کد خبر 1170676
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
تخصیص واحدهای صندوق پالایشی یکم به سهامداران

امروز ۱ بهمن ۹۹ در ادامه روند خوب پالایشی یکم که از روز گذشته آغاز شده بود، قیمت این نماد توانست با عملکرد خوب پالایشی‌ها ۱۰ درصد دیگر رشد کند.

به گزارش سرویس بورس مشرق، از روز گذشته بود که روند صعودی پالایشی یکم بعد از کلی انتقاد به عملکرد ضعیف آن آغاز شد (در همین خصوص بخوانید: ارزش پالایشی یکم در ۳۰ دی ۹۹)  و این روند صعودی امروز ۱ بهمن ۹۹ با عملکرد خوب نمادهای پالایشی ادامه یافت.  

بیشتر بخوانید:

ارزش سهام عدالت و دارایکم در ۱بهمن ۹۹+جدول

امروز شپنا، شتران، شبندر و شبریز چهار نمادی که سهام آن‌ها در صندوق پالایشی یکم حضور دارد، همه در صف خرید قفل بودند. شپنا و شتران توانستند در بین ۷ نماد با برترین تقاضا قرار بگیرند.  

ارزش پالایشی یکم ۱ بهمن ۹۹

امروز چهارشنبه ۱ بهمن ۹۹ قیمت پایانی هر واحد از پالایشی یکم با رشد ۹.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته به ۶ هزار و ۱۵۶ تومان رسید تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۷۸ هزار افزایش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم نیز با افزایش ۹.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۱۵۶ تومان افزایش یافت.

این رشد در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

با احتساب معاملات امروز، ضرر پالایشی یکمی‌ها به ۳۸ درصد رسید.  

منبع:نبض بورس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس