محمدکاظم انبارلویی نمایه

دبیر سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: فرمایشات رهبر معظم انقلاب ناظر بر این است که تنها مذاکره بی‌عمل و نتیجه امکان‌پذیر نیست؛ ما هزار راه نرفته برای رفع تحریم‌ها داریم که هنوز نپیمودیم...

به گزارش مشرق، محمد کاظم انبارلویی با اشاره به ضرورت خنثی سازی تحریم‌ها اظهار داشت: آنچه باید ملت و دولت مد نظر داشته باشند، رفع کامل تحریم‌ها است که بسیار مهم است.
وی ادامه داد: در تجربه برجام، با آن که به همه تعهدات خود عمل کردیم، آن‌ها راضی نشدند یک امتیاز کوچک به ایران بدهند و حتی به انجام تعهدات خود پای‌بند باشند. آمریکا و اروپا با طرز مواجهه خود در برجام؛ باب گفت‌وگو را بسته‌اند.

دبیر سیاسی حزب موتلفه اسلامی افزود: فرمایشات رهبر معظم انقلاب ناظر بر این است که تنها مذاکره بی‌عمل و نتیجه  امکان‌پذیر نیست؛ ما هزار راه نرفته برای رفع تحریم‌ها داریم که هنوز نپیمودیم و می‌توانیم با تکیه به منابع داخلی  و منابع قدرت در ایران از تحریم‌ها عبور کنیم.

وی گفت: در این چند سال کشورهای غربی به خوبی دیده‌اند که امکان عبور موفق از تحریم‌ها را داریم و با تغییر رییس جمهور آمریکا هم نیم‌نگاهی به پیشبرد مذاکرات بی‌نتیجه نداریم.

انبارلویی اضافه کرد: آمریکایی‌ها ولو به برجام برگردند برای ما مهم نیست مگر اینکه اعلام کنند همه تحریم‌ها علیه ایران را  عملاً لغو می‌کنند. آنچه در برجام آمده تنها روی کاغذ است و آنچه در عمل مشاهده می‌شود، تشدید تحریم‌هاست.
وی تصریح کرد: آن‌ها بعد از برجام تحریم‌هایی را به ملت ایران غالب کردند که به مراتب بیشتر از قبل برجام بود. آمریکایی‌ها تحریم‌ها و اظهارات تهدیدآمیزی علیه مردم شریف ایران ایراد می‌کنند که لازم است پاسخ داده شود.

دبیر سیاسی حزب مؤتلفه گفت: خوشبختانه در این چند روزه مانور نظامی ارتش و سپاه در زمین، هوا و در دریا  اثبات کرد که اگر دشمنان نظام بخواهند ماجراجویی کنند در همان ساعات اولیه همه هستی‌شان بر باد خواهد رفت و آن‌ها خوب می‌دانند که با چه ملتی طرف هستند.
منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس