است اینقدر منم منم نکن آن زمان هم تو هیچ پوخی نبودی
 • احمد IR ۰۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  1 0
  تا کور شود هر ان چشمی که نتواند دید .
 • کیسه 6+6 IR ۰۵:۵۱ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  1 1
  بعنوان یک پرسپولیسی خدا رو شکر ک کاپیتان سید جلال بالا سر تیمه.
  • بردیا IR ۰۸:۴۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
   1 1
   اخه سیاوش بخاطر همین پول نرفت استیل آذین بس الان چرا زر میزنه
 • تاجی IR ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  1 1
  داش سیا کاملا درس میگه ووریا باید همی الان اخراج بشه....اصلا در حد کاپیتانی ای تیم نیست.....
 • Zartishtiran IR ۰۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  1 2
  اقای اکپرپور به اندازه خودت صحبت کن خود جنابعالی فراموشش کردی زمانیکه تیم بهت نیاز داشت بخاطر همین پول رفتی استیل آذین !؟؟؟یادت رفته ،وریا برای ما هواداران واقعی استقلال حجازی و پورحیدری دیگری هست ،بس کنید این تخریبها فقط باعث ازبین رفتن وجهه خودت و هم افکاریهات میشود،بس کن سیاوش اکپرپور
 • حسن IR ۰۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  1 1
  اکبر پور غلط نکن اون مجیدی که میگی قهرمانی حذفی و آسیا رو از ما گرفت با این ندانم کاریش
 • IR ۰۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  1 0
  دمت گرم داش سیا.آنچه برای من هوادار مهمه استقلال نه فلان بازیکن.غفوری با اون حرکتش دشمنان استقلال رو شاد کرد.فکری باید جلوی غفوری رو بگیره.غفوری بخاطر اون حرکتش باید ازهمه هوادارا و پیشکسوت ها عذرخواهی بکند.
 • IR ۱۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  2 1
  خیلی بیخود کردین راجع به غفوری اینطوری صحبت کردین خیلی بیخود کردین .تنهاکسیکه حرف مردم رو ب زبون میاره جلو عام و خاص جلو تلویزیون فقط غفوری با غیرته.استقلال بدون غفوری ارزش سر سوزنی نداره .فهمیدین
 • علی اشرف حیدریان IR ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  2 1
  خانم اکبرپورداری زرمفت میزنی
 • IR ۱۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  1 1
  اکبرپور درحدی نیستی رجع به وریا صحبت کنی.
 • سید IR ۱۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  1 1
  حرفاش کاملا درسته بازیکن هر کی میخاد باشه حق نداره اینجور برخورد کنه و تیم رو به حاشیه ببره اگه بازیکن سالاری جابیفته توی استقلال دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه و با کوچکترین مشکل هر روز یه بازیکن به خودش حق میده سر تمرین نیاد یا اعتراض کنه به تعویض یا تر کیب تیم شان و منزلت و محمود خان فکری باید حفظ بشه یادمون نمیره عمرشو گذاشت برای استقلال چجوری با جون ودل بازی میکرد الان فکری که صدر جدوله رو اخراج کنن که کیو بیارن بجاش؟؟؟ امکانات داشته؟ زمین تمرین خوب داشته؟ بازیکناش رو در اختیار داشته؟ بدنسازی اول فصل داشته؟؟ همیشه یه جین بازیکن محروم و مصدوم داره بعد میگن چرابه ترکیب ثابت نرسیده انصاف داشته باشیم... یاعلی
 • IR ۱۵:۰۹ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  2 1
  فرقه غفوری با شماها اینه که ایشون نسبت به دوروبرش مردمش بی تفاوت نیست کاری که شما وامساله شما هیچوقت عرضه نداشتید برید بمیرید درحدی نیستید نظر بدید
 • فرزاد IR ۱۹:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۰
  3 1
  اخه اکبرپور من دوران بازیگریت را دقیق یادمه در حد رزرو استقلال هم نبودی فقط زر زر مفت میکنی که برا تیم حاشیه درست کنی شاید بتونی تدارکات استقلال را بدست بیاری اگر طرف تیم و وریا پیدات بشه با من طرفی تا کاری کنم راه خونت را پیدا نکنی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس