موشک

مشاور فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: امروز نیروهای مسلح این سپر دفاعی مستحکم را برابر تهدیدات دشمن برای نظام جمهوری اسلامی ایران فراهم کرده است.

به گزارش مشرق، امیر سرتیپ دوم خلبان بازنشسته حسین خلیلی، با اشاره به رویکرد سیاست خارجی رژیم آمریکا با روی کارآمدن رئیس‌جمهور جدید، گفت: رئیس جمهور جدید آمریکا در دوران انتخابات شعار بازگشت به برجام را داد، ولی مُتغیرهای تأثیرگذار زیادی در داخل آمریکا، منطقه و جهان وجود دارد که چشم انداز آن را ضعیف می‌کند.

وظیفه نهاجا، برقراری امنیت آسمان نظام جمهوری اسلامی ایران

وی در ادامه با اشاره به نقش نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ایجاد امنیت هوایی کشور، تصریح کرد: وظیفه نهاجا، برقراری امنیت آسمان نظام جمهوری اسلامی ایران است و این وظیفه را به خوبی انجام  و در راستای تحقق مستمر این امر نگهداری، تعمیر و آماده سازی محصولات دفاعی خود را به نحو احسن انجام داده است.

بیشتر بخوانید:

مسیح ارتش در کردستان که بود؟ + عکس

مشاور فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: امروز رژیم آمریکا و فرزند نامشروعش رژیم صهیونیستی در حوزه هوانوردی خود را از قدرت‌های برتر جهان می‌دانند، ولی نظام جمهوری اسلامی ایران طی این سال‌ها که از تحریم‌های ناجوانمردانه دشمن می‌گذرد، توانسته درحوزه صنعت دفاعی به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کند، ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه نیروی هوایی هم در این راستا توانسته اقدامات خوبی انجام دهد.

خلیلی بازدارندگی را سدی مُستحکم در برابر تهدیدات دشمنان نسبت به ایران اسلامی برشمرد و افزود: نیروهای مسلح مطلوبیت تجاوز به خاک نظام جمهوری اسلامی ایران را در حوزه‌های زمینی، هوایی و دریایی از بین برده است.

مشاور فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح این سپر دفاعی مستحکم را برابر تهدیدات دشمن برای نظام جمهوری اسلامی ایران فراهم کرده است، اظهار داشت: این به معنای اقتدار دفاعی و امنیتی ایران به ویژه در منطقه است.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 2
  • GB ۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۷
    0 1
    پس چرا هنوز با تجهیزات زمان شاه کار میکنید؟ دروغ که شاخ و دم نداره

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس