نمایه قاآنی

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه ‌انتقام از جنایتکاران از لحظه اول آغاز شده و به نقطه پایانی نیز خواهد رسید، گفت: به دشمن می‌گوییم شکست شما و انتقام از آمریکا شروع شده است.

به گزارش مشرق، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در گردهمایی یاران حاج قاسم از ویژه‌برنامه‌های گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی در کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جبهه مقاومت اظهار داشت: سردار سلیمانی سالار شهیدان جبهه مقاومت است.

وی با ابراز تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(ع) افزود: در این ایام توفیق دیدار همرزمان شهید سلیمانی و خانواده شهدا در کرمان را پیدا کردم که توفیق بزرگی برای من بود.

ببینید:

فیلم/ سردار قاآنی: انتقام شهید سلیمانی به نقطه پایانی خواهد رسید

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه "این جلسه، جلسه میثاق و تجدید عهد با فرمانده شهیدمان است" گفت: باید از خدا بخواهیم که خدا به ما توفیق دهد در این مسیر نورانی جبهه حق راه شهدا در این جبهه حق را ادامه دهیم.

وی با اشاره به اینکه نبرد حق و باطل با آفرینش انسان شروع شده است، افزود: از ابتدای خلقت بشر تا امروز این نبرد بوده و تا پایان هم ادامه خواهد داشت و این نبرد و مبارزه در دو بعد خود را نشان می‌دهد.

سردار قاآنی با بیان اینکه بعد اول نبرد در وجود خود انسان تجلی پیدا می‌کند و هر که می‌خواهد مرد میدان نبرد و مقاومت باشد باید اول این نبرد را از درون خود شروع کند گفت: شهید قاسم سلیمانی فرمود "کسی شهید می‌شود که اول شهید شده باشد."

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی عزیز جزو الگوهای ترکیب این دو نبرد با هم بود و در نبرد درون خود قهرمان شد و به شهادت رسید ادامه داد: اسلام با مقاومت عجین شده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه همه در ذهنشان هست و یادآوری می‌کنیم ما فرزندان مکتب نبی مکرم اسلام هستیم گفت: پیامبر وقتی آداب نماز را به ما آموختند راه مقاومت را پیش پای ما گذاشتند.

وی با بیان اینکه دشمن بداند و پست فطرتانی که در مقابل جبهه مقاومت عرض اندام می‌کنند خوب بفهمند که یکی از بزرگترین نقائص آنها عدم فهم است ادامه داد: بچه مسلمان وقتی زبان باز می‌کند مادرش به او خواندن نماز یاد می‌دهد و  بعد از تکبیرالاحرام نماز به آیاتی از اهدنا الصرلط المستقیم می‌رسد و بعد صِراطَ الَّذینَ أَنعَمتَ عَلَیهِم غَیرِ المَغضوبِ عَلَیهِم وَلَا الضّالّینَ می‌گوید.

سردار قاآنی با بیان اینکه جبهه مقاومت ریشه در آیات قرآن دارد گفت: در بهترین حالات روحی و بهترین وقت‌ها در طول روز در شفافترین حالات فکری از خدا می‌خواهند که در طریق مقاومت باشند.

وی با اشاره به اینکه امام ما در یک تعریف از شهید سلیمانی می‌فرمایند "او اسم و رمز مقاومت شده است" افزود: یعنی دوباره علمدار محور مقاومت پرچم مقاومت را از میان آیات قرآن بلند کرده و مسلمین را به مقاومت دعوت کرده است.

ببینید:

عکس/ سردار قاآنی بر سر مزار حاج قاسم

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه شهید سلیمانی در مکتب مقاومت یادآوری کرده است و اینگونه نبوده که شهید سلیمانی مکتب مقاومت را ایجاد کند گفت: جبهه مقاومت همیشه قداست، مبانی و اصول داشته است.

وی با بیان اینکه در بیست سال گذشته جنگ را در دوره‌ای که مدعی بودند جهان تک قطبی ایجاد شده مباشران خودشان جنگ را از افغانستان شروع کردند که شکست خورند ادامه داد: در عراق هم با پول کشورهای کثیف منطقه از جمله سعودی و حمایت رژیم اشغالگر قدس باز هم شکست خوردند و عناصر تکفیری را جمع کردند.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه وقتی امام ما در این عرصه وارد شد در عراق نیز علما به میدان آمدند افزود: وقتی آیت‌الله سیستانی فتوا دادند مردم عراق برای مبارزه با تکفیری‌ها به میدان آمدند و بهترین جوانان خود را برای دفاع از ارزش‌های اسلامی دادند.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی وقتی وارد این فضا می‌شد دل همه رزمندگانی که برای دفاع از اسلام آمده بودند شاد می‌شد که یک فرمانده که دین را می‌فهمد و بر مبنای دین عمل می‌کند در بین آنها حضور یافته است گفت: او حکیمانه عمل می‌کرد و حتی با دشمنش اول بر مبنای منطق وارد می‌شد.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه در اوج جنگ کوچک‌ترین ظلمی به کسی نکرد و این ویژگی‌ها بود که شهید سلیمانی را برجسته کرد افزود: همه باید بدانیم تعریف شهید سلیمانی صرفاً از بعد نظامی تعریف کاملی نیست؛ او واقعا قهرمان در میدان نظامی بود اما ویژگی‌های او فقط در میدان رزم با دشمن خلاصه نمی‌شود.

وی با بیان اینکه او وارد هر اجلاسی که می‌شد و سخنرانی می‌کرد با استدلال‌های محکم و منطق همه را متحیر می‌کرد گفت: حاج قاسم از عمق فکری و نگاه نافذ بصیرتی برخوردار بود و در کارها یک تصمیم پخته عقبه‌دار می‌گرفت.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی قهرمانی است که در منطق در فکر و تیزهوشی و نگاه راهبردی و در عمق بصیرت و عبودیت و بندگی خداوند قهرمان بود تصریح کرد: او بر خودش مسلط شده بود که توانست بر دیگران مسلط شود.

وی با بیان اینکه اگر امام ما راه و مسیر ما را به‌عنوان یک مکتب بیان می‌کند مکتب جایی است که مطالب در آن همه جانبه و چند بعدی عنوان می‌شود گفت: مکتب تربیت‌ساز بوده و استمرار دارد و مربوط به یک مقطع نیست.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه همه کسانی که با شهید سلیمانی کار کردند از درون روستاهای کرمان تا سرتاسر ایران و منطقه، هر کدامشان یک اثرپذیری تربیتی جدی از او داشتند گفت: علمداری میدان مقاومت را به گونه‌ای جلو می‌برد که مبتنی بر اصول اسلامی است.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی در کنار تمام برجستگی‌هایی که داشت هم محور کردن ویژگی‌هایش با محور ولایت ویژگی بزرگتر وی بود افزود: بزرگی شهید سلیمانی این بود که او کاری جز طریق ولایت انجام نمی‌داد.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه حاج قاسم با کمال احترام با افراد برخورد می‌کرد اما در عمل بر محور ولایت بود گفت: تکریم شهید سلیمانی، ابومهدی و پورجعفری اگر چه واجب است اما ما در قبال آنها وظیفه داریم.

وی با بیان اینکه انتقام از جنایتکاران از لحظه اول آغاز شده و به نقطه پایانی نیز خواهد رسید ادامه داد: انتقام لازمه‌ای دارد و باید اول به دشمن سیلی‌هایی زد که سیلی اول تشییع جنازه باشکوه حاج قاسم بود.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه سیلی دوم زدن پایگاه آمریکایی بود بیان کرد: سیلی بعدی که باید به آمریکا زده شود کوچ استکبار از منطقه است.

وی با بیان اینکه یک دور شهید سلیمانی آمریکا را در بخش اول از عراق خارج کرد گفت: زمانی شهید سلیمانی توسط خود مردم آمریکا فشاری بر آمریکایی‌ها آورده بود که افسران آمریکا در درون تانک‌های خود ایزی لایف می‌پوشیدند.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه در این دوره به دلیل جنایتی که انجام دادند و از روز اول نیز تحت فشار قرار گرفتند افزود: به حول و قوه الهی شاگردان مکتب شهید سلیمانی اول استخوان آمریکایی را خرد کرده و بعد از منطقه آنها را خارج می‌کنند.

وی با بیان اینکه به دشمن می‌گوییم شکست شما و انتقام از آمریکا شروع شده گفت: شما درون خانه‌های خودتان هم دیگر آرامش ندارید و بعید نیست در درون خانه از شما انتقام بگیریم.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با اشاره به اینکه ترامپ و عوامل ترور شهید سلیمانی باید سر کلاس سلمان رشدی بنشینند و زندگی از این به بعد را از او آموزش ببینند افزود: اینگونه نیست که قهرمان ما را ترور کنند و بعد راحت زندگی کنند.

وی با بیان اینکه راه شهید سلیمانی بدون تغییر ادامه دارد و تقویت جبهه مقاومت روزبه‌روز افزایش پیدا خواهد کرد و کمتر نخواهد شد گفت: حمایت جبهه مقاومت استمرار پیدا خواهد کرد و این راه همچنان با قدرت پیش خواهد رفت.

سردار قاآنی با اشاره به اینکه رزمندگان جبهه مقاومت به هیچ چیزی جز نابودی اسرائیل فکر نمی‌کنند ادامه داد: هدف رزمندگان جبهه مقاومت برپایی حکومت جهانی امام زمان (عج) است و رهروان شهدا به کمتر از این قانع نخواهند شد.

منبع: تسنیم

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 32
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 36
 • IR ۱۲:۵۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  66 48
  درود و سلام خداوند بر رزمندگان سپاه قدس به ویژه حاج اسماعیل قاآنی
  • IR ۱۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   23 62
   اینایی که منفی میدن کسانی اند که اگه بر فرض دشمن وارد خونشون بشه اولین کسی رو که به عنوان سپر بلا تقدیمش میکنن.....
  • IR ۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   9 6
   سلام ودرودخدا بر رزمندگان سپاه قدس به ویژه حاج اسماعیل قاآنی.
  • IR ۱۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
   2 4
   اینقدر مطمئن حرف میزنی ، مارکش چی بود ایزی لایف؟
 • IR ۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  40 17
  مرگ بر آمریکا
 • حسن IR ۱۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  38 45
  عشق منی سردار قانی عزیز
 • نادر IR ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  2 3
  بهتر است سیلی و انتقام با چراغ خاموش باشد مردم خودشان یه جور هایی حس میکن این مدل گفتن ها هوشیاری دشمن را بالا میبرد انتقام و تنبیه اساسی و اثرگذار حق محفوظ و جاری ماست
 • IR ۱۵:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  2 2
  نگاه به چهار تا تجهیزات نظامی آمریکا که توی منطقه می چرخند و گرد و خاک میکنن نکنید وقتی آقای خامنه ای می فرمایید «جنگ نخواهد شد» این یک جمله صریح و قطعی و با داشتن اطلاع نظامی از دشمن است که آمریکایی ها از نظر محاسبه نظامی توان جنگ با ایران را در حال حاضر ندارند
 • IR ۱۵:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  19 37
  شهادت هنر مردان خداست
 • IR ۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  32 42
  متاسفانه اشتباه به عرض رسوندن چون افسران امریکایی ذاتا از هیچ بنی بشری نمیترسند
  • IR ۱۷:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   24 7
   بچه های سپاه قایقهاشون رو که توی خلیج فارس گرفته و زار میزدن و خودشوم رو خبس کرده بودند شما هنوز دنیا میومده بودی گلم !!!
  • IR ۱۷:۴۷ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   16 10
   افسران آمریکایی ذات هم دارن؟؟ اگه دارن، تو اون ذاتشون.....!!!!
  • IR ۱۸:۲۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   2 6
   خخخ همونایی رو میگی که وقتی گرفتیمشون گریه میکردن.پیشته بابا گمشو
  • IR ۱۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   5 3
   وقتی دستگیر شده بودن مشخص بود از هیچی نمی ترسن !!!!
  • فدایی سپاه IR ۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   3 3
   متاسفانه اشتباه به عرض شما رساندند. نه ما. جناب 15:38
  • حسین رضا IR ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   2 2
   پاسداران خیلی خیلی مهربان هستند والا خیلی معلوم میشد چقدر ترسیدند.
 • IR ۱۷:۵۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  20 1
  خوب پس معطل چی هستید اگه اینقدربزدلن برید ترامپ رو کت بسته بیاریدایران
  • IR ۱۹:۱۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
   7 5
   مهمتر از ترامپ منافقای داخلی و مزدوران همینها هستن که سعی می کنن معلوم نشوند.
 • IR ۱۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  10 3
  سنگ بزرگ علامت چیست
 • حسین رضا IR ۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  4 2
  سلام خدا بر سپاه پاسداران وهمه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران. خداقوت خسته نباشید.
 • هادی IR ۱۹:۳۶ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  4 5
  درود خدا بر سردار سرافراز قاآنی.
 • وحید IR ۲۰:۴۹ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  2 4
  احسنت،مرحبا سردار قاانی!،انشاءالله موفق و پیروز باشید
 • سید حسین IR ۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  1 2
  سلام علیکم از همه همکاران در سایت شرق نیوز کمال تشکر را دارم تنها سایتی است که همه جانبه و مستند و مستدل اخبار را در اختیار عموم قرار می دهد من یک مبلّغ دینی هستم و بعضی از نوشته های شما را ذخیره کرده و عنداللزوم نشر می دهم
  • محمد محسن IR ۰۷:۱۱ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
   0 1
   سایت محترم مشرق نیوز نه شرق نیوز.!
  • حسین رضا IR ۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
   0 1
   درود بر مشرق واهالی مومن مشرق. خداقوت خسته نباشید.
  • هادی IR ۰۹:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
   0 1
   مبلغ دینی محترم سایت مشرق نیوز صحيح است.!
  • رضا IR ۰۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
   0 0
   مشرق جان خوشت میاد اشتباهی بهت گفته شرق نیوز که جوابهای بنده رو چاپ نمیکنی تا از اشتباه در بیاد.؟!
  • فدایی رهبر IR ۱۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
   1 0
   مشرق جان پس لااقل خودت شرق را مشرق بفرما.
 • SE ۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  1 3
  درود بر سردار قاآنی
 • IR ۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۷
  1 2
  دمت گرم سردار خدا یاری رسونت باشه
 • شهروند ارومیه IR ۱۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۱۰/۱۸
  0 4
  سلام سردار قاآنی نشان داد که سردار سلیمانی دیگر است و تداوم دهنده مکتب قهرمان مقاومت جهانی سردار شهید زنده قاسم سلیمانی و چه زیبا خنده شهید قاسم سلیمانی را به چهره های دوستداران مقاومت در جهان به ارمغان آوردی و در آینده خبرهای خوش و شیرین باید از این سردار علمدار مقاومت شنید و باید هزاران بار این گفته سردار قاآنی را تکرار کرد و نوشت که : (هدف رزمندگان جبهه مقاومت برپایی حکومت جهانی امام زمان (عج) است و رهروان شهدا به کمتر از این قانع نخواهند شد) سردار خدا نگهدارت و امام مهدی عج الله الفرجه یاورت ای سرباز پای در رکاب ولایت.
 • کریم نجوا IR ۱۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۱۲/۰۷
  0 0
  سردار ایزی لایف نبود ، محافظ ضد گلوله بود.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس