کد خبر 1158473
تاریخ انتشار: ۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰
لوگو کیهان - کراپ‌شده

آقای دکتر صالحی در مصاحبه با یک سایت دست‌چندم مدعی اصلاحات گفته است بایدن با ترامپ فرق می‌کند! و امیدواریم با آمدن او مشکلاتی که ترامپ ایجاد کرده بود، برطرف شود!

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:

 گفت: آقای دکتر صالحی در مصاحبه با یک سایت دست‌چندم مدعی اصلاحات گفته است بایدن با ترامپ فرق می‌کند! و امیدواریم با آمدن او مشکلاتی که ترامپ ایجاد کرده بود، برطرف شود!

گفتم: اولاً بایدن ادامه اوباماست و بیشترین تحریم‌ها را اوباما به ایران تحمیل کرده و ثانیاً اوباما بود که به هیچیک از تعهدات برجامی آمریکا عمل نکرد.

گفت: همین اوباما ده‌ها تحریم جدید هم به تحریم‌های قبلی اضافه کرده بود. تحریم‌های ویزا، سیسادا، آیسا، کاتسا و چند تحریم دیگر کار اوباما بود و از همه بدتر کلاه گشاد برجام را اوباما و همین بایدن که معاون او بود بر سر ملت ما گذاشتند.

گفتم: تازه، بایدن هم درباره برجام، دقیقا همان نظر ترامپ را دارد و می‌گوید با دو شرط به برجام برمی‌گردد؛ محدودیت صنایع موشکی ایران و عدم حضورش در منطقه! یعنی همان دو شرطی که ترامپ مطرح کرده بود و چون ایران نپذیرفت از برجام خارج شد!

گفت: پس بایدن و ترامپ برای ما چه فرقی دارند؟!

گفتم: از طرف پرسیدند؛ فرق کلاغ با شتر چیست؟

گفت؛ انگشت شست کلاغ از انگشت شست شتر مساوی‌تره.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • از سرِ زمینِ شمالی IR ۰۶:۴۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
  3 0
  اگر نوشتن و نظر دادن زیر نظر استاد سخن و بصیرت همچو حاج حسین که خدایا خود بسلامت دارش، بسیار سخت و جرئت میخواهد ولی نتوانستم جلوی خودمو بگیرم، این جماعت باصطلاح اصلاح طلب که در حقیقت افسادطلبند در دین خدا، باید از خواب غفلت بیدارشان کرد که بنده حقیر معتقدم اینان خواب نیستند بلکه خود را به خواب زده اند، وبیدار نخواهند شد. سرشان به سنگ که نه به صخره برجام خورده هوشیار نشدن، پس خدا خودت راه راست بسمت شان کج بفرما.
 • IR ۰۷:۳۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
  0 0
  چرا اینا رو تو تلویزیون مدام به مردم نمی گید؟ رسانه ملی هست این؟ ... به این رسانه ی ملیتون. همین شماها مردم رو اسکل کردین که بعضیا 24 میلیون رای میارن.
  • IR ۰۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
   2 0
   تلويزيون تحت فشار بودجه دولت است! اين را از لحن چاپلوسانه و لرزان مجريان ان به وضوح ميشه فهميد
 • US ۰۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۱۰/۰۲
  0 4
  جناب شریعتمداری با عالم و آدم سر ناسازگاری داره

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس