کد خبر 1161257
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
توضیح رئیس دپارتمان داوری درباره چک پرحاشیه‌ای که در وجه اصفهانیان صادر شده بود

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال درباره حواشی اخیر رئیس کمیته داوران توضیحاتی ارائه کرد.

 گزارش مشرق، علیرضا سهرابی با حضور در برنامه فوتبال برتر درباره انتقاداتی که نسبت به داوری می‌شود، اظهار داشت: همه مدیران به من زنگ می‌زنند و از صبح تا شب تلفن جواب می‌دهم و بعضی‌ها وقت‌ها دیوانه می‌شوم. در اتاق من باز است و اگر انتقادی دارند به من یا بالادستی من بگویند، اما اینکه در فضای عمومی برخی چیزها مطرح می‌شود به درد نمی‌خورد و نمی‌تواند مشکلی را حل کند.

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره تصویر چکی که در وجه فریدون اصفهانیان در فضای مجازی منتشر شده بود، گفت: این چک برای دو سال پیش است و باید پرسید چرا الان تصویر آن را منتشر می‌کنند؟! زیر این چک نوشته علی‌اصغر مؤمنی در وجه آقای اصفهانیان برای ضمانت خرید یک زمین. یعنی آقای اصفهانیان قصد داشته است پول به حساب این شخص بریزد، ولی ایشان اعتماد نمی‌کرده و چون در آن شهر بوده، برای همین گفته است یک چک ضمانت را به بچه‌های دپارتمان تحویل دهد.

بیشتر بخوانید:

ریاست یا قضاوت؛ برای اصفهانیان کدام مهم‌تر است؟

وی افزود: آن وقت شما در این شرایط می‌گویید بیا در جا جواب بده، اما چه کسی می‌داند موضوع چه بوده است. کمیته حقوقی بررسی می‌کند و در سایت فدراسیون اعلام می‌کند مسئله چیز دیگری بوده است. به نظر شما اگر کسی خدای ناکرده کاری بخواهد انجام دهد، اسم می‌آورد یا در وجه حامل چک را می‌نویسد؟ این موضوع را شلوغ می‌کنند. 

رئیس دپارتمان در پاسخ به این پرسش که چرا اصفهانیان درباره این موضوع صحبت نکرده است، عنوان کرد: می‌خواهم از شما (مجری برنامه، میثاقی) دفاع کنم. مردم شما را دوست دارند و چهره‌ای موجه هستید، اما مردم آقای عادل فردوسی‌پور را هم خیلی دوست دارند. مردم نمی‌دانند چرا ایشان برنامه فوتبال 120 را تولید می‌کند، اما چرا گزارش نمی‌کند و کسی هم چیزی نمی‌گوید. از شما هم سؤال می‌کنند که شما چرا آمدی و شما هم چیزی نمی‌توانید بگویید. الان من هم نمی‌دانم چه جوابی به شما بدهم. الان من می‌توانم از شما بپرسم جریان شما با آقای فردوسی‌پور به کجا رسید و شما نمی‌توانید چیزی بگویید. در این حالت مدیر مجموعه شما بعد از یک سال در چهار خط توضیح داد، ولی باز هم آقای فردوسی‌پور سکوت کرد. آیا آقای فردوسی‌پور یا شما آدم بدی هستید؟ خیر. 

سهرابی تصریح کرد: ما نمی‌توانیم قضاوت کنیم. شما آقای اصفهانیان را مدت‌هاست می‌شناسید. ایشان رئیس شورای شهر بوده و در زنجان فرد محبوبی است. ایشان کسی بوده که می‌توانسته است با کمک مسؤلان استاندار را عوض کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس