«حشد شعبی» قدرت‌های بیگانه‌ها را به وحشت انداخته است

یک تحلیلگر عراقی با اشاره به نقش «حشد شعبی» در تأمین امنیت عراق، گفت: «حشد شعبی» به عنوان یک گروه مقاومتی قدرت های بیگانه را به وحشت انداخته و آنها را نگران ساخته است.

به گزارش مشرق به نقل از الفرات نیوز، «احمد عبدالساده» تحلیلگر عراقی در سخنانی از نقش حشد شعبی در تأمین امنیت عراق و مقابله با بیگانگان تمجید کرد. وی در این خصوص گفت: حشد شعبی قدرت های بیگانه را به وحشت انداخته و آنها را نگران ساخته است.

این کارشناس عراقی در ادامه یادآور شد: سید حسن نصرالله زمانی که گفت مقاومت موجب شده است تا لبنان بیش از پیش قوی باشد و در جهان مورد توجه قرار گیرد، کاملاً حق داشت. امروز نیز مقاومت در عراق موجب قوی تر شدن کشورمان شده است.

عبدالساده همچنین تصریح کرد: گروه مقاومتی حشد شعبی در عراق موجب شده است تا این کشور همچون لبنان بیش از پیش قوی باشد. با وجود حشد شعبی در صحنه عراق، قدرت های بیگانه می‌دانند که عراق دیگر لقمه آسانی برایشان نیست.

این تحلیلگر عراقی پیشتر نیز با انتشار یک پست توئیتری ضمن انتقاد شدید از اقدام آمریکا در تحریم فرماندهان حشد شعبی، گفته بود: تحریم فرماندهان حشد شعبی موجب تضعیف این گروه مقاومتی نمی شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس