دستگیری نمایه بازداشت نمایه

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از دستگیری توزیع‌کننده مسلح قرص‌ روانگردان در تهران‌نو خبر داد.

به گزارش مشرق، سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت،  از دستگیری یک توزیع کننده قرص‌های روانگردان و مخدر و کشف یک قبضه سلاح غیرمجاز لوله بلند و ۸۹۲ عدد قرص از وی در حوالی تهران نو خبر داد. 

سرهنگ مرادی در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت،شب گذشته هنگام گشت زنی در سطح شهر،به یک نفر عابر پیاده که یک عدد کارتن در دست داشت مشکوک شدند.

بیشتر بخوانید:

بازداشت عاملان درگیری مسلحانه در جنوب تهران

وی ادامه داد: این شخص توسط ماموران دستگیر و در بازرسی از کارتنی که متهم در دست داشت، ۵۰۰ عدد انواع قرص و ۱۵ شیشه ۲۵۰ میلی لیتر داروی روانگردان و مخدر کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: پس از شناسایی مخفیگاه متهم در حوالی تهران نو تعداد ۳۹۲ عدد قرص مخدر دیگر به همراه مقدار چهار گرم مواد مخدر مشکوک به سوخته تریاک، یک عدد اسپری اشک اورمارک ناتو، یک قبضه سلاح غیر مجاز لوله بلند مارک senator، تعداد ۶۹ عدد فشنگ، یک عدد کلید دستبند و یک عدد دستگاه تاریخ زن، کشف و متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با بیان اینکه ریشه بسیاری از جرائم در موادمخدر نهفته است، به والدین توصیه کرد: از آنجا که یکی از افت ها و تکنیک های دشمنان رواج مادمخدر صنعتی در بین جوانان است، رفتار فرزندان خود را کنترل کنند و در محل زندگی خود اگر به موارد مشکوکی برخورد کردند از طریق تلفن ۱۱۰ مراتب را به پلیس اعلام کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس