تحریم آستان قدس رضوی (ع) رفتاری خصمانه و خطرناک از سوی آمریکا است

جنبش «أمل» لبنان به دبیرکلی «نبیه بری» در بیانیه ای اعلام کرد: تحریم آستان قدس رضوی (ع) رفتاری خصمانه و خطرناک از سوی آمریکا است.

به گزارش مشرق به نقل از العهد، جنبش «أمل» لبنان که «نبیه بری» رئیس کنونی پارلمان این کشور، دبیرکلی آن را برعهده دارد، بیانیه ای را در محکومیت اقدام آمریکا در تحریم آستان قدس رضوی (ع) صادر کرد.

بر اساس این گزارش، جنبش أمل لبنان در بیانیه خود آورده است: ایالات متحده آمریکا با تحریم آستان قدس رضوی (ع) رفتاری خصمانه و خطرناک را انجام داد. این اقدام آمریکا تعرض به مقدسات محسوب می شود.

امروز همچنین مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان بیانیه‌ای را در محکومیت اقدام اخیر ایالات متحده آمریکا در تحریم آستان قدس رضوی (ع) منتشر کرد. در بیانیه مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان آمده است: اقدام آمریکایی‌ها در تحریم آستان قدس رضوی (ع) خصمانه بود. این اقدام واشنگتن به مثابه هدف قرار دادن مقدسات دینی است.

این نهاد اسلامی لبنان در بیانیه خود همچنین تأکید کرده است: اقدام آمریکا در تحریم آستان قدس رضوی (ع) نقض کننده ارزش‌های دینی و فرهنگی و در تعارض با عُرف بین المللی است. سازمانهای بین المللی باید اقدام آمریکا را محکوم کنند.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس