مهدی سعادتی

مهدی سعادتی گفت: این کمیسیون اجازه مذاکره مجدد به هیچ مجموعه ای از کشور در هیچ سطحی نمی دهد و مجلس در برابر عهده شکنی دشمنان به زودی تصمیمات مهمی در خصوص غنی سازی و مواردی دیگر می گیرد.

به گزارش مشرق،  سال ها می گذرد و عده ای از داخل کشورمان به بهانه اعتمادزایی به بازرسان و جاسوسان آژانس انرژی هسته‌ای، اجازه دسترسی به اسامی دانشمندان کشورمان را دادند و لیبرال ها و غربزده های داخلی برای خوش رقصی نیز پروتکل الحاقی هایی را پذیرفتند، تا این گونه با افشای اسامی دانشمندان هرزچندگاهی شاهد ترور آنان به دستان تروریست های آمریکایی ـ صهیونستی باشیم.

و آخرین این ترورهای ناجوانمردانه که عصر امروز هفتم آذرماه به وقوع پیوست، شهادت شهید محسن فخری زاده است که به اعتراف موساد نام این شهید از طریق لیست سازمان ملل در اختیار آن‌ها قرار گرفته بود.

سیاست ذاتی آمریکا دشمنی محض با ملت ایران است

در این خصوص « مهدی سعادتی» عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تبریک و تسلیت به مناسب شهادت شهید فخری زاده و آرزوی شفای عاجل برای دیگر مجروحان حادثه تروریستی عصر امروز، گفت: موضوع ترور از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در ۴۱ سال گذشته برای ملت ایران با شهادت بیش از ۱۷ هزار شهید توسط منافقین، عوامل آمریکایی و صهیونیستی و در یک کلام نظام سلطه بر کسی پوشیده نیست.

وی با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در جمع سران قوا مبنی بر اینکه در همه بخش ها به امریکا این شیطان بزرگ نمی توان اطمینان و اعتماد کرد، افزود: چگونه با دشمنی که همیشه با ملت ما از در جنگ وارد شده و برای ضربه زدن به منافع ملی و نظام نقشه های شوم طرح ریزی می کند می توان اعتماد کرد، حال رئیس جمهورشان چه بایدن باشد، چه ترامپ و یا اوباما، فرقی نمی کند سیاست جمهوری خواهان و دموکرات های امریکایی دشمنی محض با ملت ایران است.

اعتماد به آمریکا خطای محض است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه اعتماد به آمریکا خطای محض است، اظهار کرد: جای تعجب دارد که امروز با وجودی که پس از مراحل مذاکره و برجام، "هیچ" عاید کشور ما شد، برخی غرب زده های داخلی مجدد حرف از عقب نشینی و پذیرفتن مذاکره ای جدید با نظام سلطه را می زنند، نظام سلطه ای که اعتقادی به منافع ملت ما ندارد.

ترور شهید فخری زاده ها، نتیجه برجام بی فرجام است

سعادتی به حادثه تلخ تروریستی عصر امروز که منجر به شهادت یکی دیگر از دانشمندان کشور شد پرداخت و تصریح کرد: همان برجام بی فرجام زمینه ساز چنین حوادث مختلف و تلخی در کشور شده است، چرا که بسیاری از اسامی دانشمندان ما در تمامی عرصه ها چه هسته ای و چه موشکی به بهانه نظارت تیم های بازرسان خارجی به آنان داده شد، بازرسانی که حتی در اماکن حساس کشورمان دوربین های مداربسته نصب کرده بودند و این نتیجه تلخ برجام است.

وی ادامه داد: اینکه می بینیم، نتانیاهو این عنصر کثیف رژیم اشغالگر و کودک کش اسرائیل از اسامی دانشمندان ایرانی چون شهید فخری زاده یاد می کند نشان می دهد که بازرسان سازمان های بین المللی اسامی را افشا کرده اند و دشمنان با کینه توزی ذاتی خود دست به ترورهای کور و یا هوشمندانه و از پیش برنامه ریزی شده می زنند.

 اعتماد به آمریکا اعتماد به شیطان است!/شهادت فخری زاده ها، محصول تفکر غربگرایان در اعتماد به آمریکاست

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس عنوان کرد: ملت ما به خوبی می دانند که نتیجه وابستگی و اتکا به کدخدا زمینه ساز مشکلات بسیار در کشور شده است، اما متأسفانه برخی در داخل هنوز این مسئله را باور نکرده اند و همچنان کورکوانه در برابر اراده خدا، شیطان را دوست خودشان قرار داده اند!

سعادتی تصریح کرد: شهادت امثال شهید فخری زاده ها محصول تفکر لبیرال ها، غربگرایان و کسانی است که به خدا، ولایت، همت و بزرگی این نظام و ملت فکر نمی کنند، با این وجود دشمن بداند که ما انتقام خون شهدای خود را در هر سطحی خواهیم گرفت.

 کمیسیون امنیت ملی ترور شهید فخری زاده را محکوم کرد/شهادت پایان مسیر ملت نیست

وی با تأکید بر اینکه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این حادثه تروریستی را به شدت محکوم می کند، گفت: مجلس و کمیسیون امنیت ملی با حساسیت در همین هفته کار را دنبال می کند و ما اعلام می کنیم که انتقام خون شهدای هسته ای، موشکی و دیگر شهدایمان را می گیریم و نهضت ادامه دارد، تا دشمن بداند که شهادت پایان مسیر ملت ما نیست.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: به غربزده های داخل توصیه می کنیم که از نگاه به دستان دشمنان دست بردارند و با اتکا به داشته های داخل به خودکفایی و خودباروی برسند.

مجلس در برابر عهدشکنی دشمنان به زودی تصمیمات مهمی در خصوص غنی سازی می گیرد

سعادتی همچنین گفت: مجلس و به ویژه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به دنبال آن است تا در طرح یک فوریتی جواب عهدشکنی های دشمنان را بدهد و به زودی با توجه به تأکید رهبر انقلاب و مصوبه شورای عالی امنیت ملی تصمیمات بسیار مهمی در موضوع غنی سازی و سانترفیوژها و مباحث مختلفی دیگر گرفته می شود و مردم را هم بلافاصله در جریان آن تصمیم ها قرار می دهیم.

کمیسیون امنیت ملی اجازه مذاکره مجدد به هیچ مجموعه ای از کشور در هیچ سطحی نمی دهد

وی با بیان اینکه آزمودن مجدد دشمن در ابعاد مختلف از جمله مسائل سیاسی، امنیتی، دفاعی، فرهنگی و اقتصادی خطاست، تأکید کرد: به طور رسمی اعلام می کنیم که با توجه به دشمنی های مستمر امریکا، این شیطان بزرگ، سیاست های مجلس یازدهم و کمیسیون امنیت ملی بر آن است که به هیچ عنوان اجازه مذاکره مجدد به هیچ مجموعه ای از کشور در هیچ سطحی نمی دهد.

به گزارش عصر همدان؛ عصر امروز در یک حادثه تروریستی محسن فخری‌زاده یکی از دانشمندان کشورمان در حادثه ای تروریستی به درجه رفیع شهادت نائل شد. نام این شهید به عنوان یکی از پنج شخصیت ایرانی که در فهرست ۵۰۰ نفره قدرتمندترین افراد جهان که از سوی نشریه آمریکایی فارین پالیسی منتشر شده است.

شهید فخری‌زاده تنها دانشمند هسته‌ای ایرانی است که بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی نام او را مستقیما در شو تبلیغاتی سال گذشته خود به زبان آورد و مدعی شد روی برنامه تسلیحاتی اتمی کار می‌کرده است.

روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

منبع: عصر همدان

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 31
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 30
 • lkjzv IR ۱۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  13 74
  زیادی به خودت فشار نیار مجلس چکاره هست
  • IR ۱۸:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   27 6
   ساکت!
  • IR ۲۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   18 3
   ساکت شو درود بر این نماینده عزیز باید بازرس های اژانس اخراج بشن سریع
  • IR ۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   18 4
   زر نزن باید سریع غنی سازی 20درصد شروع بشه
  • IR ۲۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   17 1
   درود و صد درود بر این نماینده عزیز
  • IR ۲۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   10 1
   مجلس در راس امور است مذاکره با امریکا سم مهلک است.
  • ناشناس IR ۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
   0 1
   به اونی که گفته زرنزن: خاک تو سرت با بی ادبیت خاک بر سرت.
  • یوسف ۱۰:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
   1 0
   از قضا مجلس همکاره و در رأس امور است!!؟ بفهم! بعدشم نماینده ملتند ما نماینده نفرستادیم تا بشینن دولت هرغلطی دلش خواست بکنه!! تو هم خفه شو و برو پیش رفقای آلبانی نشینت!!!؟
 • مسعود IR ۱۷:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  13 23
  هرکاری میکنید فقط ما مردمواز این گرانیهای خوردکننده نجات بدیدبخداخسته شدیم ازاین گرانی روزبروزبه هردری میزنیم که بتونیم تواین گرانیهازندگیمونو بچرخونیم بازم کلی کم میاریم الان یک مرغ بگیری شصت هفتادتومان میشه .مذاکره پیشکش گرانیهارومهارکنیدباحرفهای بیخودی چیزی درست نمیشه فکر اساسی کنید
  • IR ۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   12 2
   کارد بخره به اون شکمت خون شهدا رو پایمال کردین به خاطر هوستون ایشالله تیکه تیکه بشین
  • IR ۰۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
   6 2
   تا توباشی که دیگر به روحانی و امثالهم رای ندی خودت انتخاب کردی حالا هم نتیجه انتخابت را ببین هرچند که کسانی که که به حسن رای نداده اند هم باید در آتش این انتخاب بسوزند
  • یوسف ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
   0 0
   بابا این بنده خدا حرف بدی نزده! چرا میزنین!! حرفش حقه میگه مرددم تحت فشارن! واقعاً هم همینطوره و مجلس هم در کنار همه کارهای دیگه که به امنیت ملی برمیگرده باید فکر معیشت مردم هم باشه!! مذاکره هم بی مذاکره والسلام!
 • IR ۱۷:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  29 5
  بنازم یه مرد پیدا شد
 • بهاره IR ۱۷:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  5 39
  فقط رهبر انقلاب و مردم میتوانند اتمام حجت کنند شما در امری که به شما ربطی ندارد تعیین تکلیف نکنید و اندازه خودتان را بدانید.ژست نگیرید و بزرگتر از قواره خودتان حرف نزنید.
  • IR ۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   12 1
   دیدی که همین چند روز پیش مقام معظم رهبری فرمودن مذاکره نمیکنیم
 • IR ۱۷:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  3 60
  شما اول يقه رو باز كن يه نفس بگير. قرار بر مذاكره باشه شما كي باشي كه بخواي جلوي نظام وايسي؟!
  • IR ۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   20 1
   مجلس در راس اموره در ضمن بالاترین شخصیت نظام که رهبری هستن همین پریرزو فرمودن مذاکره نمیکینم پس ساکت شو
 • حامد IR ۱۷:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  29 3
  دمت گرم. این دفعه مشت محکم را به جای آمریکا توی دهن مذاکره کننده میزنیم.
 • IR ۱۸:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  20 0
  لیبرال ها و غربزده های داخلی برای خوش رقصی پروتکل الحاقی هایی را پذیرفتند
 • دیده بان IR ۱۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  13 0
  مجلسیها به جای سخنرانی بایدبا طرح 2فوریتی قانونا مذاکره راممنوع وازبروز خسارت محض جدیدپیشگیری وبه دشمن سیلی بزنند!
 • IR ۱۸:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  28 0
  آفرین مرد انقلابی بایست جلو این غرب پرستان گرفت وکنده کاریها آنها مثل پرتکل الحاقی ونصب دوربین مداربسته را ملا کرد
 • IR ۱۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  19 1
  اقای سعادتی جای تعجب ندارد اینها خودفروخته هستند و بحث سادگی و اعتماد بیجا نیست عمدا و تعمدا کشور را معطل نگه میدارند
 • حسینی IR ۱۸:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  19 0
  تاکی تلافی نمیکنید، باید اسراییل را موشکباران کرد،مرگ برغاصبان اسراییلی. ملت آماده است همه آماده شهادتیم
  • IR ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
   15 0
   باید تلاویو و حیفا با خاک یکسان بشه
 • علی IR ۱۹:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  1 28
  خودت خوب میدونی مجلس کاره ای نیست همانطور که برجام سیاه رو بدون توجه به تذکرات رهبر امضا کرد کسی بهش نگفت بالای چشت ابروهه مذاکره خواهد کرد پدر قدرت نظامی الخصوص موشکی رو در میاره کسی نفس نخواهد کشید . دوران امام یادش بخیر شجاعت اینده نگری نترسی اهمیت ندادن به قدرتهای جهانی فرماندهان نترس با غیرت بدون درجه و ساده زیست متاسفانه دیگه تکرار نخواهد شد.
 • IR ۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  20 0
  نباید هیچ مذاکره‌ای با امریکا صورت بگیرد آدم چقدر باید نفهم باشه که از یه سوراغ دوبار کشیده بشه
 • IR ۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  10 0
  بابا بمب هسته ای اگه تا حالا ساخته بودید همه چیز تموم شده بود نیاز به اینا نبود
 • عزت FI ۲۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۸
  25 1
  اول نفوذی ها را پیدا کنید که چگونه اینچنین اطلاعات دقیق از رفت و آمدن دانشمندان هسته ای و نظامی کشور را بدست می آورند؟!! آنهای که این جنایت را کردن داخل ایران هستند.
 • GB ۰۰:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
  0 7
  حالا زوده واسه این تصمیمات
 • ۰۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
  7 0
  مجلس باید سه فوریت اخراج جاسوسان آژانس را تصویب، و دولت را به اجرای آن مجبور کند
 • IR ۱۰:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۹
  1 0
  چرا از اول انقلاب تا حالا حتی یک نفر از اصلاح‌طلب‌ها ترور نشده‌اند؟؟؟!!! چرا فقط باید انسان‌های شریف و عزیزی که باعث پیشرفت‌های بزرگی در عرصه‌های مختلف هسته‌ای و نظامی‌ وطن عزیزمون می‌شوند، شهید می‌شوند؟! آیا ممکن است روزی از تلویزیون بشنویم که تیم تروریستی آمریکا یا اسرائیل زیباکلام، تاجگردون، آخوندی، تاجزاده و.... رو به هلاکت رسوندن!!؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس