فیصل بن فرحان

وزیر خارجه عربستان سعودی ضمن تکرار ادعاهای همیشگی خود علیه ایران، برای مقابله با تهران دست به دامان «جو بایدن» رئیس جمهور احتمالی آتی ایالات متحده آمریکا شد.

به گزارش مشرق،  «فیصل بن فرحان» وزیر خارجه عربستان سعودی بار دیگر اظهاراتی را علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرد و این بار برای مقابله با تهران دست به دامان «جو بایدن» رئیس جمهور احتمالی آتی ایالات متحده آمریکا شد.

بر اساس این گزارش، وزیر خارجه سعودی در اظهاراتی نخ نما و تکراری، بدون اشاره به نقش ریاض در پرورش و تقویت تروریسم در منطقه و جهان، مدعی شد: ایران همچنان به حمایت از تروریسم و بر هم زدن ثبات منطقه ادامه می‌دهد!

این مقام سعودی در ادامه در اظهاراتی تعجب برانگیز، ادعا کرد: ما از هرگونه گفتگو میان تهران و واشنگتن حمایت می‌کنیم اما نباید فراموش کرد که این تهران بود که کانال‌های گفتگو با واشنگتن را مسدود کرد!

وی پس از مطرح کردن این ادعاهای تکراری و همیشگی خود دست به دامان جو بایدن شد و گفت: بایدن باید جلوی اقدامات ایران را بگیرد! وزیر خارجه سعودی همچنین بدون اشاره به کشتار دسته‌جمعی مردم یمن طی ۶ سال گذشته مدعی شد که ریاض همواره در راستای حل و فصل سیاسی بحران یمن گام برداشته است.

گفتنی است، عربستان سعودی که تاکنون حساب ویژه ای روی تکیه زدن مجدد دونالد ترامپ بر کرسی ریاست جمهوری در آمریکا باز کرده بود، اکنون دست به دامان بایدن شده است تا ریاض را از باتلاق شکست‌های متوالی در نقاط مختلف منطقه نجات دهد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 6
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۲۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
  4 0
  این ته خاک توسری و کاسه لیسیه.
 • پسر IR ۲۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
  6 0
  خاک برسرش در هرحال میگه بیا منو بدوش
 • IR ۲۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
  3 0
  خدا جای ماهیتابه رو کوبونده تو پک پوزش،کافیه،احمق ها
 • شیراز IR ۲۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
  10 0
  واقعامتوجه نمیشند خودشون هرروزیه حرفی میزنند؟ مردمشون چقدربدبخت هستندکه یخانواده خودکامه داره تمام پول ودارایی ودین وشرفشون میفروشه صداشونم درنمیاد.. الان تصمیم گرفتن ارباب دیگه برای خودشون انتخاب کنن.. برده های حلقه بگوش والبته کفتارصفتان ابوجهل وابوسفیان اجدادواقعی ایناست انتظاری بیش ازاین نبایدداشته باش ازشون فقط مردمشون عجیبه بجزشیعه هاشون ک اوج شجاعت رانشون میدن هرازگاهی
 • IR ۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۴
  4 0
  گاو شیرده ام آلتروریست
 • سربازلشکر۱۶قدس IR ۰۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۹/۱۵
  1 0
  چرا تمام سیاستمداران دنیا،از قبیل:اروپائی،آمریکائی،آسیائیها بخصوص عربستانیهای سعودی،زمانی که دیگر سمتی وجایگاهی،ویابهتربگم بازنشست میشن زبانشان به حقیقت گوئی باز میشه و علیه کشورهای خودشون وبه نفع ایران صحبت میکنند؟یعنی پاچه خواری و کاسه لیسی را به نهایت میرسانند،از قبیل وزیرخارجه پیشین سعودی،که به اسرائیل گیر داد!یا آن یارو آمریکائی که دوره اوزاکا یکی الوزرای بود،علیه نتانیاهو صحبت کرد!یعنی میمیرند در دوران خدمتشان واقعیت رابگن،یا نه هم از توبره میخورن،هم از آغول،لعنتیهای،........

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس