یک مقام الحشد الشعبی: تحریم الفیاض از سر عجز آمریکاست - کراپ‌شده

یک رهبر جنبش النجباء عراق تاکید کرد که اقدام آمریکا در تحریم رئیس الحشد الشعبی نشانه عجز و شکست توطئه‌های آمریکا علیه این سازمان است.

به گزارش مشرق، یکی از رهبران جنبش النجباء عراق در واکنش به قرار گرفتن رئیس سازمان الحشد الشعبی در لیست تحریم‌های آمریکا، گفـت : «هدف قرار گرفتن فالح الفیاض پس از ناتوانی آمریکا در انحلال سازمان الحشد الشعبی و توطئه علیه این سازمان یک پروژه شکست خورده آمریکاست.»

«هاشم الموسوی» گفت: «قرار گرفتن رئیس سازمان الحشد الشعبی در لیست تحریم‌های وزارت خزانه داری آمریکا نشانه ناامیدی آمریکاست و شایسته پاسخ نیست.»

بیشتر بخوانید:

آمریکا رئیس حشد شعبی عراق را تحریم کرد

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه در بیانیه‌ای با اعلام قرار گرفتن الفیاض در لیست تحریم‌های آمریکا مدعی شد که تحریم علیه این مقام عراقی با موضوع نقض حقوق بشر مرتبط است.

این تحریم‌ها علیه الفیاض در حالی اعمال می‌شود که وی چندی پیش درباره توطئه‌ها برای تخریب چهره سازمان الحشد الشعبی هشدار داده بود.

وی در سخنانی گفته بود: «الحشد الشعبی برخاسته از ملت عراق است و برای همیشه وفادار به ملت عراق و صاحبان خواسته‌های برحق آنها خواهد ماند. الحشد الشعبی ابزار سرکوبگری یا ابزاری در دست یک ظالم یا فاسد نیست؛ بلکه ابزار گسترش آرامش و ثبات در کشور است.»

رئیس سازمان الحشد الشعبی با هشدار درباره توطئه‌ها برای تخریب چهره این سازمان افزود: «رزمندگان الحشد الشعبی نگهبانان ملت عراق هستند و وفادار آنها باقی خواهند ماند و با کسانی که می‌خواهند کشور را سرنگون کنند، مبارزه خواهند کرد.»

وی جوانان را سلاح و رکن اصلی سازمان الحشد الشعبی دانست و گفت: «برگزاری نشست‌ها و کنفرانس‌ها توسط اداره رسانه الحشد الشعبی می‌تواند جوانان را درباره اهداف و خط مشی الحشد الشعبی روشن‌تر کند.»

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس